Skocz do zawartości
Gość seraf

Abonament Socjalny Przy Necie W Tp

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co sie zorientowalem praktycznie nikt nie wie

ze przy necie od innego operatora nie potrzeba miec

tego samego abonamentu za telefon co przy neo.

Wynosi on okolo 45 zl, neo bez telefonu to 36 zl

a jest abonament socjalny ktory kosztuje 26 zl brutto i przy nim

mozna miec tak samo net z neti lub energis.

Dlatego nie ma sensu przeplacac za same telefon 45 zl

gdy telefon ma sie tylko dla netu.

Lepiej przejsc na socjalny i zamowic net od innego prov.

Edytowane przez seraf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na stronie Netii jest napisane,ale jak to wyglada w praktyce od strony tpsa (ktos juz tak zrobil) ?

Abonament socjalny tp 28pln (uslugi foniczne)

Przy inecie z netii trzeba miec "zgode na wykorzystanie kabla" od tpsa chyba,takze nie wiem czy tpsa bedzie skore do "wspolpracy" z tym abonamentem socjalnym

Ktos juz tak korzysta? prosze o wypowiedz bo taka opcja mnie najbardziej interesuje netia(net)+tp(fon)28pln

Niestety mieszkam w Krakowie :-P ,netia od 1 kwietnia

Edytowane przez forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na stronie Netii jest napisane,ale jak to wyglada w praktyce od strony tpsa (ktos juz tak zrobil) ?

Abonament socjalny tp 28pln (uslugi foniczne)

Przy inecie z netii trzeba miec "zgode na wykorzystanie kabla" od tpsa chyba,takze nie wiem czy tpsa bedzie skore do "wspolpracy" z tym abonamentem socjalnym

Ktos juz tak korzysta? prosze o wypowiedz bo taka opcja mnie najbardziej interesuje netia(net)+tp(fon)28pln

Niestety mieszkam w Krakowie :-P ,netia od 1 kwietnia

 

Mozna bez problemu, kumpel korzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Mozna bez problemu, kumpel korzysta.

warto tez zaznaczyc ze w socjalnym sa calkiem inne ceny połączeń - dużo wyższe, takze jakby wogóle tam dzwonić w tym planie to tragedia

 

mnie bardziej interesowałby plan Era stacjonarny podobno za 20zł (no jak masz abonament na kom oczywiście) - ktoś może opisać szczegóły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Socialny sporo osob ma tylko zeby byla linia 'w zapasie' a kozysta z voipa. A nie drogiej TP

no tak - socjalny to raczej tylko do odbierania, bo dzwonienie z niego majątek by wyszło - właśnie ciekawe ile dokłądnie, bo ten cennik zniknął.

 

a co do Ery to działa ona na troche innych zasadach, więc pomińmy ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie zorientowalem praktycznie nikt nie wie

ze przy necie od innego operatora nie potrzeba miec

tego samego abonamentu za telefon co przy neo.

Wynosi on okolo 45 zl, neo bez telefonu to 36 zl

a jest abonament socjalny ktory kosztuje 26 zl brutto i przy nim

mozna miec tak samo net z neti lub energis.

Dlatego nie ma sensu przeplacac za same telefon 45 zl

gdy telefon ma sie tylko dla netu.

Lepiej przejsc na socjalny i zamowic net od innego prov.

 

Taaak... Możesz mieć socjalny abonament pod warunkiem ,że nie korzystasz z żadnego innego operatora ;)

 

:damage_wall:

Jak korzystasz z netii lub innego operatora to automatycznie tracisz prawo do socjalnego abonamentu.

 

Już to przerabiałem przy okazji rezygnacji z usług netii i tepsy. I do końca lutego każą płacić abonament normalnie(tepsa) :mur:

A Netia swoją drogą.

 

 

Bo przez moment ubrałem się w Netię.. Miało być taniej :damage_wall:

 

Tepsa to banda złodzieji. Brak słów po prostu. A netia to następne cwaniaczki z miodem w uszach :wink:

 

Teraz jestem w UPC. Tu wiem za co płacę. I mam prawdziwe darmowe wieczory od 18:00.

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak... Możesz mieć socjalny abonament pod warunkiem ,że nie korzystasz z żadnego innego operatora ;)

 

:damage_wall:

Jak korzystasz z netii lub innego operatora to automatycznie tracisz prawo do socjalnego abonamentu.

 

Już to przerabiałem przy okazji rezygnacji z usług netii i tepsy. I do końca lutego każą płacić abonament normalnie(tepsa) :mur:

A Netia swoją drogą.

Bo przez moment ubrałem się w Netię.. Miało być taniej :damage_wall:

 

Tepsa to banda złodzieji. Brak słów po prostu. A netia to następne cwaniaczki z miodem w uszach :wink:

 

Teraz jestem w UPC. Tu wiem za co płacę. I mam prawdziwe darmowe wieczory od 18:00.

Ja dzwoniłem na infolinie tpsa w tej sprawie. I pytałem czy mogę zostać przy socjalnym mając net24. Uzyskałem zapewnienie że TAK.

Czy jeszcze ktoś inny przerabiał to samo co SAVER ? Ktoś może to potwierdzić ?

Czy to znaczy że w tpsa wprowadzili mnie w błąd (celowo) ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewniak :

 

mając socjalny możesz mieć neta od innego operatora tj. netii lub gts-u

 

jeśli o to pytałeś

 

Możesz - jeżeli wcześniej miałeś tylko linię TPSA i pakiet socjalny.

 

Natomiast jeżeli wcześniej podpisałeś umowę np. z netią i chcesz zmienić z normalnego na socjalny - to takiego wała :D :P

 

Już to przerabiałem. Można spytać na infolinii.

 

TPSA - to ludzka rzecz okradać :lol: :damage_wall:

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej mialem NEO, dzis aktywowali Net24, przed chwilka dzwonilem na blueline sie upewnic, czy przyjeli wczesniejsze zamowienie na pakiet socjalny.

 

Na infolinii potwierdzili, ze od jutra bede miec pakiet socjalny.

Wiec u mnie OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto tez zaznaczyc ze w socjalnym sa calkiem inne ceny połączeń - dużo wyższe, takze jakby wogóle tam dzwonić w tym planie to tragedia

 

mnie bardziej interesowałby plan Era stacjonarny podobno za 20zł (no jak masz abonament na kom oczywiście) - ktoś może opisać szczegóły?

Era stacjonarna to usługa przez kartę SIM ERA więc neo odpada. Ale jest bardziej niż pewny, że za jakiś czas w tych ich telefonach też będzie jakaś usługa internetowa. Biorę od marca erę stacjonarną abonament 25zł w tym 60 minut (20 impulsów po 3 minuty) w tym identyfikacja numeru przychodzącego, rachunek szczegółowy, normalne biuro obsługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...