Skocz do zawartości
bunioslaw1

Monitor Lg Flatron F720p ...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam się nad zakupem jakiegoś niedrogiego monitora CRT max 300 zł mam okazje kupić monitor jak w temacie LG FLATRON F720P za 200 zł z gwarancją 15 miesięcy jszce od znajomego lecz raczej żadnych usterek nie ma ;) czy się opłaca za te pieniądze kupić ? czy lepiej dołożyć i kupić coś innego. Obecnie posiadam AOC FT720 także obraz z tego monitora zaczyna mnie męczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam się nad zakupem jakiegoś niedrogiego monitora CRT max 300 zł mam okazje kupić monitor jak w temacie LG FLATRON F720P za 200 zł z gwarancją 15 miesięcy jszce od znajomego lecz raczej żadnych usterek nie ma ;) czy się opłaca za te pieniądze kupić ? czy lepiej dołożyć i kupić coś innego. Obecnie posiadam AOC FT720 także obraz z tego monitora zaczyna mnie męczyć.

Odchylanie ma 98 khz więc w 1024x768 przy 100 Hz powinien być bardzo dobry obraz ( spora rezerwa - w tej rozdzielczości powinno się dać ustawić 120 Hz - ale nie pracuj w tym trybie tylko ew. sprawdź czy "wyciąga" )

- monitor OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki

pracowalem na 1024x768 @ 100hz (120hz wyciągał)

kolorki fajne, ostrość, podświetlenie, zbieżność kolorów mogłaby być lepsza ale nie jest źle, odświeżania jw jedyna rzecz która mnie wqrwia to geometria, jest poprostu do bani i nijak nie moge doprowadzić jej do porządku, a reklamacji to nie podlega wiec radze wczesniej sprawdzic i poustawiac.

Generalnie jest to dobry monitor, za ta kase z gwarancja

Teraz gapie sie w philipsa Brilliance 109P4 19` (wczesniej 109P20), świeci równo, geometria lepsza niz w 720p

Jakis czas temu mialem IBM P76 17`, najlepsza geometria, extra ostrość i zbieżność mimo ze mial juz swoje latka, problem w tym ze wyglada jak z innej epoki:)

 

Powiem to co każdy, szukaj kineskopu Trinitron/Diamnondtron, dobre firmy to IBM, Dell, Sony, Eizo....

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...