Skocz do zawartości
Gość dandus

Problem Z Logitech Z 5500

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dandus

Wczoraj wieczorem wyłączyłem głośniki z gniazdka a dokładnie z listwy zasilającej na noc dzisiaj wracam z pracy podłączam je z powrotem i nie działają jaki może być tego powód ? co się mogło stać skoro nie były podłączone do prądu? mam te głośniczki od 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolony nigdy nie było żadnych problemów mam nadzieje ze się nie spaliły na amen choć nie wiem jak to się mogło stać . Proszę o pomoc ! Może tylko bezpiecznik się zjarał chodzi mi o ten w z5500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem wyłączyłem głośniki z gniazdka a dokładnie z listwy zasilającej na noc dzisiaj wracam z pracy podłączam je z powrotem i nie działają jaki może być tego powód ? co się mogło stać skoro nie były podłączone do prądu? mam te głośniczki od 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolony nigdy nie było żadnych problemów mam nadzieje ze się nie spaliły na amen choć nie wiem jak to się mogło stać . Proszę o pomoc ! Może tylko bezpiecznik się zjarał chodzi mi o ten w z5500

To może być bezpiecznik, jak amsz gware najlepiej je daj niech sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Jakiś czas temu w moich Z-5500 stało to samo, wyłączyłem przełącznikiem na subwooferze i już niestety nie włączyłem. Z-5500 oddałem na gwarancji, dostałem nowy zestaw :wink:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dandus

ale czy jest sens wysyłać ja kpiłem te głośniczki w sklepie internetowym dokładnie w acris a skoro to tylko bezpiecznik to można go samemu wymienić i koszty będą mniejsze a wysyłać i później czekać na odsyłkę z powodu małego bezpiecznika to chyba nie ma sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy jest sens wysyłać ja kpiłem te głośniczki w sklepie internetowym dokładnie w acris a skoro to tylko bezpiecznik to można go samemu wymienić i koszty będą mniejsze a wysyłać i później czekać na odsyłkę z powodu małego bezpiecznika to chyba nie ma sensu

ja tez kupowalem w sklepie internetowym emarket i po

 

1) koszty przesylki placa ONI w obie strony jesli masz sprzet na gwarancji! takie sa twoje prawa,

ja sie z nimi sam sprzeczalem i chcieli mi wmowic ze ja mam za nie zaplacic dopiero jak ich postraszylem PRAWAMI KLIENTA to zmiekli i za wszystko oni zaplacili

 

2) jesli sam sie za to wymienianie zabierzesz to mozesz stracic cala gwarancje na sprzet

 

..a tak na marginesie to wiesz jaki trzeba kupic tam jest bezpiecznik i ile on kosztuje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..ee nie dramatyzuj, bezpiecznik wyjmuje sie dziecinnie prosto, amperaz bezpiecznika znajdziesz miedzy wlacznikiem a kablem zasilajacym.

 

W moim przypadku: T4AL, 125V, 4A Slow-Blow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dandus

jeszcze nie wiem ale mam kumpla elektro technik dobry jest w te klocki dzisiaj wieczorem ma wpaść i zobaczyć myśle że jak spróbuje wymienic bezpiecznik to gwary nie strace przecież do niego dostaje się bez problemu jest z tyłu to tak jak bym wymienił żarówke w lampce no nie zresztą zobaczymy co kumpel mi powie hehe

 

ok dzięki wszystkim jutro postaram się kupic bezpiecznik i wymienie mam nadzieje że zadziała pozdro cze

Edytowane przez dandus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dandus

spoko LuKe mam nadzieje ze dostane taki w tej mojej wiosce hehe i ciekawe ile bęzie kosztował aby nie było ze wyrzuce kase a to nie w tym problem kurde j :-P eden dzień a tak mi brakuje tych glośniczków teraz tylko na słuchawkach prawie nie robi żadnej różnicy :lol2: hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dandus

i jednak był to bezpiecznik naszczęscie hehe już zainstalowałem nowy i cyka jak dawniej .

LuKe bezpiecznik typu 2AH 250V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dandus

i jak latwo sie go zaklada?? ile kosztuje??

jeżeli posiadasz te głośniki to bezpiecznik znajduje się pod wyłącznikiem z tyłu subwofera taka śrubeczka plastikowa odkrecasz i bezpiecznik wyskakuje a koszt hmmm jak to bezpieczniki ja zapłaciłem 1 zł hehe :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość freddy9

Mi jak dotąd bezpiecznik się nie przepalił, a też je wyłączam.

W trybie standbay Z-5500 pobiera ok 16W prądu, sprawdzałem to kiedyś miernikiem. Z tego właśnie powodu wyłączam je całkowicie z prądu, tzn całą listwę do której tez jest podłączony komputer.

 

Innna niepojojąca rzecz którą zauważyłem w trybie Standby że gdy do panela są podłączone słuchawki to po jakimś czasie słychać w nich cichy pisk, mimo że komputer jest wyłączony.

Edytowane przez freddy9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam podobny problem, a właściwie dylemat. Moje głośniki (logitech z 5500) nagle przestały działać. - ok wina bezpiecznika, jednak nie. bezpiecznik cały. Czyli przyszedł czas na telefon do serwisu. Pełne zrozumienie ze strony konsultanta, i decyzja, ze wymieniamy cały zestaw, jak narazie spoko. Mam zrobic fotkę całego zestawu, z odręcznie napisanym nr zgłoszenia - ok. Schody sie zaczynają, gdy serwisant kaze mi zrobić drugie zdjęcie - zestawu uszkodzonego mechanicznie! (wg. mnie mogły zawinic dwa el.- sub i urzadzenie sterujace).

 

Czyli aby otrzymać nowy zestaw musze zniszczyc cały zestaw, zrobic zdjecie i na takiej podstawie wyslą mi nowe głośniki. Otrzymałem instrukcje ze najlepiej pociąć membrany i kabel sterownika. logowalem sie na stronie logitecha, czyli wszystko powino być ok.

 

Mam pytanie, czy ktos juz w ten sposob dokonywał reklamacji? Zestaw nie jest tani i troche sie boje go zniszczyć. prosze o jakies porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam podobny problem, a właściwie dylemat. Moje głośniki (logitech z 5500) nagle przestały działać. - ok wina bezpiecznika, jednak nie. bezpiecznik cały. Czyli przyszedł czas na telefon do serwisu. Pełne zrozumienie ze strony konsultanta, i decyzja, ze wymieniamy cały zestaw, jak narazie spoko. Mam zrobic fotkę całego zestawu, z odręcznie napisanym nr zgłoszenia - ok. Schody sie zaczynają, gdy serwisant kaze mi zrobić drugie zdjęcie - zestawu uszkodzonego mechanicznie! (wg. mnie mogły zawinic dwa el.- sub i urzadzenie sterujace).

 

Czyli aby otrzymać nowy zestaw musze zniszczyc cały zestaw, zrobic zdjecie i na takiej podstawie wyslą mi nowe głośniki. Otrzymałem instrukcje ze najlepiej pociąć membrany i kabel sterownika. logowalem sie na stronie logitecha, czyli wszystko powino być ok.

 

Mam pytanie, czy ktos juz w ten sposob dokonywał reklamacji? Zestaw nie jest tani i troche sie boje go zniszczyć. prosze o jakies porady.

 

czyli jednak nie ma co sie bać ;] Jezeli bedziecie musieli zepsuc swój towar na życzenie producenta, zróbcie to. Ja stare zepsute głosniki musiałem podziurawć, a teraz słucham sobie muzyki z nowego zestawu z-5500 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...