Skocz do zawartości
marcin___13

Asus P5b-e Czy Asus P5n-e 650i Sli

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem z wyborem mobo. :-| Która z zamieszczonych w temacie będzie lepsza do:

 

Intel Core2 Duo E6300 (1,86GHz)

Geil Dual Ultra 800MHz 2x1GB

Asus GeForce 8800 GTS 640MB

Tagan 580W U22 series

Seagate 250GB Barracuda 7200.10 (16MB cache)

 

 

Zależy mi na stabilności systemu no i delikatnemu O/C :rolleyes:

(proc do 2,2-2,3 GHz; pamięci może do 850-900 Mhz)

 

Prosze o szybkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecam jednak P5b-e. Mam P5N-e SLI teraz żałuję, że ja kupiłem. Komputer zachowuje sie nie stabilnie przy podkręceniu E6300 do 2,8GHz. Częste restarty, zwiechy, zamrożenia grafiki itp. Sprawdzałem te same podzespoły u siebie na P5B Dlx oraz u kumpla na P5B-e i wszystko chodzi elegancko bez żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozemy jeszcze czekac na Abita IL9SLI tez jak Asus na 650 ale zasilanie ma lepsze.

ale tez nie mamy gwarancji ze cos innego w nim nie jest slabsze ;) (nie mam na mysli karty dzwiekowej) Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P5N-E oplaca sie brac do slabych pamieci albo jesli planujesz SLI. Gdybym mial cos na intelu to juz bym musial puscic pamieci na 902MHz, no ale skoro masz 800MHz to pamieci cie raczej nie powinny ograniczac.

 

ps. nie nalezy zapominac o slabej wydajnosci w trybie raid 0 na 650i/680i, zauwazylem ze nikt o tym nie wspomnial.

Edytowane przez Majdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Tagan pociągnie, ale popatrz naspecyfikacje Topowera :) cztery linie po 20A :) Marzenie dla SLI/CF

4 linie po 20A ale nie wiecej jak 36 na wszystkich... B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...