Skocz do zawartości
korzeń

THE CATHEDRAL

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie oglądłem Katedre - Tomka Bagińskiego filmik ma 53 MB ale naprawde jest niezły . Ciekawie czy dostanie Ocara ? :)

 

A jak wam sie podobał ????? ............... jesli nieoglądaliście to polecam bo warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://we.jest.o.k.pl/ftp/upload/cani/katedra.avi

 

pewnie dlugo tu nie powisi...

Powisi, powisi :) Sam autor zapowiada że film ma sie znaleźć w internecie prędzej czy później... to znalazł się prędzej :wink:

No to spoko, mysle ze ukazanie sie filmu w necie i rozprowadzanie go raczej autorowi nie szkodzi a pomaga, wszyscy film poogladaja i popodziwiaja. Jeszcze z negatywna opinia sie nie spotkalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katedra roxx. Oglondalem ja juz w kinie efekt nie do opisania. Ale i tak sobie zasałem i obejrzalem jeszce raz. Jak na razie to moge jedynie porownac jakosc tego do final fantasy no i paru innych etiud.

Cos czuje ze gosc dostnaie propozycje do jakiegos wiekszego studia o ile juz nie dostal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukajcie sobie trailer filmiku IT , tez jest niezly

 

jak znajde to dam tu linka do niego

 

-------------------------------------

 

no i jak obiecalem  Link do filmiku  :D 

 

najlepiej ogladac w ciemnym pokoju z sluchawkami  :)

Tez go ogladalem i mi osobiscie trailer IT bardziej sie podobal niz Katedra,

w katedrze koles pokazal na co go stac, duzo jednak male niedociagniecia tez byly - nikt nie jest doskonaly i filmu tez nie mozna robic przez cale zycie wiec w sumie oka.

Jednak relalistycznosc IT jest poproastu genialna genialny robal gernialnie wkomponowany w tlo (jasnosc robala zapewne spacjalnie) i odpowiedni dobor swiatel - SZTUKA.

O jeszcze jdeno odczucie do katedry - autor jest switnym grafikiem - to jest poprostu dobrze odwalony kawal dobrej roboty ;) ale sam motyw za plaski jak dla mnie.

 

Wszystkie wymienione w poscie twierdzenia sa moje i tylko moje ;) mozecie sie z nimi nie zgadzac ;)

filmy ogladalem na tym samym sprzecie - a moze to wina monitora 15' ze nie odczulem klimatu katedry :?: ;)

 

POzdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejzalem ....................ZAJEBISTE!!!!!!!!!!!!!! 8O 8O 8O

 

doslownie mnie ciary przeszly przy koncowce - KURDE JEDNAK POLAK POTRAFI!!!!! 8O 8O 8O

 

SZACUN DLA BAGINSKIEGO 8O 8O 8O

 

TEN FILM POWINIEN DOSTAC OSCARA!!! :D :!: :!: :!:

 

BTW:

 

macie inne filmy te ktore zostaly nominowane do oscara ??? bo chetnie bym obejzal w celu porownania !!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik naprawdę świetny.... ale na Oskara raczej bym nie liczył. Dlaczego ? Ponieważ nie ma w nim ani słowa o uciśnionym narodzie żydowskim :D :D Pozdrowienia dla Tomka Bagińskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...