Skocz do zawartości
regaciarz

Urzązdenie Wielofunkcyjne Do 350 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

mam kupca na mojego lexmarka, więc rozglądam się za jakimś nowym urządzeniem. Drukuje bardzo mało( czasem raz na miesiąc coś się wydrukuje). W auchan jest hp f370 an 249 zł i zastanawiam się, czy do tych startówek po 5 ml da się wlac więcej tuszu ?? Bądź co innego mi polecicie w tej kwocie( najlepiej nowego, jak z allegro to do ok. 200zł).

Ogólnie to ktoś poleca mi tego f370 (czy lepiej dopłacić 50 zł do f380)??

Edytowane przez regaciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie używają kartridży 21 i 22 i oryginalnie wejdzie do nich 7ml Są w sprzedaży zamienniki o pojemności 19 i 17ml - zapewne o tuningu, czyli usuniętej ściance ograniczającej przestrzeń i dodatkowej gąbce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sry, że post pod postem ale co bardziej opłaca się kupić hp f370 czy hp c3180??

Polecam w cenie ~280 zł urządzonko Brother DCP-115C, które przewyższa funkcjonalnością, kosztami eksploatacji i jakością hp i lexmarki w podobnej cenie. Posiada 4 duże zbiorniki z tuszem (cyan, magenta, yellow, black) które wg. opinii starczają na łączne wydrukowanie 2000stron, a tusz jest tani jak barszcz. Do tego jest czytnik kart SD, SM, MS, MS Pro. Jedynym minusem jest brak w zestawie kabelka USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mookie, a posiadasz sam, czy tylko z wyczytanych opinii? Bo ja też jakiś miesiąc, a może dwa, musiałem wybrać dla kogoś z rodziny urządzenie wielofunkcyjne. Naczytałem się wiele o tym brotherze... dużo dobrego i dużo złego. Jedni pisali jakie to urządzenie nie jest super, tanie, ekstra wykonane... Za to inni pisali, że jest głośne, jakość wydruku słaba, wykonanie również słabe.. Po przeczytaniu chyba wszystkich możliwych opinii w internecie zdecydowałem się kupić HP PSC 1510, niestety w sklepach nie było już tego urządzenia, a czekać nie mogłem - musiałem kupić tego samego dnia. Kupiłem F370. Często mam okazje korzystać z tego urządzenia i jestem zadowolony, że posłuchalem sprzedawcy, który polecił mi ten model. Wydruk w czerni bardzo dobry, skaner sprawdza się, szybki, raczej polecam ten model. Do czego się można przyczepić? Do fabrycznych super dużych pojemników na tusz... Ale są większe zamienniki, 15 lub 20ml, nie pamiętam dokładnie. Czarny tusz już się zdąrzył skończyć po wydrukowaniu ja wiem... 200 stron? może nawet mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mookie, a posiadasz sam, czy tylko z wyczytanych opinii? Bo ja też jakiś miesiąc, a może dwa, musiałem wybrać dla kogoś z rodziny urządzenie wielofunkcyjne. Naczytałem się wiele o tym brotherze... dużo dobrego i dużo złego. Jedni pisali jakie to urządzenie nie jest super, tanie, ekstra wykonane... Za to inni pisali, że jest głośne, jakość wydruku słaba, wykonanie również słabe.. Po przeczytaniu chyba wszystkich możliwych opinii w internecie zdecydowałem się kupić HP PSC 1510, niestety w sklepach nie było już tego urządzenia, a czekać nie mogłem - musiałem kupić tego samego dnia. Kupiłem F370. Często mam okazje korzystać z tego urządzenia i jestem zadowolony, że posłuchalem sprzedawcy, który polecił mi ten model. Wydruk w czerni bardzo dobry, skaner sprawdza się, szybki, raczej polecam ten model. Do czego się można przyczepić? Do fabrycznych super dużych pojemników na tusz... Ale są większe zamienniki, 15 lub 20ml, nie pamiętam dokładnie. Czarny tusz już się zdąrzył skończyć po wydrukowaniu ja wiem... 200 stron? może nawet mniej.

Moja opinia oparta jest niestety na opiniach znalezionych w internecie, choć urządzonko stoi już na biurku, ale to na prezent - jak się sprawdzi u solenizanta, to kupię identyczne :lol2:

Niestety w cenie do 300zł nie można się łudzić że kupi się idalne urządzenie, każde miało jakieś wady. Najwięcej narzekań naczytałem się o HP F370 i F380, o dziwo bardziej chwalony był Lexmark X3330 oraz Brother DCP-115C. Wadą lexmarka (choć niby już standardem) są małe pojemniki z tuszem, w przeciwieństwie do brothera - wydrukować 200 stron a 2000 to jest różnica. Pozatym lexmark jest IMO gorzej wykonany (byłem obmacać sprzęt w MediaMarkt) no i brother ma kilka bajerów (czytniki kart) z których pewnie i tak się nie korzysta zbyt często, jednak jest to zaleta.

 

podobno ten brother ma wbudowaną głowicę, a do tego nie mam przekonanie( maiłem kiedyś canona, to po zaschnięciu tej głowicy drukarka wylądowała na śmietniku) a drukuje na tyle rzadko, że to jest możliwe

Wydrukowanie jednej czy dwóch stron w tygodniu, ot tak żeby nie zaschło nie powinno sprawić problemu. Chyba że wyjeżdżasz na długo i nie ma Cie w domu. Edytowane przez mookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie podepne do tematu....

 

 

mysle nad zakupem drukarki na allegro = http://allegro.pl/item167851298_drukarka_s...gwarancja_.html

 

jest to drukarka HP PSC 1210 ale bez kartridzy - w obecnej chwili mam 5150 z tonerami 56 57 (kolor 90%), planuje zakupic czarny oryginal 19ml.

 

czy to dobry wybor? czy sie nie czaic i kupic nowa ?

Edytowane przez Ant3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem zamiar kupić jakąś drukarkę, ale widzę, że urządzenie wielofunkcyjne też by mi się przydało. Cena ma być do 300 zł ( no może z małym haczykiem ).

 

Priorytetem na być tania eksploatacja i trwałość drukarki. Miałem Canona Pixma IP1500 i po dwóch latach używania na zamiennikach głowica do wymiany. Głowicy się nie opłaca wymieniać, więc rozglądam się nad czymś nowym.

 

Kupiłbym tego Brothera, ale boję się, że głowica może mi tak samo zaschnąć jak w Canonie. Drukuję raz w tygodniu ( czasami raz na 2 tygodnie ) po 50 stron.

 

Zastanawiałem się jeszcze nad drukarką Epson D88. Co sądzicie o niej? Sąsiad ma Epson C62 już 4 lata i sprawuje się bardzo dobrze, a mój canon już zdążył umrzeć :)

 

EDIT: Już zamówiłem Brothera. Kupiłem w apollo.pl bo w tej chwili mają najtańszą ofertę ( 266 zł ).

Edytowane przez Jacek_:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heyah,

To mój first post :rolleyes: i już proszę was o pomoc związaną z wyborem Urządzenia Wielofunkcyjnego. Zastanawiam się nad HP PSC 1510, które zostało wyżej wymienione. Wyraźcie swoje opinie na temat mojego wyboru lub ewentualnie podajcie inne propozycje B-)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem styczności z HP. Mam już Brothera 115C i narazie jestem zadowolony. Drukuje w miarę szybko. Drukowałem sam tekst i wykresy ( około 60 stron ), jakość druku mnie zadowala. Skaner jest średniej jakości, gdy skanowana kartka, lub książka przylega dobrze do "szyby", to jest OK, ale jeśli odstaje, to ta odstająca część jest nieostra.

 

Fajnym dodatkiem jest czytnik kart pamięci. Urządzenie posiada funkcję skanowania bez udziału komputera i zapisu skanowanego obrazu na karcie pamięci w kilki formatach ( jpg, tiff, pdf ).

 

Nie wiem jak sprawuje się HP, ale Brothera w tej cenie mogę szczerze polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie coś jeszcze, bo zamierzam coś takiego kupić http://allegro.pl/item169281447_urz_wielof...nowa_gwar_.html

I jeszcze jedno będe drukował tak mysle dosyć mało po 4 strony na tydzień :)

Mam, polecam :) Skaner fajny, przyjazny soft. Troszke długa instalacja ale cóż.

 

Jeśli chcesz mogę coś zeskanować (jaka dpi i co to mniej więcej ma być ;P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam, polecam :) Skaner fajny, przyjazny soft. Troszke długa instalacja ale cóż.

 

Jeśli chcesz mogę coś zeskanować (jaka dpi i co to mniej więcej ma być ;P)

Dzięki za chęci, ale nic nie musisz skanować, ale dziex :) Chyba się zdecydowałem na kupno :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnawiam temat:

Mam 400żł i chcę kupic coś w sklepie, zainteresował mnie ten HP Photosmart C3180, jakos do brothera nie przekonuje mnie wbudowana głowica, a drukuje na tyle mało, że zbytniej oszczędności nie zauwarzę, zależy mi na ładnych zdjęciach i prostym napełnianiu zbiorniczków.

Czy ten slot kart pamieci może działać jako zwykły czytnik kart?? Czy służy tylko do zczytywania zdjęć do wydrukowania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powie mi ktoś jakiej jakości wychodzą zdjęcia w z tego hp c3180( lub HP PSC serii 1510, bo to praktycznie to samo)??

Mógłby ktoś wydrukować jakieś małe zdjęcie( nie formatu a4, coś mniejszego od 10x15, aby było coś widać, moze ktoś ma coś wydrukowanego) i je zeskanować??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...