Skocz do zawartości
Nerevar

Chłodzenie Do 6800gs + P4 3.4ghz S478

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję chłodzenia do wyżej wymienionych podzespołów, które widnieją też w sygnaturce.

Ma być wydajne i nie chodzić jak suszarka (nie musi być extremalnie ciche) :P

 

Co polecacie ?

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi tu podać kwote dokładną ale nie chce czegoś drogiego 100 zł ok. za oba, aha i od razu mówie że nie interesuje mnie wygląd ustrojstwa ani ilość światełek :). Chce poprostu chłodzenie które pozwoli mi na załeożenie obudowy i wsadzenie PC do miejsca w biórku (na stockowym się przegrzewa)- karta wedle softa osiąga 90* C o.0.

Ewentualnie samo chłodzenie do karty jeżeli w tej cenie nic ciekawego się nie znajdzie.

 

Co do O/C to proc nie będzie ze względu na pamięc która nie daje rady. A karta ma jeszcze pewien niewykożystany potencjał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za taka kwote to bedzie ciezko poszalec ...tymbardziej ze prescott to straszna grzalka jest :?

e tam, ja mam 12*C w stresie :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje najpierw jedno chłodzenie kupic albo na vga albo na cpu i w zalezosci co pierwsze wybieresz kupic chłdzenie na 2 rzecz :D bo tak jak VIP napsiał ciezko bedzie cos zaproponowac

Edytowane przez orlontko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

podejzewam ze nerevar ma boxowe od 6800GS, wiec polecam zmienic ;) W sumie box intela to tez za cichy nie jest. Ale jesli karta osiąga 90*C to zmien chłodzenie, chociaz az wierzyć mi sie nie chce ze az takie tempy ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz mało jest :D bo paste zmieniłem, na poaczątku w far cry osiągała> 120*C :) czasem wyskakiwało że za wysoa i musi zwolnic hehe

ten accelero X1 ciekawe, zastanowie się nad nim, czy napewno będzie pasował do versji 512 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety to chłodzi pamieci ale dokupujesz radiatorki i jest git

przeca w zestawie jest komplecik radiatorkow :]]

 

pewno ze lepsza wersja Cu ale jest juz kapke drozsza

 

http://silent-pc.pl/pid/352/Zalman_VF700_CU

 

i tak jak juz mowilem ...

 

W zestawie:

 

- Elementy montażowe

- 8 szt radiatorów aluminiowych na pamięci

- Przejściówka ZM-MC1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...