Skocz do zawartości
waldemas

Jaki Modem Za 1zł

Rekomendowane odpowiedzi

:mur: muszę przejść na neo 1mb i nie wiem jaki będzie najlepszy modem z tych za 1,22zł

po prostu na razie brak kasy na lepszy, chodzi o bezproblemowe działanie i podłączanie

Zestaw instalacyjny z modemem USB Speed Touch 330

Zestaw instalacyjny z modemem USB ZXDSL 852

Zestaw instalacyjny z modemem USB F@st800

który z nich doradzicie :unsure:

mam czas do 15 stycznia :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pacific

:mur: muszę przejść na neo 1mb i nie wiem jaki będzie najlepszy modem z tych za 1,22zł

po prostu na razie brak kasy na lepszy, chodzi o bezproblemowe działanie i podłączanie

Zestaw instalacyjny z modemem USB Speed Touch 330

Zestaw instalacyjny z modemem USB ZXDSL 852

Zestaw instalacyjny z modemem USB F@st800

który z nich doradzicie :unsure:

mam czas do 15 stycznia :mur:

USB F@st800 nie bier ! Zrywa połączenie i powoduje różne konfilkty. Kilka dni temu wymieniłem na Speed Touch 330 i narazie wysmienicie chodzi :)

Co do ZXDSL 852 to niestety nie miałem okazji jesszcze wypróbowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Speed Touch 330 i bardzo długo łączył mi się z netem a teraz zmieniłem na router. Kolega ma USB F@st800 i jest zadowolony.

Mam modem Fast800 i faktycznie idealny nie jest, dosc czesto sam zrywa polaczenie, mozliwe, ze z powodu kiepskiej linii, bo zdazaja sie dni, ze mam sporo szumow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam modem Fast800 i faktycznie idealny nie jest, dosc czesto sam zrywa polaczenie, mozliwe, ze z powodu kiepskiej linii, bo zdazaja sie dni, ze mam sporo szumow.

Fast800. Kumpel 2 miechy temu robił testy modemów do neo i ten Sagem wypadł najlepiej jeśli chodzi o prędkość. A co do problemów z zrywanymi połączeniami to proponuję otworzyć dsl monitora i przycisnąć kombinację klawiszy alt D. Tam w którejś zakładce są do wyboru 3 opcje: 1) bulk 2) ISO 3) bulk/iso. Mi działało bez problemów na bulk/iso. Proponuję tym, którzy mają problemy z tym modemikiem pogrzebanie w tych ustawieniach. Jak to nie pomoże to winy należy szukać w komputerze albo na linii.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fast800. Kumpel 2 miechy temu robił testy modemów do neo i ten Sagem wypadł najlepiej jeśli chodzi o prędkość. A co do problemów z zrywanymi połączeniami to proponuję otworzyć dsl monitora i przycisnąć kombinację klawiszy alt D. Tam w którejś zakładce są do wyboru 3 opcje: 1) bulk 2) ISO 3) bulk/iso. Mi działało bez problemów na bulk/iso. Proponuję tym, którzy mają problemy z tym modemikiem pogrzebanie w tych ustawieniach. Jak to nie pomoże to winy należy szukać w komputerze albo na linii.

 

Pozdrawiam

Google troche niejednoznacznie odpowiada nt. dsl monitor, mialbys jakis namiar na ten prog?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program jest w tray o ile go nie wyrzuciłeś z niego. Taki zielony trójkącik. Klikasz na niego i w oknie które się pojawi klikasz Alt+D.

Jeśli go wyrzucił z traya to znajduje się on w folderze C:\Program Files\Sagem\

Tam będą takie 2 monitorki chyba. Mówię chyba bo już dokładnie nie pamiętam bo przesiadłem się na liveboxa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...