Skocz do zawartości
Holden

Darmowy Serwer, Tylko Jako Ftp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Niewiem czy mogę tu taki temat założyć, ale poszukuje darmowego hostingu, który nie wymaga umieszczania strony, byle była duża pojemność, brak limitów transferów miesięcznych i żeby nie było ograniczeń na wielkość pliku (ewentualnie 10 mega na plik). Znacie coś takiego??

 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast RS można użyć SendSpace , z jednego IP można pobrać 1 GB danych na dzień .

 

Limit do 300 MB/plik , możliość uploadu wielu plików na raz ( max. 5 , każdy po 300 mb max. )

 

A co do serwerów za free to posprawdzaj któreś z tej (100 mb do 5 GB ) lub tej listy ( od 8,8 GB do ponad 236 TB ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MU jest jeszcze gorszy niż RS , na FF czy każdej innej normlalnej przeglądarce nic już z tamtąd nie sciągniesz .

 

Sloty dla PL są non stop zajęte

 

Do IE trzeba doinstalowować Megaupload toolbar aby ominąc to ograniczenie .

 

Do tego pozwala na raz pobrać niewiele danych ( max. 100 mb chyba )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy tam wiecie, rapid, megaupload :mur: tosz to najgorsze co moze być. Najlepszy jest http://www.4shared.com :D Zakładamy darmowe kontro i można udostępniać praktycznie bez żadnych limitów na nic, plik musi mieć jedynie maks 50mb (to starcza mi) żadnych kolejek i pliki nie wygasają chyba nigdy. Tylko problem że nie o to mi chodzi :P Bo nie moze to być coś takiego że jest sobie link do pliku i jak klikne to jest jakieś odliczanie itp itd... tylko normalny jakiś ftp na pliki, o pojemności jakiejś tam w miare bo wiadomo można zawsze pare kont założyć jak zabraknie miejsca, tylko żeby miesięcznych limitów transferu nie było i ograniczeń na plik. Bo mam strone z działem download i chce osobny serwer do tego co będzie w download.

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Holden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy tam wiecie, rapid, megaupload :mur: tosz to najgorsze co moze być.

 

Pozdrawiam :)

Rapidshare nie jest najgorszy, jest bardzo dobry, zawsze sciagasz z maksymalna wydajnoscia swojego lacza, czekasz ok 1min, a to chyba duzo nie jest, co prawda pliki kasuja po 45 dniach ale tylko w bezplatnej opcji, mozesz zaplacic i miec tak dlugo az bedziesz placic.

 

A jezeli chcesz bezplatne konto o pojemnosci 2.8GB to sobie zaloz konto na gmail.com i sciagnij program Gmail Drive. Ograniczenie n apojedynczy plik to 10MB. Ale pliki po zainstalowaniu programu przerzucasz tak jak pomiedzy dyskami lokalnymi. To jest tez fajna opcja jezeli nie przeszkadza ci limit 10MB na plik i instalacja programu. Do tego pojemnosc caly czas sie powieksza. Pliki mozesz potem sciagac rowniez ze swojej skrzynki pocztowej.

 

BTW. Uwazam ze poczta na gmail.com jest najlepsza bezplatna poczta, do tego praktycznie zero spamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy głupoty gadacie za przeproszeniem :damage_wall:

Holden pyta o serwer darmowy, żeby mógł z FTP korzystać, a Wy jakieś hosty plików czasowe mu polecacie i pocztę Gmail :lol2:

 

Może pomyliliście tematy. Jedynie reyden podał sensowne linki - tam powinno się szukać.

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reyden napisał:

A co do serwerów za free to posprawdzaj któreś z tej (100 mb do 5 GB ) lub tej listy ( od 8,8 GB do ponad 236 TB ).

A z tej listy to chyba to byłoby najlepsze: http://www.absolutely-free-hosting.com/reviews/Quotaless.php tylko wie ktoś może, albo umie gdzieś przeczytać czy musi na tym serwerze być założona strona?? Bo ja tam żadnego regulaminu nie mogę znaleźć a często jest tak że jak nie zostanie założona strona to usuwają konto, a nie chce tak że naładuje sobie tam plików a oni mi usuną :/ To jest właśnie najgorszy problem.

Edytowane przez Holden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Holden

 

Nie wiem na 100% czy na QL kasują konta jak się nie wrzuci tam strony .

 

Załozyłem tam konto w celu stworzenia stronki XXX , ale pomysł narazie zarzuciłem - konto jest nadal , a było zalożone 1 stycznia .

 

Możesz zrobić tak że główny serwis masz gdzie inndziej , wstaiwasz tam tylko odnośnik do DL , a na QL budujesz specjalną stronę z kategoriami, opisami itp.

Edytowane przez reyden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...