Skocz do zawartości
bartek23

Problem Z Instalacja

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam problem z zainstalowaniem xpeka.

po wlizeniu plyty i uruchomieniu instalatora do chodzi do momentu zeby

nacisnac dowolny klawisz ktory spowoduje uruchomienie instalatora, wciskam wyskakuje ze instalator sprawdza skladniki(czy cus) i po chwili nastepuje ciemny ekran i nic nie idzie dalej..

 

na tym samym dysku bez problemu instaluje sie mandriva obojetne na jakiej partycji..

..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na początek podaj pełen konfig komputera bo nikt tu wróżką nie jest.

A tak poza tym to prośba do jakiegoś moderatora o podpięcie tego wątku do już istniejącego (o podobnej nazwie). :]

 

Edit:

Wygląda mi to na problem ze sterownikami grafiki - podobne efekty daje połączenie Windows 2000 z GF3Ti200 bodajże. Jeśli to jest Windows XP bez SP, to zdobądź wersję z SP lub zintegruj sobie SP z systemem (opis na forum i w Sieci). Jeśli to jest natomiast system z SP, to zintegruj z instalacją nowsze sterowniki (opis jak wyżej).

 

OT:

Można z tego utworzyć mega temat "Problemy z instalacją Windows" zestawiająć w jednym poście problem->rozwiązanie. A na koniec przypiąć. :]

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na początek podaj pełen konfig komputera bo nikt tu wróżką nie jest.

A tak poza tym to prośba do jakiegoś moderatora o podpięcie tego wątku do już istniejącego (o podobnej nazwie). :]

 

Edit:

Wygląda mi to na problem ze sterownikami grafiki - podobne efekty daje połączenie Windows 2000 z GF3Ti200 bodajże. Jeśli to jest Windows XP bez SP, to zdobądź wersję z SP lub zintegruj sobie SP z systemem (opis na forum i w Sieci). Jeśli to jest natomiast system z SP, to zintegruj z instalacją nowsze sterowniki (opis jak wyżej).

 

OT:

Można z tego utworzyć mega temat "Problemy z instalacją Windows" zestawiająć w jednym poście problem->rozwiązanie. A na koniec przypiąć. :]

semp939 asrcok dual sata

x1600pro

dysk sata2

2x512 kingstone

 

otorz do tej pory nie bylo problemow z instalacja,

system z sp i bez sp nadal to samo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

semp939 asrcok dual sata

x1600pro

dysk sata2

2x512 kingstone

 

otorz do tej pory nie bylo problemow z instalacja,

system z sp i bez sp nadal to samo..

jesli w BIOSie mozesz przydzielac karcie graficznej pamiec z RAMu i jest przydzielone np. 1MB (czasem tak jest w dellach) to przydziel wiecej. mi tez to wyglada na problem z karta graficzna.

 

jesli mozesz wejsc na prartycje na ktorej instalujesz windowasa powinien tam byc plik z informacjami z logowania (nie pamietam jego nazwy) ciekawe na jakim 'kawalku' jest FAILED.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli w BIOSie mozesz przydzielac karcie graficznej pamiec z RAMu i jest przydzielone np. 1MB (czasem tak jest w dellach) to przydziel wiecej. mi tez to wyglada na problem z karta graficzna.

 

jesli mozesz wejsc na prartycje na ktorej instalujesz windowasa powinien tam byc plik z informacjami z logowania (nie pamietam jego nazwy) ciekawe na jakim 'kawalku' jest FAILED.

 

raczej nie moge wejsc na partycje ktora instaluje winde gdyz nie dochodze do momoentu wyboru partycji...

staje mi ta instalacja na instalator sprawdza sprzetowa konfiguracje komputara i koniec dalej nie idzie...

tak mam przydzielony ram..

 

na 9000 pro jest to samo....

Edytowane przez bartek23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...