Skocz do zawartości
radqu

Acer Vs Asus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kolega chce kupić laptopa i poprosił mnie o pomoc, wymagania raczej nieduże

1. dysk min 80GB

2. cena max 2600PLN

3. jak najdłuższy czas pracy na baterii

4. nowy

5. bezprzewodowy internet (ale nowy chyba każdy to ma)

 

przeglądałem trochę oferty i z najciekawszych wydaje się:

ACER, jednak słyszałem sporo niezbyt przychylnych opinii na temat tej firmy, znalazłem jeszcze takiego ASUSa i prawdopodobnie bym mu go polecił, ale nie podoba mi się matryca, raczej widzi mi się wide screen no i acer ma duży dysk.

Co sądzicie o tych laptopach, który byście wybrali, a może jakiś inny?

Pozdr.

Edytowane przez radqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no przecież wybór jest oczywisty zastanów się mam tego asusa i wogóle porównanie go z wyżej wymienionym uważam za śmieszne hehe Popierwsze lepsza firma wykonanie gwarancja wydajność i jeszcze można by wymieniać długo :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, w sumie to takich odpowiedzi sie spodziewalem, a moze jakas inny od wymienionych byscie polecili, gdyby ten asus mial szerokokątna matryce to pewnie bym sie nie zastanawial

zastanów się czy aby na pewno szerokokątna matryca będzie niezbędna do szczęścia. Niektórzy strasznie żałują tego wyboru...

Jeśli zaś z panoramicznym to znalazłam coś takiego :Aristo Smart 350 lub Asus A6RP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie stawaiam na Asus. Mam juz jakis czas i jestem zadowolony. Przetestowany wielokrotnie w warunkach polowych sluzy wiernie caly czas.

Edytowane przez pnhd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...