Skocz do zawartości
Gość PanRegulaminowy

O Regulaminie Raz Jeszcze

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PanRegulaminowy

ja zdaje sobie sprawe, ze post jest dlugi i nudny, ale o powielaniu kont - ktore zapewne bylo powodem zablokowania poprzedniego watka - takze pisalem w swym poscie.

byc moze byl zbyt dlugi, zbyt formalny i zbyt nudny - bo dotyczyl rzeczy ktorej nikt nie czyta, co owocuje niekonczacymi sie pytaniami propagujacymi piractwo - co poruszalem w zamknietym temacie - jednak kwestia, ktora chcialem poruszyc - pogarszajaca sie jakosc ogolna Forum (nie tylko dzialow Alternatywne Platformy i Gry) zapewne zostanie olana cieplym moczem przez szanowna moderacjo-administracje.

pozostaje mi zyczyc jedynie dobrego samopoczucia.

czy jest na tym Forum mozliwosc edycji swych postow pomimo ZPP, ZKU itp itd? bo chcialbym sie wyniesc. swego czasu ogromne oburzenie wywolal fakt poblokowania na forum.tweak.pl mozliwosci edycji postow. czy jest zatem mozliwosc edycji wlasnych postow na tym Forum? bo jesli nie ma to swiadczy to o swego rodzaju podwojnej moralnosci decydentow forum.purepc.pl ;)

nie zamierzam prowadzic krucjaty przeciw purepc.pl - za dlugo tu jestem i za bardzo sie zzylem z niektorymi osobami. kwestia trzymania sie zasad po prostu.

i jesli rzadanie przestrzegania Regulaminu przez wszystkich to trollowanie - jestem trollem

 

ozieble pozdrowienia

 

SamoDobro

 

BTW:

sialala takze pozdrawia - a szanowna Administracje informuje, ze sialala i SamoDobro to dwie rozne (choc znajace sie bardzo dobrze z racji pracy w jednej korporacji) osoby. milego dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz powiedziec, popieram cie po czesci, bo rzeczywiscie regulamin odnoszacy sie do piractwa nie obejmuje alternatywnych platform. Z drugiej strony nikt nie daje bezposrednio namiarow na torrenty itp. Szkoda, ze tak sie to konczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samodobro masz zku. Minie kara wrócisz. Poza tym przerabianie konsoli (to jest legalne ) aby odczytywała kopie ZAPASOWE które można mieć nie można uznać za piractwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...