Skocz do zawartości
tomcyk

Problem chyba z AGP!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

To tak włączam sobie NFS6HP2 ijak przychodzi mi do grania to po jakimśczasi wyskakujemi czarby ekran z kolorowymi paskami i zwis........

Otworzyłem bude no i dmucham zeby wyczyscic z kurzu port agp i grafe:):)

Co dziwne jak wsadziłem karte graficzną to uruchomił mi sie komputer.....łoooo pomyślałem i go wyciąnąłem kabel z zasiłki:):):)

 

Teraz moje pytanko czy te zwisy nie sa wynikiem jakies wady portu agp???I czy to normalne ze wkladajac grafike uruchamia sie komputer????? :? :? :?

Napiecia sa na default ,fsb 144 , agp 4x , karta odkrecona!!! 275/275Mhz

Napiszcie co myślicie bo nie wiem czy isc z tym na gwarancje czy jak:)

Z góry dzięki wielkie

Szacuneczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no...jedno jest pewne zrobiłem sobie underclocking na 250/250 ... i gierka chodzi naomalnie:(:(:(:(

Mam teraz bardzo wazne pytanie!!!!!!

CZy jes możliwe ze napiecie jakie podaje zasiłka ( +3.3V podaje 3.15V) jest za niskie???? czy tez moze oryginalne taktowanie tej karty to 250/250 a ktoś kto mi to sprzedał zrobił mi psikusa i przetaktował biosa na 275/275 (bo taka kupiłem) i tera nie wyrabia.....Dodam jeszczeze chodziła luks na 288/288 luzacko....(pamieci to Hyniź 3.6ns)

Poradżcie prosze!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no...jedno jest pewne zrobiłem sobie underclocking na 250/250 ... i gierka chodzi naomalnie:(:(:(:(

Mam teraz bardzo wazne pytanie!!!!!!

CZy jes możliwe ze napiecie jakie podaje zasiłka  ( +3.3V podaje 3.15V) jest za niskie???? czy tez moze oryginalne taktowanie tej karty to 250/250 a ktoś kto mi to sprzedał zrobił mi psikusa i przetaktował biosa na 275/275 (bo taka kupiłem) i tera nie wyrabia.....Dodam jeszczeze chodziła luks na 288/288 luzacko....(pamieci to Hyniź 3.6ns)

Poradżcie prosze!!!!!!!!!!!!!!!

Najlepiej to sprawdź kartę w innym kompie z inna zasiłką i inna konfiguracją...

Przyczyn może być wiele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lechoo!!! fajnie fajnie że Ci sie podoba ale prosze doradzcie mi bo widzicie ze sprawa jest dość poważna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A co do sprwdzenia to chyba nie bede miał możliwości bo w sumie to nie znam nikogo kto udostepniłby mi kompa:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie pewnego dnia przytrafiła sie taka przygoda.

 

Kumpel przytargał HD i jak sie mocowałem z kablami w obudowie to ruszyłem grafe lekko. Uruchamiam kompa... windows 2000 startuje i zamiast pulpitu widze tylko, że sie ekran ładowania zatrzymał i nic... kiła tylko jakieś kolorowe paseczki u góry ekranu sie pojawiły. Troche sie pomęczyłem, żeby skapować o co chodzi, ale w końcu w akcie desperacji wyjołem grafe, włożyłem na miejsce i problem znikł. :) Widocznie sie w slocie obruszyła czy cosik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo fajna sprawa, że komp startuje przy wkładaniu niektórych urządzeń. To raczej normalne. Trzeba przy grzebaniu wyciągać kabel od zasilania. Problem dotyczy tylko zasilaczy ATX (ale kto teraz używa innych?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co piszecie to moze byc wina zbyt marnego chlodzenia - moj ti4200 ostatnio tez mial problemy i wieszal mi calego kompa bo nie bylo chlodzenia - zapomnialem wiatraka 10x10 podlaczyc i po parunastu sekundach artefakty w windzie paski i zwis - hehe grzal sie nieziemsko okolo 80*C mial - zalaczylem chlodzenie i looz

wiec zobaczcie czy AC dobrze dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...