Skocz do zawartości
misico

Vista Na Lapku

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje się rzeczywiście logicznym, że Vista ze swoimi 'wodotryskami' i 'dłuższym kodem' wpływa znacząco na skrócenie czasu pracy na bateriach, ale powstaje pytanie czy w takim razie praca na bateriach ma jeszcze jakiś sens, bo pojemność baterii zdecydowanie nie nadąża za 'wymogami' OS...

Edytowane przez misico

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... czas pracy na bateriach na lapku z Vistą jest znacząco mniejszy niż z XP! O ile w przypadku Aspire było to zarówno dla XP i Visty 'tylko' 2,2 h, Asusa 3,4 h dla XP a 3,3 h dla Visty, to na Toshibie A100 widać znaczącą różnicę: 4,7 h dla XP i 2,4 h dla Visty (podaję dane za: "neues - technik" 3sat 5.03.2007).

 

Wydaje się rzeczywiście logicznym, że Vista ze swoimi 'wodotryskami' i 'dłuższym kodem' wpływa znacząco na skrócenie czasu pracy na bateriach, ale powstaje pytanie czy w takim razie praca na bateriach ma jeszcze jakiś sens, bo pojemność baterii zdecydowanie nie nadąża za 'wymogami' OS...

 

czlowieku wyj3b ten zryty system:)

 

ja nie wiem ludzie az tak was jaraja te kolorowe ikonki i ladne okienka, kosztem ogromnego spadku wydajnosci ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowieku wyj3b ten zryty system:)

 

ja nie wiem ludzie az tak was jaraja te kolorowe ikonki i ladne okienka, kosztem ogromnego spadku wydajnosci ??

dokladnie.....ten system to niewypal....drugi obok Millenium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się rzeczywiście logicznym, że Vista ze swoimi 'wodotryskami' i 'dłuższym kodem' wpływa znacząco na skrócenie czasu pracy na bateriach, ale powstaje pytanie czy w takim razie praca na bateriach ma jeszcze jakiś sens, bo pojemność baterii zdecydowanie nie nadąża za 'wymogami' OS...

Są 2 podejścia :

1)Sprzęt nie pasuje do oprogramowania - wymień sprzęt (kup nowszy tako rzecze Bill Bramkarz)

2)Oprogramowanie nie pasuje do sprzętu - wymień oprogramowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są 2 podejścia :

1)Sprzęt nie pasuje do oprogramowania - wymień sprzęt (kup nowszy tako rzecze Bill Bramkarz)

2)Oprogramowanie nie pasuje do sprzętu - wymień oprogramowanie

 

3cie rozwiazanie - wywal system i zainstaluj xp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no kucyk, nie znasz sie. Przeciez Vista wymaga 4 rdzeniowego CPU i 4GB ramu zeby sie dalo pracowac. Przeciez oczywiste ze osoby ktore nie korzystały z tego systemu wiedzą lepiej.....

To nic ze system ma tylko niewiele większe wymagania od XP i juz na nowym komputerze za ~3tys pracuje szybciej od XP. Oni wiedza lepiej...

 

 

A sensu tematu tez nie widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...