Skocz do zawartości
f3nikz

Dylemat Pomiędzy Dwoma Kartami Graf.

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądałem karty na AGP, bo nie posiadam pci-e a nie zamierzam póki co zmieniać platformy i natrafiłem na takie coś:

 

GEFORCE 7300GT 128MB DDR3 1.4ns ZALMAN

Taktowania: 500/1400 Mhz

od GALAXY

 

bardzo mnie zainteresowało to...

 

Niby jest jeszcze ten palit 7600gs ddr3 ale jest nieco droższy więc czy jest sens przepłacać czy po prostu łyknąć tego GALAXY???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc sprawa ma się następująco - mam 1gb ram 400, obecnie radka 9600 128mb, procka 3,2 p4, płytke gigabyte na chipset 865PE.

I teraz taka sprawa czy lepiej kupić coś co ma 256mb tyle, że na ddr2 czy lepiej wziąć coś ze 128mb i ddr3 ???

Cały czas mówimy o geforcach, jak masz jakieś dobre typy to proszę doradź bo mam totalny miszmasz w głowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no napewno ddr3 będą szybsze, z kolei 256mb przyda się podcas grania w wysokich rozdziałkach. Ja bym proponował 256ddr3 :) a jeżeli nie to jednak postawiłbym na ddr3.

Ja miałem gf gigabyte 7300gt 256mb na ddr2 i troche zdychała, wymieniłem na galaxy 7300gt 256mb ddr3 i różnica jest naprawdę spora. Wydaje mi się że jednak na ddr3 uzyskasz większą moc, nawet jeżeli to będzie 128mb niż na 256ddr2.

Myślę że to byłoby ok. Na dole stronki są opinie użytkowników - poczytaj.

http://www.komputronik.pl/pelny.php?id=28789

 

albo wersja 256

http://www.komputronik.pl/pelny.php?id=34350

 

Komputronik trochę się ceni, myślę że w innym sklepie kupiłbyś to jeszcze troche taniej

 

 

 

pozdrawiam

Edytowane przez TomCat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...