Skocz do zawartości
Gość Pioorek

Szukam Lokacji Wytwórni Pasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Witam. Temat troche nietypowy, ale pilnie poszukuje wytwórni pasz z okolic wymienionych w nazwie tematu, gdzies niedaleko Piły. Przeczesalem pol interentu i nie da rady, mam ograniczone informacje na ten temat wiec to jest szukanie igly w stogu siana, nawet nie wiadomo czy w necie jest jakakolwiek wzmianka na temat tej firmy, ale moze ktos mieszka w okolicy i by mogl podac nazwie tej wsi - ktora, przypominam, znajduje sie gdzies kolo Smiłowa, Chodzierzy, najwieksze miasto w tej okolicy to chyba Piła.

 

 

PS. Prosze nie smiac sie glosno [;

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Farmutil w Śmiłowie, jakaś wytwórnia czy tam przetwórnia między Śmiłowem a Kaczorami (taka wioska "Kaczory", żadnych politycznych podtekstów), ale jak się nazywa to nie wiem. Może chociaż nazwę poszukiwanego zarzucisz, a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesli powiem, ze poszukuję miejsca w okolicach Warszawy, gdzie jest hurtownia spinek do włosów i tym podobnych gadżetów?

Wiem, wiem... :) Dobra lokalizacja biznesu to połowa sukcesu, a czy znajdą się tacy naiwni, że za friko ją wskażą? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiesz i tyle.

 

Zadnego biznesu nie zakladam, czesto jezdze w okolice Otwocka, Józefowa etc i ktos poprosil mnie, zebym znalazl mu takową hurtownie. Nic wiecej o niej nie wiem, poza tym, ze prawdopodobnie nie jest to oficjalna dzialalnosc, a raczej niezbyt legalny handel towarem z Chin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Nic nie wiesz i tyle.

 

Zadnego biznesu nie zakladam, czesto jezdze w okolice Otwocka, Józefowa etc i ktos poprosil mnie, zebym znalazl mu takową hurtownie. Nic wiecej o niej nie wiem, poza tym, ze prawdopodobnie nie jest to oficjalna dzialalnosc, a raczej niezbyt legalny handel towarem z Chin.

wow moderator z PPC jeździ w okolice mojego miasta, muszę to rozgłośnić :D a hurtowni takowej w mojej okolicy nie uświadczyłem z tego co wiem ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ej to nie sa jaja. Naprawde tego szukalem tzn wujek mnie porposil abym mu cos takiego znalazl bo wybiera sie w tamte strony i chcial znac lokalizacje tego miejsca. Ale juz po ptokach :>

 

Dzieki za pomoc [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow moderator z PPC jeździ w okolice mojego miasta, muszę to rozgłośnić :D a hurtowni takowej w mojej okolicy nie uświadczyłem z tego co wiem ;P

W Otwocku bywam 1-2 razy w tyg.

 

Jak moge szukac takiej hurtownii? Google potrafie uzywac, ale moze jakies inne metody znacie? Gdzie i kogo popytac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie najlepszym źródłem poszukowian takich rzeczy u mnie jest udanie się do jakiegoś małego sklepu w okolicy w której poszukujesz i zapytać, czasem taka starsza babka za ladą potrafi naprawdę wiele pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...