Skocz do zawartości
Camis

Internet W Gts Energis Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

tez nie mam powodow do zachwytu, nie dosc ze nie mam pelnych 6 mb jak w umowie, to jeszcze ta ich infolinia

 

dzwonilem tam juz wiele razy, ale dotychczas trafilem na 2 kompetentnych konsultantow, reszta to jakies nieporozumienie

 

edit:

 

mam pytanie do posiadaczy multimo 6mb, dsl path mode macie interleaved czy fast ?

 

niedawno migrowalem z 1mb na 6mb, na poczatku mialem fast, ale przelaczyli na interleaved i w zwiazku z tym pingi wyraznie sie pogorszyly, wiec zadzwonilem na infolinie GTSu, powiedzialem zeby zmienili znow na fast, a telekomunikacja odpowiedziala ze w przypadku opcji 6mb nigdy nie przelaczaja na fast

 

to prawda ?

Edytowane przez Krzynek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez nie mam powodow do zachwytu, nie dosc ze nie mam pelnych 6 mb jak w umowie, to jeszcze ta ich infolinia

 

dzwonilem tam juz wiele razy, ale dotychczas trafilem na 2 kompetentnych konsultantow, reszta to jakies nieporozumienie

 

edit:

 

mam pytanie do posiadaczy multimo 6mb, dsl path mode macie interleaved czy fast ?

 

niedawno migrowalem z 1mb na 6mb, na poczatku mialem fast, ale przelaczyli na interleaved i w zwiazku z tym pingi wyraznie sie pogorszyly, wiec zadzwonilem na infolinie GTSu, powiedzialem zeby zmienili znow na fast, a telekomunikacja odpowiedziala ze w przypadku opcji 6mb nigdy nie przelaczaja na fast

 

to prawda ?

nie,to nieprawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz to z wlasnego doswiadczenia ? musze sie na czyms oprzec w rozmowie z konsultantem

wiele osob na neostrada.info pisała o tym, ze jesli tylko parmaetry lini było ok i rozmawiali z normalnym konsultantem to mozna bylo zminic na fast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie tak wydaje, parametry mojej linii sa wlasciwe, jestem ok 300 m od centrali

 

ale najwazniejsze jest, czy moze na multimo jest jakies ograniczenie ? no bo chyba konsultant nie zmyslil komunikatu od tp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest dobrze, zadzwonilem na infolinie i sie dowiedzialem ze od juz jakiegos czasu wszyscy klienci posiadajacy opcje 6mb jesli nie sa juz przelaczeni, to dopiero beda na interleaved czy tego chca czy nie, czyli fajnie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale gdy w modemie masz wpisane start@gtsenergis.pl to jedyna strona jaka ma ci sie prawo otworzyc to wlasnie register. zgadza sie? u mnie sie nieotwierala. naszczescie necik juz wymiata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w sumie 4 podejscie

1 netia 1 mb - brak portow (najprawdopodobniej sciema tp)

2 netia 1 mb - brak mozliwosci tech - nie dociekałem co jest dokładnie (sciema tp-tak mysle )

3 wziałem netie wimax ale pojawiły sie liscie i kupa z tego neta

4 multimo 2 mb ( podobno tp sie zesrało bo uke ma je podzielic i nie robi problemow)

Takze ludziska trzymajcie kciuki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od roku mam duże podstawy do narzekania na Multimo. Chodzi o brak wsparcia w postaci sterowników. Około 2 tygodni temu sformatowałem dysk i zainstalowałem ponownie WinXP, niestety płytę ze sterownikami do modemu zgubiłem. Na multimo.pl znalazłem odnośnik do pobrania oprogramowania, niestety nie działał... Po 2 dniach dzwonienia i zgłaszania tego problemu udało się im to naprawić i pobrałem sterowniki. Teraz pojawił się kolejny problem, kupiłem w USA lapka z zainstalowaną Vistą, gdy tylko doszedł chciałem zainstalować odpowiednie oprogramowanie, ponownie poszukałem na stronie multimo sterowników, lecz sytuacja się powtórzyła - odnośnik nie działał. Kolejny raz dzwoniłem do nich i zgłaszałem usterkę na stronie, ale tym razem nikomu nie chciało się naprawić odnośnika, tylko po prostu usunęli wszelkie linki do wszystkich sterowników... Ostatnio dzwoniła babka z BOKu w sprawie przedłużenia umowy, zgodziłem się i teraz czekam na aneks, ale chyba jeszcze to przemyślę.

 

A może ktoś z Was posiada stery dla Visty Home Premium działające bez problemu na multimo? (z tego co czytałem to każdy provider - tp, netia itd. - ma inne ustawienia w sterownikach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z Was posiada stery dla Visty Home Premium działające bez problemu na multimo? (z tego co czytałem to każdy provider - tp, netia itd. - ma inne ustawienia w sterownikach).

chodzi ci o sterowniki do modemu z ich oferty? czy jak, bo nic nie rozumie ostatecznie. a takie rzeczy jak drivery wypadaloby jednak backupowac gdzies :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badanie 212.87.240.130 z 32 bajtami danych:

Odpowiedź z 212.87.240.130: bajtów=32 czas=17ms TTL=52

Odpowiedź z 212.87.240.130: bajtów=32 czas=17ms TTL=52

Odpowiedź z 212.87.240.130: bajtów=32 czas=17ms TTL=52

Odpowiedź z 212.87.240.130: bajtów=32 czas=18ms TTL=52

Odpowiedź z 212.87.240.130: bajtów=32 czas=17ms TTL=52

Odpowiedź z 212.87.240.130: bajtów=32 czas=17ms TTL=52

Odpowiedź z 212.87.240.130: bajtów=32 czas=17ms TTL=52

Odpowiedź z 212.87.240.130: bajtów=32 czas=16ms TTL=52

Odpowiedź z 212.87.240.130: bajtów=32 czas=16ms TTL=52

Odpowiedź z 212.87.240.130: bajtów=32 czas=17ms TTL=52

 

 

pewnie masz obecnie ip zaczynające się 94.42.22.121. na tej grupie są problemy z niektórymi stronami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki, ale czy zmiana IP coś da ?? Tak dla potomnych zmiana IP na to z puli 89 ........... pomogła gdyby ktoś miał problemy. Wcześniej miałem z puli 94 i były problemy z niektórymi stronami i dostaniem się na niektóre serwery. Dzięki za podpowiedź :arrow: Nierealny.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...