Skocz do zawartości
xeo123

Viewsonic Vx2025wm 20.1 Cali Panorama

Rekomendowane odpowiedzi

Od paru dni jestem posiadaczem tego monitorka, wiec moge podzielic sie moja opinia na jego temat.

 

Kolorki: bardzo ladne , nasycone, ogladanie zdjec w wysokiej rozdzielczosci, filmikow HD to czysta przyjemnosc

 

Gry: zadnych problemow, smuzenia nie zauwazylem , gram rowniez w q3 wiec to dla mnie wazne. jestem b. zadowolony

 

Ustawienia: kazdy znajdzie optymalne dla siebie , podswietlenie , kontrast itp mozna wyregulowac wg wlasnego widzi mi sie

 

Podswietlenie: w normalnym uzytkowaniu nie widac go wcale, wyswietlany obraz jest bez zarzutu. jedynie na na zupelnie czarnym ekaranie (program checkscreen) widac podswietleine na rogach , najwieksze w prawym dolnym. to jdnak cecha wszystkich monitorow na matrycach mva i nie tylko, s-pva maja to rowniez. uwazam ze na podswietlenie nie ma co zwaracac uwagi chyba ze ktos lubi sie patrzec na ciemna matryce :)

 

in-put lag: brak

 

design: osobiscie bardzo mi sie podoba. zadnych zastrzezen

 

podstawka: wyglada na 1 rzut oka niestabilnie a monitor sie trzyma jakby byl przyklejony, bardzo dobrze zaprojektowana.

 

Bad pixele: brak

 

Kupno: zakupilem w sklepie gvc net, nie mialem zadnych problemow. cena 1663 zl.

 

 

 

Pozdrawiam

 

xeo

 

Jakby co to pytajcie co was jeszcze interesuje

Edytowane przez xeo123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

katy moze i sa takie jak w linku, ktory podales ale osobiscie mnie to nie interesuje bo i tak siedze przed monitorem na wprost. ale racja jest bardziej przyciemniony jak sie patrzy z boku

Nawet jak się patrzy idealnie na wprost i od centrum w np. kierunku lewym dolnym to widać niedostatek kątowy - ja też zawsze patrzę na wprost a mimo to szukam monitora o szerokich kątach bo wiem że jeśli ktoś jest bardzo wymagający ( jak ja ) to po prostu takie małe zmiany , srebrzenia (podczas normalnego siedzenia na przeciw ekranu) będą go denerwować. Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja siedze przed swoim VS vx2025wm w roznych pozycjach/odleglosciach i zmian w obrazie nie zauwazam (czego nie moglbym powiedziec o matrycach TN). Katy tego ViewSonica sa zadowalajace nawet dla wymagajacych uzytkownikow. ;]

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A jak tam podstawka z tym monitorze? Tzn. co można regulować? Wysokość na przykład..

Czy ktoś mógłby mi doradzić czy starsza karta typu Riva TNT 32 mb ewentualnie ATi Fire GL x1 (coś jak Radeon 9700 PRO) poradzi sobie z rozdzielczością tego monitora? Oczywiście nie chodzi mi o gry, ale o filmy już jak najbardziej?

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A jak tam podstawka z tym monitorze? Tzn. co można regulować? Wysokość na przykład..

Czy ktoś mógłby mi doradzić czy starsza karta typu Riva TNT 32 mb ewentualnie ATi Fire GL x1 (coś jak Radeon 9700 PRO) poradzi sobie z rozdzielczością tego monitora? Oczywiście nie chodzi mi o gry, ale o filmy już jak najbardziej?

Dzięki!

Na radeonie 9700 PRO w rozdzielczości natywnej 1680x1050 będziesz musiał zapomnieć o AA i AF ..... a i tak nie wiem czy będzie dobrze w grach. Co do Rivy TNT - ja miałem nVidia Rivę TNT 2 Pro i ustawiałem rozdzielczości tego pokroju - jednak obraz może być kiepski - moja riva miała akurat słabej jakości wyjście analogowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...