Skocz do zawartości
qans

Jaka Karta Muzyczna

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka karta muzyczna : Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Music czy Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer-Fatal1ty Pro Edition . Karta szczegolnie do grania ale chcialbym na niej posluchac muzyczki :}!. zalezy mi aby kartaq miala swoj prcoesor co daje mi kilkadziesiat fpsow wiecej ;]!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy mi aby kartaq miala swoj prcoesor co daje mi kilkadziesiat fpsow wiecej

buhaaaaaaaaaaaaaaaaa.LOL tygodnia.jak chcesz mieć kilkadziesiąt fpsów więcej to kup sobie lepszą kartę graficzną.buhaaaaaaaaaaaaaaaaa.X-Fi pierwsza karta muzyczna na świecie zwiększająca dwukrotnie frame rate w grach. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie bawie sie w trickjumpig. nie o to zreszta chodzi bo nie chce mi sie wam tego wszystkiego tlumaczyc w kazdym badz razie powie ktos ktora karte sie baridzej oplaca kupic czy nie? ;/ (na marginesie teraz na nowym etpro i patchu nie maja znaczenia te liczy 76,125 -po prostu zostalo po przeszlosci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zintegrowana i chyba skuszę się na jakiegoś sound blastera bo zawsze więcej fps się przyda :lol: . W smarkach też coś daję ? Bo jeśli tak to zmienię mojego x1950pro na jakieś 2 x-fi w Sli :lol2:

 

ee tak to jest jak dziecko z podstawówki czy gimnazjum dorwie się do neta :/

 

@d-d ja sobię wypraszam. Mam brata w wieku 15 lat i sam z palcem - każdy wie gdzie :wink: - potrafi poskładać kompa, formatować, wyzerować dysk, flaszować biosa z dosa itp. Więc nie każde dziecko to jakieś neo child

Edytowane przez ShaDiQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo thx widze ze wszycy chetni do pomocy no szczegolnie w tym dziale pozdro 600 ;c! zajebiste forum

zanim nastepnym razem cos tu napiszesz ot przemysl to 10 razy, ktos Ci naopowiadal bajek ze z x-fi jest tysiac fps wiecej i gdy ktos na forum napisal Ci, ze tak nie jest to od razu rzucasz miesem...

 

mam x-fi, gram dziennie xx godzin w cod2, ktory obsluguje eax3 i nie zauwazylem wzrostu fpsow w porownaniu do gry na realteku w stereo/eax2... pozatym ta karta nie dodaje fps, tylko odciaza procesor od obslugi dzwieku, dzieki czemu fps nie bedzie drastycznie spadac w momentach gdy sie duzo dzieje (np. w eax5 ze 128 glosami na innych kartach byla by rzez, a tu powinno byc stabilnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...