Skocz do zawartości
ige007

Male Oc 7300gt Chyba Podchodzi Pod Ekstremalne ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo Sectora 7600GS robi 900Mhz na 1.7v na delcie -100 :) On ma 1 PCB Galaxy. IMO jeśli da te 1.9v + fajna temperatura to może z tego być coś ciekawego :twisted2:

Right

 

Narazie jestem po zaliczeniu 900(800)mhz (z delta 100) w normalnych domowych warunkach... na 1,7v(stress, idle jest 1,6xx - nie pamietam nawet :))

 

 

ige007

 

Masz wysoka temperature rdzenia GPU jak na zima cooling z WC... "w idle na gpu 30*C w load 44*C"

 

Takie temperatury to ja uzyskuje spokojnie nie otwierajac okna w domu :)

 

teraz jak pisze mam 36*C idle z wiatrakami puszczonymi na 5v (temp wodu 28,5*C)

 

Gdy utrzymuje Temperaturke wody w granicach 5-88C to w idle rdzen spokojnie ma 15*C

 

Ps. Gratuluje... te pamieci to poprostu zloto :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwa mać .... jeszcze trochę i uzyskacie taktowanie GPU na poziomie C2D E6600 :P mazzzzzzzzzzakra!! ige007 wynik miażdży ... szkoda, że człowiek ma pecha do podzespołów bo może gdyby miał coś ciekawego toby powalczył a tak to mizerka i tyle :D

 

sector19: nie gadaj tylko do roboty ;D sesja nie zając, nie ucieknie jak to mawiali znajomi na polibudzie we Wro :D

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niekoneczznie jest tez powiedziane ze jak bez delty robi np830mhz to zaraz bedzie robil ponad 900 rownie dobrze moze miec mur na poziomie 850mhz...mialem tak na poprzedniej 73gt

Edytowane przez ige007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wynik niski? pamietajcie ze jest to a64 a nie c2d...niechodzilo o wyciagniecie maks pkt tylko maks mhz wynik mysle ze dobry jak na procek puszczony tylko na @3ghz! na forum wiekszy wynik ma tylko banti ale on mial x2 @3.1ghz a jak wiadomo w sm01 procek ma b.duze znaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Wynik poprostu jest świetny!!! Te memy ach 2.1ghz i gpu najlepsze w Polsce to jest coś godnego uwagi... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrki za odkopanie tematu ale tak na marginesie:

Dołączona grafika

Wynik mały bo stery nie te i zero optymalizacji. Bawić się jeszcze raz? Teraz cep śmiga bez problemu na 3760MHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej powiedział że za duża delta i stąd mały wynik :wink:

 

Dla przykładu mój wynik (procek E4300@3,3ghz):

Dołączona grafika

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku była -128 a na screnie -110 i wynik lekko lepszy był. Możliwie że miała mini zwieszki. Niestety zapuściłem 900Mhz jednego marka i koniec zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej powiedział że za duża delta i stąd mały wynik :wink:

Mysle ze delta tu nie ma tu wiele do gadania... bo takty grafy bardzo ladne.

 

Ps. JAKie napiecie??;] EDIT: napiecie znalazlem... 1,7v :]

 

Ps2. NIe chcesz sprzedac jej??:]

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamień się na e2160 i jest Twoja :P ps karta 256mb dlatego mem tak kulawo śmiga. Tempki w miare ( lekko otworzone okno )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fredka zapewne 93.81 extreme-g

 

FW 91.47 :D

 

Mysle ze delta tu nie ma tu wiele do gadania... bo takty grafy bardzo ladne.

 

Hmm...300mhz mniej na procku i 80mhz na GPU a wynik 500pkt wyższy więc sądze że delta nieco za duża była, w dodatku autor pisał że po obniżeniu delty wynik był lepszy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na mini zwieszki.. Nie ma co spekulować.. Tak czy siak wynik z du^% jest. Bez problemu bym dobił do 17k ( ustawienie lod'u no i sterowniki ) a tweak znam jeden niestety tylko jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delta za duża = arty = wynik niższy ;]

 

91.47 i 93.81 są najlepszymi sterami do 7300GT do smarków ;]]]

 

Hmm w sumie mój aktualny 7300GT na 1.65v robi 790MHz bez delty, i 810 z deltą +20 [shadery meega słabe = trzeba im minus temp].

 

Zaniedługo bench pod DI, to zobaczymy czy coś się wykręci [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mojej 7300GT 128mb zrobiłem 920 na rdzeniu ale wywalała się po drugim tescie 3d marku, nie ktorzy mowili ze jesli nie zawiesi sie w pierwszym to juz dalej pojdie gładko

 

probowałem z róznymi deltami i full stable to 896mhz

Vcore 1,95

wieksze tzn 2,05 nic nie pomagało a czasem wyłączało karte :|

 

jesli ktoś chciałby się nią pobawić to zapraszam do krk

ja nie mam cierpliwosci do oc :lol:

 

PS

rdzeń miał okolo -30*C ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość spec-kom

ja mam taka tylko ze palit 7300gt sonic i po podkreceniu samych pamięci na 800mhz (1600 efektywnie) mam w 3dmarku 2003 prawie 12 tys pkt przy ustawieniu sterowników na wydajnośc,jak bym podkrecił GPU i sterowniki na wyskoką wydajnośc to pewnie by było wiecej pkt,zaraz przestestuje w 3d mark 2005 bo ,2003 juz troche za stary

 

oczywiscie procek idzie na 2200mhz jak narazie jak zmienie zasilacz to pojdzie pewnie na wiecej ale narazie nawet niechce isc na wiecej jak na 2500mhz pozniej komputer sie restartuje to pewnie mocy mu brakuje ??

 

te Galaxy są gorsze od palita bo podobno mają 4 R.O.Py a palit ma 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...