Skocz do zawartości
joorvishoon

Cooltek Cps-750 Mark Ii (& Thermaltake Aquabay M5)

Rekomendowane odpowiedzi

:mur: siem rozeznałem, bigwater se miał takie pompki słabiutkie i mało ciekawe, te z bigwatera 735 i aquabaya m5 są chyba dużo ciekawsze, choc o tej p500 i tak brakuje jakichkolwiek empirycznych wzmianek. Jakbym miał kupowac to chyba tego Aquabaya m5, co czytnik i termometr kuszą, a i rezik niczego sobie, tylko taka kwestia czy tam są jakieś ludzkie gwinty żeby krecic jakąs przejściówkę albo od razu szybkozłączki 8/10 , czy może gwinty typu "0,3456456" designed by Thermaltake" :D .

 

bo te 1/4 i 3/8 to wygląda na to że są rozmiary rurek, o gwintach ani słowa :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem 1/4, 3/8 to średnica węży.Takie rezerwuary bardzo mi się podobają. Podobne produkuje Innovatek do pomp Eheim. Co do gwintu to możesz napisać do jakiegoś sklepu internetowego (np. do Cooling bo mają w ofercie tą konkretną pompę). IMO innych niż 1/4 i 3/8 nie zastosowali, ew. 1/8 ale w Cooling mają takie złączki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłącze się do tematu :)

Miałem ją w swoim układzie.

Kupiłem ją od Aeriala, chyba w maju.

Pracowała na wężach 8/10, chłodnicy 3x120, 3 bloczkach frostach i rezie alphacool AGB2. Pracowała cichutko na 8V. Dawała sobie radę z całym układem.

Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A używałeś tych stockowych złączek?

Jeżeli pytanie było do mnie, to:

zmieniłem choinki, na SM8/10, wszystko ładnie pasowało.

W całym układzie były SM8/10, układ wygląda schludniej i raczej ułatwia ewntualny montaż i demontaż poszczególnych elemntów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakie gwinty w takim razie tam są? z jakimi gwintami kupowałes te 8/10 :D i ile czasu pracowała? pracuje dalej czy wymieniłeś? jak wymieniłes to daltego bo miałes lepszą czy bo padła? B-)

 

dzieki za info że zestawik fajny, jak na 8v ciągnie taki komplecik to znaczy że ma spory zapas mocy,

 

good, good,let the anger flow through you.... :lol:

 

zmieniłem ciut temat ;)

 

Jarogniew - jest zestawi kan stanie w sklepie 4max.pl ;)

Edytowane przez joorvishoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a noa jak o Coolteku to cofam pytania, wszak ciężar rozmowy spoczął na thermaltake'u

 

 

a coolteka to raczej nie ryzykowałbym już, jak mi z mcs napisali że awaryjna i że odradzają. aż tyle farta nie mam żeby w taką pompkę isc :wink:

 

Raczej 1/8", w cooling.pl nie wiedzą jaki to gwint

w RN są złączki 8/10 z gwintem 1/8 cala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...