Skocz do zawartości
zwierzak07

Jakie Ddr 1gb

Rekomendowane odpowiedzi

Moj config

AMD SD 4000+

Asrock Dual Sata II

I pamieci Geil 2x512 z niebieskimi radiatorami(nie dual chanel kit)

 

Dołączona grafika

 

I nie wiem czy dokupic drugie 2x512 takie same czy moze jakeis innej firmy tylko zeby dobrze działay razem

A jak nie to moze sprzedam te i kupie 2x1GB tylko kompletnie nie wiem jakiej firmy co i jak?? :mur:

Edytowane przez zwierzak07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej 2x1GB, stoję przed identycznym problemem, nie mniej jednak chce kupić 2x1GB. Obsłużenie przez procek 4x512 wiąże się z włączeniem 2T a i to nie wiadomo czy CPU nie straci potencjału OC z powodu tego, że będzie musiało pociągnąc 4 kości.

Czy jest ktoś na forum, kto mógłby tanio ściągnąc z niemieckiego EBay'u Samsungi UCCC ?? Myślę, że nie tylko ja byłbym zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez rozgladam sie za 2x1gb, najtansza opcja to goodramy, w apollo juz do dostania za... http://www.apollo.pl/store/show_detail/9/23584

 

taniej chyba nigdzie nie znajdziesz.

 

twinmosy cl 2,5 http://www.apollo.pl/store/show_detail/9/23291

 

geile cl 2,5 http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=1...roducts_id=4137

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko do czego chcesz wykorzystywać tyle pamiątek :) chyba że stawiasz na tym serwer. Moim zdaniem to wyrzucanie pieniędzy, na dzisiejsze czasu 2x512 to optimum dla zwykłego użytkownika, nawet dla zapalonego gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko do czego chcesz wykorzystywać tyle pamiątek :) chyba że stawiasz na tym serwer. Moim zdaniem to wyrzucanie pieniędzy, na dzisiejsze czasu 2x512 to optimum dla zwykłego użytkownika, nawet dla zapalonego gracza.

No nie zgodze sie z tym. Mialem okazje siedziec na 1GB i na 2GB i teraz roznica jest juz naprawde spora. Moze 2GB to jeszcze troche za duzo, ale 1GB to juz niestety za malo. Optimum, to jest 1,5GB, ale znowu jak juz kupowac, to chyba lepiej 2x1GB, niz 2x512+2x256.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko do czego chcesz wykorzystywać tyle pamiątek :) chyba że stawiasz na tym serwer. Moim zdaniem to wyrzucanie pieniędzy, na dzisiejsze czasu 2x512 to optimum dla zwykłego użytkownika, nawet dla zapalonego gracza.

A czy 1 GB wystarczy na Viste i na gry raczej niebardzo.A moze poprostu dokupie 512 i tyle czy naprawde dual daje takiego wielkiego kopa dla pamieci??Chyba ta jedna 512 bardzo go nie spowolni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dual w grach to kilka % na +, wiec duzej straty nie bedzie.

No to jednak chyba dokupie 3 kosc taka sama nie bede kombiowal ze sprzedaza tej pamieci i szukal nowej

 

To jak, jest ktoś, kto jest w stanie ściągnąć Samsungi na kościach UCCC z eBay.de ??

 

Przykład

Nie dziala ten link ktory podales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy 1 GB wystarczy na Viste i na gry raczej niebardzo.A moze poprostu dokupie 512 i tyle czy naprawde dual daje takiego wielkiego kopa dla pamieci??Chyba ta jedna 512 bardzo go nie spowolni

Miałem 2GB potem 1GB i dopóki nie zapełnisz 1GB to różnicy nie widać, pamiętać należy że XP tak czy siak swapuje na dysku, no ale ja nie jestem graczem, więc ciężko mi powiedzieć ile dzisiejsze gry zużywają, choć z pewnością większe znaczenie ma grafika. Ale Vista na pewno usprawiedliwia potrzebe 2GB.

W takim przypadku sprzedaj swoje pamięci i kup 2x1GB, to będzie najlepsze rozwiązanie.

Edytowane przez mookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...