Skocz do zawartości
FREE_USER

Neostrada + ciągłe awarje !!! Mam tego dosyć !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno awarje spowodowane wadliwymi ruterkami ale nie od konca pewni tego montezy z TPSA twierdzą ze to Basy no a my cierpimy .

K***A ja się czyje jak BETA TESTER a wy !!! , i to taki który płaci full kasy za to beta łącze !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie miejssami wolno jak cholera , normalnie chodzi tyklo w nocy i wcześnie rano. Napisłaem im maila jako mój ojciec( właściciel lini ) i koleś odpisał mi bzdety jak dla totalnego lamera. Ze wszystko jest wporządku że max 256kbps jest całkowice normalne . Że pewnie mam kilka stron i aplikacji naraz odpalone. Że przeciętnie 128 kbps też jest normale w dzień . To Ja się pytam czy jak Ja im zapłacę abonament proporcjonalnie do szybkości to też będzie normalne ? BTW u was instalacja też wyglądał jak u mnie? Walneli zakrótki kabel w przedpokoju sparawdzili na lapie i powiedzieli żebym sobie kabel sam poprowadził? I za to 850? To chyba ta skretka ma platynowae styki. A i jeszcze kwestia sieciówy? Trzeba miec własną , to czemu w ankiecie się pytali jaką mam sieciówke i czy wogóle mam . Ja zaznaczyłem że nie. :evil:

 

Widzieliście ofertę Stoenu? 2mb za 75 pln!!! i co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam neo+ od miesiaca. Problem mialem tylko raz, kiedy przez godzine nie mogl sie polaczyc. Od tamtej pory smiga pieknie. Polaczenie trzyma do restartu serwera (co jakies 3-5dni), ot tak zerwalo mi raz. Transfery na poziomie 50kb/sec (laczne oczywiscie :) ). Jedynie czasami sa problemy z polaczeniem z pewnymi stronami, wp i onet chodza zawsze pieknie, ale np. Tweak juz nie tak zawsze, czasem sa przestoje.

Ogolnie ciagne non-stop rozne dziwne rzeczy (uzycie zadko spada ponizej 75% wykorzystania lacza - ale nie wydaje mi sie, ze to jest przyczyna przestojow), przez ten miesiac sciagnalem luzno 60GB i jak na razie jestem zadowolony :P w porownaniu z modemem bomba :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]Widzieliście ofertę Stoenu? 2mb za 75 pln!!! i co Wy na to?

super.....i male limity danych sciaganych w ciagu miesiaca.......to chyba jesli sobie tylko kilka stron dziennie przegladasz i na chacie siedzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tym Stoenem to się nie popisałem. 75pln za 2mb na 30 osób

http://www.stin.pl/index.php?id=336&PHPSES...6ddd089164e8da1

A kumpel z którym gadałem (notabene pracownik tej firmy ) zarzekał się ze to min 2mb na osobe. Też mi to sciemą zajeżdzało ale koleś niby poważny człowiek... Zresztą sam nie wiem komu w tym momencie wierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tym Stoenem to się nie popisałem. 75pln za 2mb na 30 osób 

http://www.stin.pl/index.php?id=336&PHPSES...6ddd089164e8da1

A kumpel z którym gadałem (notabene pracownik tej firmy ) zarzekał się ze to min 2mb na osobe. Też mi to sciemą zajeżdzało ale koleś niby poważny człowiek... Zresztą sam nie wiem komu w tym momencie wierzyć.

A i instalacja nie taka taniocha, no i dla jednego tego nie zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobią, cytuję:

 

Cena podłączenia użytkownika indywidualnego metodą PLC dla grup poniżej 30 osób wynosi około 1000 euro+ 22% VAT (instalacja), 3000 PLN + 22% VAT (doprowadzenie sygnału). Abonament do uzgodnienia.

 

Jednak to się raczej mija z celem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do neo+ to oni dopiero to wprowdzaja i sie ucza, i mowili ze beda z tym duze problemy na poczatku

Szkoda ,że mi nikt tego nie powiedział przed instalacją tego G Ó W N A za 800 zł !!! I nawet kabla ci za tą kase nie chcą dać tylko mówią ,że kable od gniazdka do modemu sobie kupić musiałem !!!

 

Śmiechu warte :idea: :idea: :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do neo+ to oni dopiero to wprowdzaja i sie ucza, i mowili ze beda z tym duze problemy na poczatku

Szkoda ,że mi nikt tego nie powiedział przed instalacją tego G Ó W N A za 800 zł !!! I nawet kabla ci za tą kase nie chcą dać tylko mówią ,że kable od gniazdka do modemu sobie kupić musiałem !!!

 

Śmiechu warte :idea: :idea: :idea:

Ja to kabel dostałem tylko ledwo mi się go udało do pokoju doprowadzić . Bardziej mnie denerwuje to że sieciówkę musiałem mieć własną. To co to za instalacja ... 800 i właściwie nic za to nie dostajesz . Bo cała reszta sprzętu jest ci tylko łaskawie wyporzyczona przez tpse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może nie az takie <span style="color:red;">[ciach!]</span>o od 23.00 do około 8.00 smiga po 50-60 KBps.

a ja akurat wtedy smigam to mi to nawet pasuje. Ale najlepsze jest to:

Ostatnio reklaomowałem neo bo własciwie przez 2-3 dni to miałem transfer w okolicy 20kbps. No i koleś dzwoni do mnie po tygodniu, akurat ładnie mi chodził necik :/ az za szybko bym powiedział. No i się zgadało o moich ostanich transferach (rekord 6kbps) a koles mi na to ze w usłudze neostrada + każdy trnsfer w zakresie 0-512kbps jest prawidłowy 8O 8O 8O

No to ja mu na to : 0kbps? Znaczy się że jak nie działa wogóle to wszystko jest zgodnie z umowa??? No i koleś sie zmieszła że chociaż troszeczke powyżej zera to już jest i takie tam <span style="color:red;">[ciach!]</span>ły....

 

No i jaki z tego morał?

Nie ma to jak "fachofcy" tpsy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe po interwencji w tepsie w końcu chodzi jak powinno :)

Niby jak koles do mnie dzownił to wszystko było ok ale i tak od tamtej pory nie mam zastrzerzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ty bys chcial CIR'a za niecale 200zl/mies  ;]]

az tak najgorzej to znowu nie jest, lata srednio po 55-60kb/s

No, kolega ma racje: 8 kilo (bitow ;)) kosztuje jakies 200 netto... ;) I to zdaje sie nie jest dostepne dla neostrady. Jak wam sie nie podoba, to sobie wezcie pozadne lacze za 1800 plus VAT i wykupcie CIRa - wtedy bedziecie mogli narzekac.

W mojej okolicy nie ma szans nawet na SDI - a modem ponizej USRobotics to meczrnia... :((( I co ja mam powiedziec??? :(((

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam neo+ od dwoch tygodni i mialem tylko jedna mala awarie (1h) po za tym ladnie smiga. Mam to podzielone na 5 osob ;) W trakcie dnia (jak jestem sam, czyli zadko ;D) to mam 30-50 kb, a w nocy to 50-60 lekko.... Polecam. Chociaz to, ze czasem zagraniczne strony sie wolno laduja, troche mnie denerwuje, ale to wina mojego przeciazonego serwera (p166+32mb ram, 40gb hdd, win98 z winroute <-- polecam!!). jak chcecie sie przekonac jak chodzi UpLoad (08-18kb) to wlazic na moj FTP. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy gadacie NEO+ chodzi super - zalezy tylko gdzie sie mieszka :D

Co ty gadasz ja mieszkam w Poznaniu i co G Ó W N O wielkie !!!

Ale co tAM MOŻE KIEDYŚ nEO + ZACZNIE DZIAŁAĆ BEZ AWARJ@#$%$#$$^#$^ OPS JAKAŚ AWARJA !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...