Skocz do zawartości
Dziuby

Hdd 2.5" Jakie Zasilanie

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na giełdzie i kupiłem IBM-a 30gb za 135zł.

Dołączona grafika

Podłączyłem pod komputer wklejam film (700 mb) i oczom nie wierzę, czas trwania kopiowania 45sekund, kopiowanie 6,5 gb 7minut.

Jestem zachwycony taką prędkością- zajebiście.

Polecam każdemu przenośny dysk 2.5” na USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radzę się dokształcić ;)

http://www.allegro.pl/9095_uszkodzone.html...&view=gtext

allegro dział dyski uszkodzone, większość IBM :]

czego to ma dowieść, te dyski były bardzo często używane w zastawach (laptopy, markowe PC) i mnóstwo ich weszło na rynek, jak wszystkie kiedyś się psują, nie produkują niech juz od paru lat, więc staruszki zaczynają schodzić, następnym razem pomyśl zanim coś napiszesz to nie boli :wink:

 

dokształć się trochę z zakresu statystyki bo masz ogromne braki

 

teraz proszę o jakieś MERYTORYCZNE argumenty, na podstawie Allegro można określić ceny na rynku wtórnym a nie statystykę awaryjności :D

Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czego to ma dowieść, te dyski były bardzo często używane w zastawach (laptopy, markowe PC) i mnóstwo ich weszło na rynek, jak wszystkie kiedyś się psują, nie produkują niech juz od paru lat, więc staruszki zaczynają schodzić, następnym razem pomyśl zanim coś napiszesz to nie boli :wink:

 

dokształć się trochę z zakresu statystyki bo masz ogromne braki

 

teraz proszę o jakieś MERYTORYCZNE argumenty, na podstawie Allegro można określić ceny na rynku wtórnym a nie statystykę awaryjności :D

zauważ że tam przeważają IBM.

http://www.allegro.pl/search.php?string=IB...1&country=1 3,5" też sporo jest IBM, sam miałem IBM 40GB i padł po roku :mur:

 

masz chyba jakis problem jak uważasz że na allegro można tylko określic ceny :? Zawsze jak coś kupuje to patrzę z danego przedmiotu jakiej filmy jest najwięcej uszkodzonych. może jestem bardziej przebiegły / inteligentny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźmy 200 sztuk produktu A i 100 sztuk produktu B, po pewnym okresie popsuło się odpowiednio 15 sztuk z puli A i 10 z puli B

 

To twoim zdaniem produkt A jest bardziej awaryjny ? :blink:

 

a tu dyski Samsunga oo a tu niespodzianka dwie strony a z IBM była jedna czego to dowodzi :lol2:

 

może jestem bardziej przebiegły / inteligentny?

to mnie rozbawiłeś, raczej bardziej naiwny i nie douczony Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jejku ale ty masz prblem ze sobą :? nie wiesz czy w damym okresie sprzedawało się więcej IBM :? zawsze śledzę to co jest w dziale uszkodzone i zawsze przeważają tam IBM! ten może okazać się dobrym i działaś spoooro czasu. IBM tak naprawdę mało kiedy robiła dobre dyski, teraz razem z HITACHI robią naprawde coś fajnego i szybkiego, szczególnie 2,5" 7200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheheheheh

Allegro to jedna giełda a przy Batorego (Warszawa) to zupełnie inna giełda.

Obleciałem cały targ i ten hadek miał najlepszą cenę, np. za 10 gb chcieli 100zł.

Miałem kupić nowy 40gb ale chcieli właśnie 200zł zobaczymy czy zrobiłem dobrze kupując używany.

Co do samego hdd to wybrałem IBM-a, (był jeszcze Fujitsu) sama marka przemówiła do mnie.

Niech pociągnie rok to będę zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko. Chcę kupić jakiś nowy przenośny dysk 2,5", 20-40 GB no i jakąś obudowę do niego. Chce na to wydać jakieś 160 PLN. Może ktoś z was miał już podobne zamiary i już kupił? A może coś polecacie? Allegro albo jakiś sklep?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za ewentualny odzew :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego. Używany. Co sądzicie?

 

http://www.allegro.pl/item165190252_dysk_2...bh_okazja_.html

 

A z nowych to rzeczywiście trzeba dać więcej (około 175 PLN) np.

 

http://www.techplanet.pl/index.php?gk=0&am...amp;&f=more

Edytowane przez Sallinger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tańszy jest coś za tani,

 

który z podanych modeli byś nie kupił będziesz zadowolony. Mi smiga dysk super. Na pięć kompów i trzy laptoy do których hadek podpinałem tylko jeden komp odmówił współpracy

(myślę że wina leży w zasilaczu komputera który miał trudności z wygrywaniem dysku).

 

Raczej proponuje Ci kupno nowego z dwuletnią gwarancją,

Weż pod uwagę że dysk będzie noszony i jego awaryjność znacznie wzrośnie.

 

Osobiście trochę żałuje że nie kupiłem nowego, ale trudno jak padnie kupię nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...