Skocz do zawartości
-er

Zasilanie Do P Iv

Rekomendowane odpowiedzi

mam:

 

-P4 1,4 GHz

-płyta Intel D850GB

-2x 128 rimm ( mam zamiar dokupić jeszcze 2 kości)

-40 Gb dysk

-nagrywarka

-GF2 mx400

 

jaki zasilacz kupić? myślałem nad fortronem 350W ewentualnie 400W

 

co wy na to?

Edytowane przez -er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówisz żeby przeczytać poprzednie tematy? ale tam nic niema na interesujący mnie temat. Według kalkulatora mocy potrzebuje 300W a więc fortron 300W nie starczy bo ile on wytworzy mocy ? 0,8 z tych 300 W ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko, mój znajomy któremu serwisuję kompa ma mobo Epoxa Socket478 bez wtyku ATX12V i mu zasilanie idzie z +5v.

epox zawsze mial dziwne pomysly w kwestii zasilania, widac to po wspomnianych plytkach pod AMD, ktore jako ostatnie mialy sekcje zasilania cpu z 5V ...pomijam juz fakt ze plyty epoxa pod intela nigdy nie nalezaly do jakis ambitnych konstrukcji...owszem, dzialaly, ale nic wiecej poza standardem nie oferowaly

 

zerknij zreszta na referencyjne konstrukcje intelowskie

Edytowane przez _Vip_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mi mówić o tym, ale fakt jest faktem że ten wynalazek Epoxa działa i P4 2.0 Ghz śmiga ponad 3Ghz bez zmiany vcore. Dopiero powyżej 3,2Ghz trzeba dawać więcej papu.

 

Założyłem kolesiowi HK-350AP pierwszej serii i ZERO problemów z kompem od tej pory.

 

..świetny proc do OC, u niego się marnuje :/

Edytowane przez BENITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...