Skocz do zawartości
BorysVasiliev

Chlodzenie Do 7900gs

Rekomendowane odpowiedzi

zależy co kto rozumie pod pojeciem cichy - jak dla mnie w 2d jeszcze moze być ale w 3D już go słychać

 

choc z drugiej strony nawet jest wydajny - 700 na rdzeniu karta poszła bez problemów - na codzień lata na 680

właśnie myslalem nad Galaxy 7900GS ale 100 zł drożej kosztuje - a wiem ze w palicie fajnie rdzen sie kreci ktory daje wiecej niz pamieci... jutro bedzie to zabacze jak wyje.

Pewnie jak sie wkurze to wezme pentagrama 70+CU i nie bede sie bawił.Bo on chyba na wsxzytko pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro bede mial Palita 7900GS - z jego wygladu mozna odrazu sadzic ze bedzie wył. :)

Cos taniego i w miare cichego.Moze ktos ma 7900gs na jakims nie stockowym chlodzeniem!

Na Gainwardzie jest ten sam wentylator, jest cichy w trybie 2D, jezeli taki tryb działania wiatraczka wymusisz dla trybu 3D to bedziesz miał i cisze i dosc dobra temperaturke.

 

EDIT: Zalman na Galaxy jest głosniejszy od Gainwarda w 2D, a tak samo głosny jak Gainward w 3D. W dodatku temperatura na Galaxy i Gainwardzie jest dośc podobna, np. u mnie podczas grania jest to 51-53c na 645MHz.

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...