Skocz do zawartości
bublus

Zestaw Za Małą Kase?

Rekomendowane odpowiedzi

chce coś poskładać niedrogiego tzn. tak do 600zł

 

i tak obudowę już mam

trzeba mi całą resztę oprócz monitora ;P

 

a ten komp. ma być dla mojego ojca żeby mógł się uczyć na nim i gadać na skype bo jest za granicą no i do internetu i żeby jakiś film sobie czasem chłop mógł oglądnąć i piosenkę jakąś polską posłuchać ;O

 

mam nadzieje że w miarę szybko pomożecie

Edytowane przez bublus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie za ~200zł wyrwać Sempa/Athlona/P4 (z mobo z vga), 512mb ram to ~150zł, hdd to ~150zł, do tego napęd + zasiłka ~100zł.

 

 

ps. Mogę moje P4 z sig'a za 80zł puścić (demon to to nie jest, ale do ww. zastosowań aż nadto).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji, to tylko S.754. Fajny i niedrogi sprzet. Na allegro looknij jakiegos Sempa 2500+, mobo http://www.allegro.pl/item156113257_asrock...gw_fvat_ss.html ma odrazu wbudowana nienajgorsza grafe, ramiak 512M za 150zl, dysk ze 120GB za 150zl i gra muzyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy Semp z 754 wszama tego Celerona. Jak Intel, tylko tylko C2D, ale to juz nie ta cena :) Wez tego AsRocka co podalem wyzej, w Proline masz Sempa 2800+ za 135zl, do tego jakiegos rama i masz sprzecik jak ta lala.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sempron 2800+ ~~ 150z

 

Płyta tu nie wiem (wiem że kiedyś popularne były Gigabyte K8NS a teraz to doradcię :>):

GIGABYTE K8VT800~~ 146zł

MSI K8T~~ 151zł

GIGABYTE GA-K8NS~~ 150zł

 

Pamięci GOODRAM 512MB ~~160zł

 

Karta graficzna jakaś używana Gforce 2 MX 440 ~~ 20zł

CD-ROM ~~20zł

 

Dysk Jakiś sagate albo samsung używany w granicach 100zł (40GB albo 80 jak coś znajde)

 

i zasilacz mi trzeba chyba że mój stary Codegane 350 to uniesie ;P a jak nie to coś doradcie w miare niedrogiego ;P

 

no i to chyba wszystko jak o czymś zapomniałem to dopiszcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to medion to wiem :)

A o 9800 wiem od tej firmy.

 

Ogólnie zawsze można poszukać innego vga.

 

OT:

Mój mp3 player od Medion'a mimo wielu przeżyć (oj ile razy o ziemię leciał itd.) dziarsko działa od 3 lat (jedynie zaczął źle odczytywać nazwy niektórych plików no i jack się poluzował więc lewa słuchawka nie zawsze działa...)

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proc, mobo i dysk stąd -510

ram 512 - 100

zasilka - http://www.allegro.pl/item187155281_delta_...owych_plyt.html

i zostaje 70 zl na jakąś bude ;]

 

ech. gdyby babcia miala wąsy to bym mial am2 a tak wymienilem na 939 ( 2 miesiące i bylo by lepiej oj lepiej :/ )

Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...