Skocz do zawartości
Camis

Rusza Więzienna Telewizja

Rekomendowane odpowiedzi

O mój Boże :mur: :mur: :mur: Tak dorabiajcie sobie własne teorie do mojego posta :?

 

CZY JA napisałem że wszyscy ehhhh nawet mi sie nie chce pisać :? Przecież jasne że nie mówię o ludziach którzy popełnili przestępstwa gospodarcze, jakieś "lekkie" rozboje, itd. Mówię o tych PRAWDZIWYCH przestępcach (wszyscy mordercy, gwałciciele, pedofile, paserzy na wielką skalę etc). Jasne że musimy rozgraniczyć ludzi pod względem popelnianego przestepstwa. ZGADZAM SIE!! SŁYSZYCIE? :?

Człowiek który dokonał rozboju moze być bardziej niebezpieczny niż zabójca, słyszałeś o czymś taki jak zabójstwo a afekcie ??

 

Jasne, że człowiek nie zabije aby isć siedziec. Ale juz drobna kradzież? Czemu nie? :? Znam jednego kolesia, Sprzedawał znicze pod cmentarzem (taki troszke "znajomy" jakby) Nie płacił alimentów. Dlaczego? Bo chciał iść siedziec B-) Wyszedł po pół roku i chwalił sie:

- kurczak w niedziele na obiad

- wyleczył się z kręgosłupa

- wyleczył sobie zęby

- mógł mieć "wizyty w celach rozrywkowych" ;)

itd

 

Widze tu dużą nadinterpretacje z Waszej strony. Bo powtarzam po raz kolejny. NIKT nie zabije po to aby isc do więzienia i mieć lepiej niz na wolności! No bez przesady.

 

Tak ukradł żeby iść siedzieć :mur: bujać to my a nie nas mocium panie

 

Napisałem że porównanie do psa jest wyolbrzymione. Jest to tylko porównanie aby uświadomić Wam że człowiek bedący mordercą, pedofilem etc. ma juz zmienioną psyche!! I nie zamierzałbym życ z takim na jednym osiedlu, czy też pracować. A tak się dzieje jak taki morderca wychodzi na wolność po 10-16 latach odsiadki.

Oczywiście jesteś z zawodu psychologiem/psychiatrą ze wiesz kto ma jaką psychikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie płacił ALIMENTÓW!! Niedowidzisz czy co? Dobra EOT. Z tobą się nie da rozmawiać :?

Sory ale tak wnikało z kontekstu twojego postu, skoro nie potrafisz poprawnie sformułować zdania to już twój problem

Pozatym coś ciężko w uwierzyć ze specjalnie nie płacił alimentów aby znaleźć sie w wiezieniu to raz, a dwa takie pisanie znam kogoś co coś zrobił lub coś powiedział to sobie daruj, idąc tym tokiem rozumowania to każdy może wypisywać największe bzdury gdyż czegoś takiego nie da sie zweryfikować, a zresztą ludzie mówią różne rzeczy, niekoniecznie prawdziwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh,

1. Resocjalizacja przeprowadzona z głową może dawać efekty (jakieś ale nie wolno kreślić wszystkich i skazać ich na wykluczenie i życie na marginesie, nie tylko dla nich ale przede wszystkim dla społeczeństwa..)

2. Od popełniania przestępstw ludzi odpycha nie wymiar kary a jej nieuchronność. Nie chodzi o dożywocie za wszystko. Chodzi o to że jeśli popełnię przestępstwo to liczę się z tym że najbliższe dwie noce to ostatnie które spędzam w domu na najbliższych kilka lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...