Skocz do zawartości
Camis

Tp Znosi Limity W "neostradzie Tp"

Rekomendowane odpowiedzi

To co będą teraz "dzieci neostrady", "dzieci net24", "dzieci multimo"

nowe gangi będą ze sobą walczyć :) czyli prawdapodobnie będzie spokój dla "normalnych" ludzi :)

 

wracając do tematu , ja nic nie ssałem ostatnio przez styczeń , tylkograłem/gg/strony i przewaliłem te 7gb <sciana>

Edytowane przez Dr@GuN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Santana

nowe gangi będą ze sobą walczyć :) czyli prawdapodobnie będzie spokój dla "normalnych" ludzi :)

 

wracając do tematu , ja nic nie ssałem ostatnio przez styczeń , tylkograłem/gg/strony i przewaliłem te 7gb <sciana>

Niech idą, w każdym razie [ciach!]iarzom poniżej 15 roku życia zakazałbym dostępu do internetu, głównie przez zidiocenie ich szarych komórek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupi licznik :damage_wall: Nie naliczał mi wczoraj całego dnia ściągania, wstałem sprawdziłem o 8 sume ściągniętych danych było 500mb, od 8 ściągam i mam już 1,4 GB :mur: :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie to zrobili... Mi to tak rybka ,bo mam co innego (DSL 2mb w Dialogu) ,ale cieszę się że inni nie muszą się męczyć z tymi limitami. To było tak żałosne. Teraz to inni providerzy zadrżą ,bo TP ma nieco lepszą ofertę cenową . No i więcej kowalskich ma telefon w TP Sa. Ciekawe co na to UPC ze swoim śmiesznym Chello.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zasysam jak przekrocze swoje 25gb to sie okarze :D No ale jak by nie patzrec to na stronce neo jest napisane ze niby limity maja byc zdiete wiec niech tak zrobia :rolleyes: I z tego co widze to chyab jestem jedynym zadowolonym uzytkownikiem neo :/ zero przerw ladny staly transfer i teraz (chyba) brak limitow :D czego chciaec wiecej :D Mi wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupi licznik :damage_wall: Nie naliczał mi wczoraj całego dnia ściągania, wstałem sprawdziłem o 8 sume ściągniętych danych było 500mb, od 8 ściągam i mam już 1,4 GB :mur: :damage_wall:

Licznik byl prawie zawsze, czy byly limity czy ich nie bylo.

Napisali, ze zdjeli limity od 1 Lutego to je zdjeli.

Teraz do konca miesiaca bedziecie pisac, ze licznik wam dalej liczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że to wina monopolisty. Ale jego pozycja już nie jest taka pewna jak parę lat temu :) W końcu jest alternatywa dostępna dla większej ilości użytkowników.

Jak pisalem posta to byl wylaczony przez kilka godzin, ale widze, ze nic nie zmienili :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyli, że ludzie uciekają i zaczynają kombinować, A mieli tyle czasu żeby ludzi do siebie przekonać.

Wuj im pupe i kawałek szkła.

Ja już od nich odchodzę (netia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licznika pewnie nie usuna bo poco, jesli jakis user bedzie chcial sie kontrolowac (tylko po co ?) w sciagniu to bedzie mial licznik pod reka.

Limity na 99% sa juz zniesione.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość was, z tego co widzę na www neostrady sprawdza ilość danych w panelu. Nie lepiej autoconnecta zainstalować, pokazuje ile ściągnęliśmy, ile zostało etc. Mam neo już od 2 lat, a na www neostrady byłem może z 10 razy max :lol:. Ciekawe czy wylączą 14 lutego neo, czy będą się ociągać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość was, z tego co widzę na www neostrady sprawdza ilość danych w panelu. Nie lepiej autoconnecta zainstalować, pokazuje ile ściągnęliśmy, ile zostało etc. Mam neo już od 2 lat, a na www neostrady byłem może z 10 razy max :lol: . Ciekawe czy wylączą 14 lutego neo, czy będą się ociągać.

Bardzo często (szczególnie tak z rok temu) licznik neostrady nie działał, miewał przerwy w zliczaniu nawet przez tydzień, więc powstawały duże rozbieżności między panelem a innym liczydełkiem na naszym kompie... a że tepsa przycinała według swojego licznika to wskazane było patrzeć na panel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele co sie dzieje, net mi tak zamula ze nie idzie nic zrobic. cos czuje ze niedlugo moze byc ciekawie. TPSA oglosila ze nie ma limitow wiec cala polska DRZE internet az sie z linii dymi :lol:

 

tylko u mnie sa takie cyrki? u nikogo z was nie ma takich rzeczy?

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jaśniej ? ;)

Jakos tego nie rozumiem ; ]

 

 

No faktycznie ciężko nie zrozumieć :lol2:

 

2494603[/snapback]

ja pierdziele co sie dzieje, net mi tak zamula ze nie idzie nic zrobic. cos czuje ze niedlugo moze byc ciekawie. TPSA oglosila ze nie ma limitow wiec cala polska DRZE internet az sie z linii dymi :lol:

 

tylko u mnie sa takie cyrki? u nikogo z was nie ma takich rzeczy?

 

Wiesz teraz po zniesieniu tych limitów ,będzie lagowało. Z czasem to pewnie poprawią ,ale czy na pewno tak szybko. Ja tam na razie z DSL od Dialogu nie rezygnuję.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.

Czy ktos orietuje się jak wyglada zaplecze techniczne tepsy i neti?

Chodzi mi o to czy moze zainstaniej taka mozliwosc, ze nagle neo 1m ktora ma ping 60 i robi 140 kb/s w p2p nie zacznie zwalniac po scigniciu limitu i okaze sie ze nagle 1 m robi ping 80 a max p2p bedzie 100.

To samo tyczy sie neti.

i Pytanie nr 2

Jaka jest rzeczywiosta predkosc neo 1m, chodzi mi o to ile pokazuje wam w liczniku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...