Skocz do zawartości
luki2

X800gto Na Palit 7600gs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

co sadzicie o wymianie X800GTO(r480)1,6ns niemodowalna, na palita 7600GS 256mb ddr3??

 

Szukalem karty dla kogos i naszla mnie mysl czy nie warto byloby wymienic czegos w swoim kompie :wink:

 

 

Warto w to sie pakowac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

co sadzicie o wymianie X800GTO(r480)1,6ns niemodowalna, na palita 7600GS 256mb ddr3??

 

Szukalem karty dla kogos i naszla mnie mysl czy nie warto byloby wymienic czegos w swoim kompie :wink:

Warto w to sie pakowac??

to może trochę pomoże:

http://www.gph.benchmark.pl/

http://www.benchmark.pl/artykuly/zestawien..._empiryczne.htm

http://www.benchmark.pl/artykuly/zestawien...e_3DMark05.html

 

 

Ja bym zostawił to co jest czyli X800 GTO, a nie wymieniał na 7600 GS. Jeżeli wymieniać to na coś dużo lepszego niż to co masz. Po prostu szkoda pieniedzy na drobne zmiany. Ale sam sobie odpowiedz czy potrzebujesz tej wymiany, czy to wymiana typu "bo chce". Lepiej pamieci dokupić.

Edytowane przez Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie SC ale niewazne. Radeony seria x1xxx odradzan chyba ze lubisz zabawe ze sterami, polecam testy na elektrogieldzie. Sam kupilem 1800xt 256 i mnie szlag trafial ze w karcie za gruba kase sa schody nie cienie. Polecam tego 7600 a jak masz 6 stow 7900gs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz wspomniało pare ososb to nie ma sensu , lepiej juz wymienic na gf 7900gs :wink:

Na to tez nie ma co wymieniac. Nie ma co sie teraz pakowac w PS 3.0, bo ledwo kilka gier na to wyszlo, a teraz juz wszystkie nowsza sa robione na DitectX 10 i PS 4.0, wiec najlepiej to by bylo zaczekac na jakiegos 8300, albo 8600, bo NVidia na bank wypusci niedlugo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz wspomniało pare ososb to nie ma sensu , lepiej juz wymienic na gf 7900gs :wink:

 

Lub na x1950 PRO. Widzę że jakiś fanatyzm z tymi 7900 GS :| A te radki też są niezłe(czyżby każdy się sugerował jedną recenzją na egieldzie :lol: )

 

Co do pytania to wiadomo ,że dla shaderów 3.0 z podobną wydajnością nie warto zamieniać. Można j sprzedać teraz tego x800 i do zbierać do 7900/x1950 ,a jeszcze lepiej to czekać na 8600 (chociaż podobno ma być 128 bitowa szyna ), albo jeśli ATI coś wyda ze swoim r600. (chociaż pewnie na te układy dla mniej wymagających ukażą się znacznie później). Także teraz przerzucanie się z tego typu kart tylko dla P.S 3.0 mija się z celem.

 

Także jak masz kasę to wymieniaj na 7900/x1950 albo przeczekaj na 8600. Ja bym raczej wybrał drugą opcję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub na x1950 PRO. Widzę że jakiś fanatyzm z tymi 7900 GS :| A te radki też są niezłe(czyżby każdy się sugerował jedną recenzją na egieldzie :lol: )

 

Co do pytania to wiadomo ,że dla shaderów 3.0 z podobną wydajnością nie warto zamieniać. Można j sprzedać teraz tego x800 i do zbierać do 7900/x1950 ,a jeszcze lepiej to czekać na 8600 (chociaż podobno ma być 128 bitowa szyna ), albo jeśli ATI coś wyda ze swoim r600. (chociaż pewnie na te układy dla mniej wymagających ukażą się znacznie później). Także teraz przerzucanie się z tego typu kart tylko dla P.S 3.0 mija się z celem.

 

Także jak masz kasę to wymieniaj na 7900/x1950 albo przeczekaj na 8600. Ja bym raczej wybrał drugą opcję ;)

 

No jak wynika z topicow w dziale o x1950pro juz wymienilem :wink:

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...