Skocz do zawartości
.:Max:.

Asus Commando Nr.1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 05_03_1992

ehh z 4xx nam tutaj nie wyjeżdżaj mistrzu w dodatku 1mb ;p

tyle to ds4 czy p5b najprostszy z palcem... potrafi :D

 

co zmieniłes że mobo startnęła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to było pierwsze OC tej płytki,

2 boot

 

Dołączona grafika

 

3-ciego dzisiaj nie będzie :twisted:

Edytowane przez prosac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3-ciego dzisiaj nie będzie :twisted:

@prosac

Nie bluźnij!! :)

Dawaj dalej bo ślinka cieknie..

Ja na Twoim miejscu bym nie kładł się spać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest narazie max bo mam dziwnego droopa, do 1.6V realnie podąża w miare za ustawieniami w biosie, później od 1.6 do 1.75V podbijanie z biosu nic nie daje. Jedynie jak podwyższe na 1.7650 to wtedy odrazu skacze na 1.74V. Więc brakuje mi zakresu od 1.6V do 1.73V a potek od vdroopa sie zjebał przy dzisiejszych wyczynach z mobo : ( Ale widać gołym okiem że mobo ma jebitny potencjał. prawie 510FSB bez powiększania jakiegolwiek V FSB czy NB. Dla mnie to troche żałosne, nawet pobawić sie nie dali :)

 

Dołączona grafika

 

Przy 1.61V kończy mi sie proc na tym wyniku, zresztą wyżej pewnie i tak nie dojde, musze sie rozglądnąć za X6700, zna może ktoś dobre dojścia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho bieda :-| 500x8 na start to byle jaka P5B Dlx zrobi. A nie mobo za 800zl <_<

 

Jutro obadam dokladnie, jak nie bedzie wiecej jak na P5B Dlx po wyciagnieciu z pudla ( 565MHz ) to ... za okno :lol2:

tam za okno. podam dane i przyslij kurierem na moj koszt a ja przysle w zamian XBX :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pomyliłem sie QX6700

 

 

Podobnie ja :)

 

Mam pytania do Ciebie na tym lcd można coś więcej wyświetlic niż godzina pod windowsem, i komunikaty podczas uruchamiania kompa?

Bawiłeś się tym jakoś bardziej?

 

Miło zaskoczyła mnie instalacja Infinity, na P5B problemy, bo tylko jedną stroną dawał się zamontować, a tu bez przeszkód jak wygodniej :P

 

Moje cacko:

obrazek

czemu sprzedajesz commando? niedawno deluxa posłałeś na allegro a teraz po kilku dniach odsyłasz commando do lamusa, wyświetlacz LCD niespasował ? <_< :-| :)

 

aktualnie nie mam nic na mosfetach i myśle nad założeniem takich radiatorków, oczywiście po doprowadzeniu do stanu używalności, tylko jaka pasta klejąca utrzyma je sztywno?

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

sagie mobo

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez prosac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu sprzedajesz commando? niedawno deluxa posłałeś na allegro a teraz po kilku dniach odsyłasz commando do lamusa, wyświetlacz LCD niespasował ?

Nieee, nie o lcd chodzi :)

Są inne, wydajniesze chipsety niż 965 dla fsb w granicach 400, ot co.

Ten commando to taki kaprys, moglem go bardzo bardzo tanio dorwac.

 

:)

 

Ogólnie płyta zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi na x 7 i lecisz dalej z FSB :D

 

ps. czegos takiego jak X6700 nie ma ;)

Kamil : o juz nawet kuriera oplacisz :blink:

:wink:

Jak pisze DEVILEK x7 i jazda w górę z fsb i Voltami :wink:

Pewnie chodziło o QX6700.

@procas

te radiaksy na mosy sobie daruj, i tak raczej w niczym nie pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

540

 

Dołączona grafika

 

Więcej dzisiaj nie będzie : )

 

edit:

 

DEVILEK masz już mobo? Ja mam ciągle problem z kontrolerem IDE tzn. nie wykrywa mi nagrywarki, próbowałem zmieniać w biosie ale nadal lipa

Edytowane przez prosac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

540

 

Dołączona grafika

 

Więcej dzisiaj nie będzie : )

 

edit:

 

DEVILEK masz już mobo? Ja mam ciągle problem z kontrolerem IDE tzn. nie wykrywa mi nagrywarki, próbowałem zmieniać w biosie ale nadal lipa

Mam pytanko jak z temp elementów na płycie ? Czy grzeją się mocno ?

Do płyty masz podłączone 2 napędy optyczne IDE ? Czy problem dotyczy tylko nagrywarki ? ( problem kontrolera IDE we wszystkich lub prawie wszystkich 965 ? ) Instalacja Windy bezproblemowa ? Dzwięk sprawia problemy i jaka jest jego jakość w porównaniu do np alc 882. Jestem zainteresowany tym mobo i motam się między p5wdh i asuskiem na 650i i sam już nie wiem co brać a termin o końca miesiąca bliski :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEVILEK masz już mobo? Ja mam ciągle problem z kontrolerem IDE tzn. nie wykrywa mi nagrywarki, próbowałem zmieniać w biosie ale nadal lipa

Nagrywarka na pata, a dyski na sata masz u siebie?

Ja mam wszystko na sata i nie ma zadnych problemow.

Problemy z nagrywarka na sata mialem problemy na p5w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jak z temp elementów na płycie ? Czy grzeją się mocno ?

Do płyty masz podłączone 2 napędy optyczne IDE ? Czy problem dotyczy tylko nagrywarki ? ( problem kontrolera IDE we wszystkich lub prawie wszystkich 965 ? ) Instalacja Windy bezproblemowa ? Dzwięk sprawia problemy i jaka jest jego jakość w porównaniu do np alc 882. Jestem zainteresowany tym mobo i motam się między p5wdh i asuskiem na 650i i sam już nie wiem co brać a termin o końca miesiąca bliski :(

Temperatury tak jak na każdej innej mobo. Mam podłączony tylko jeden napęd IDE którego ni jak nie wykrywa : ( Ja nie instalowałem windy bo sie przesiadłem z asusa p5b e plus i nawet nie musiałem sterów instalować, przełożyłem tylko mobo na inne, karty pci w te same numery slotów i wszystko działało, nawet winda nie wykryła nowego sprzętu. Instalacja powinna być bezproblemowa. Dźwięku nie testowałem ponieważ mam Creative Audigy. Jakość będzie porównywalna bo główny układy to ten sam co na innych mobach tylko ze nie bedzie juz charakterystycznych szumów jakie występowały przy zintegrowanych układach.

 

Nagrywarka na pata, a dyski na sata masz u siebie?

Ja mam wszystko na sata i nie ma zadnych problemow.

Problemy z nagrywarka na sata mialem problemy na p5w.

Tak dokładnie, mam hdd na Sata i nagrywarke na IDE.

Można to jakoś obejść? Miałem już DS4, Biostara 965pt, asusa e plus i nigdzie nie było problemów a na tej mobo choćbym nie wiem jak ustawiał nie wykrywa. Nie mam zamiaru zmieniać nagrywarki, szybciej sprzedam mobo : )

Edytowane przez prosac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jaja, ale to na 2ch płytach 965, z kartami nvidia 8800GTS i 7300GT, poprostu poza trybem graficznym dos, żadne wyższe "nie załapywało".

 

Objawy:

Instalka windows xp, to co w trybie dosowym ślicznie przechodzi, zakładanie partycji, formatowanie, kopiowanie plików.

Potem reset i w momencie, kiedy powinno pokazać się logo windowsa z paskiem loading zwis, mrugający kursor.

 

A że posiadam 2x zainstalowanego windowsa.

To na starym starym udało się uruchomić system, ale podczas instalacji sterowników do karty graficznej, objaw taki sam, czarny ekran z kursorem. Bez instalowania karty po około minucie zwis systemu

 

Rozwiązanie dla obu przypadków:

Kilkukrotny reset biosu. Raz nie wystarczyło.

 

Bez różnicy, czy podkręcony, czy nie komputer.

Na płytach p5b deluxe i na commando, dokładnie tensam myk.

 

Powyższego na p5w nie stwierdziłem, tam natomiast miałem cyrki z sata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekam aż ktoś inny odpali to mobo w takim połączeniu jak ja, DEVILEK coś ciągle milczy ; )

 

edit:

albo ja mam takie mobo albo w każdej jest nie działający kontroler pata, u mnie nawet jak podłącze w singlu nagrywarke to jej nie wykrywa, sprawdzane kilkakrotnie, resetowany bios, 3 taśmy ide, 4 kombinacje zworkowe i dalej lipa, moge takie coś na gwarancje posłać?

 

edit:

teraz wogóle mobo mi nie wstaje jak z biosu ustawie IDE, wyskakuje blue screen w połowie ładowania, musze ustawić ma sata confirm, jest co raz gorzej

Edytowane przez prosac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do (nie)szczesliwych posiadaczy tej plyty...

 

Czy w pudle mieliscie 3DMarka06 i Kaspersky AntyVirus :?:

Dimek :lol: Tam nie ma wersji pudelkowych itp, tylko na tym DVD to jest nagrane ;) Klucz do marka masz na opakowaniu od sterow.

 

A moja mobo tak :

 

Power, wstala bez problemow, polatalem po biosie, poustawialem co trzeba, F10 i ok wstala ;)

No to pierwsze podejscie : 540x6 i instalka systemu ( dobry test stabilnosci ) przeszlo ladnie, stery wgralem itp. Smiga nie najgorzej, napewno lepiej niz P5B Dlx, bo Dlx to taki cudak czasami byl i potrafil sie wlaczac i wylaczac z 5 razy pod rzad :rolleyes:

Aha Raptor na SATA 1 + Combo na JMicron i wsio dziala.

 

Vdroop nie wiem nawet czy byl na fabrycznej mobo, bo zanim ja podlaczylem to potka sobie dodalem do wyposazenia.

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dimek :lol: Tam nie ma wersji pudelkowych itp, tylko na tym DVD to jest nagrane ;) Klucz do marka masz na opakowaniu od sterow.

Hehe, no to ok. Ej, ale jestem usprawiedliwiony - nie mam jeszcze proca ani pamieci i nie moglem sprawdzic co jest na plycie :) Dobrze, ze wsio w pariadkie :)

A moja mobo tak :

 

Power, wstala bez problemow, polatalem po biosie, poustawialem co trzeba, F10 i ok wstala ;)

No to pierwsze podejscie : 540x6 i instalka systemu ( dobry test stabilnosci ) przeszlo ladnie, stery wgralem itp. Smiga nie najgorzej, napewno lepiej niz P5B Dlx, bo Dlx to taki cudak czasami byl i potrafil sie wlaczac i wylaczac z 5 razy pod rzad :rolleyes:

Aha Raptor na SATA 1 + Combo na JMicron i wsio dziala.

 

Vdroop nie wiem nawet czy byl na fabrycznej mobo, bo zanim ja podlaczylem to potka sobie dodalem do wyposazenia.

No to zapowiada sie pysznie... B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...