Skocz do zawartości
Kabul

Wydajna Konstrukcja S939

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jest zapotrzebowanie na b.wydajna konstrukcje na podstawke s939. Max moge wydac 200 zł. Obudowe mam Modecom Nice II (szerokoś 195 mm, wysokość 430 mm, głębokość 475 mm) i chce zeby cooler sie tam zmiescil. Plyte mam Abit AX8 (na zalaczonym linku zdjecie mojej mobo - obczajcie gdzie koszyk). Myslalem o Scythe Infinity ?

 

Link:

Abit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest zapotrzebowanie na b.wydajna konstrukcje na podstawke s939. Max moge wydac 200 zł. Obudowe mam Modecom Nice II (szerokoś 195 mm, wysokość 430 mm, głębokość 475 mm) i chce zeby cooler sie tam zmiescil. Plyte mam Abit AX8 (na zalaczonym linku zdjecie mojej mobo - obczajcie gdzie koszyk). Myslalem o Scythe Infinity ?

 

Link:

Abit

Jeśli nieco dołożyć to możesz wybrać najlepsze chłodzenie powietrzne jakie chyba jest (lżejsze, mniejsze, a równe jeśli nie wydajniejsze od Infinity): Ultra120

Dołączona grafika

http://www.cooling.pl/product_info.php?man...roducts_id=1676

 

Jeśli wolałbyś nie dokładać to jest jeszcze możliwość SI-128 z tej samej stajni. To połowa wagi tego, co Infinity, porównywalna wydajność, ale radiator ustawiony tak, żeby powietrze chłodziło także RAM i inne podzespoły płyty:

Dołączona grafika

http://www.cooling.pl/product_info.php?cPa...roducts_id=1608

 

Oba powinny się zmieścić, oba będą mniej miejsca zajmować niż Infinity... i do obu trzeba dokupić wentylator. Wybierasz jaki Ci pasuje, co wobec wydawania takiej kasy na chłodzenie ma chyba swoje znaczenie. Możesz dobrać Fandera, jak pewnie Ci tu wielu poleci, ale może też być Akasa, Coolink, Silverstone.

 

To tyle... w ramach walki z legendą Infinity :razz: Nie, żebym na siłę przekonywał, ale sygnalizuję, że istnieje porównywalna bądź nawet lepsza konkurencja :)

 

Pozdrawiam

 

P.S. Koszyk w nietypowym miejscu, ale wszystko się zmieści z powyższych. Infinity też powinno.

Edytowane przez Labovsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...