Skocz do zawartości
p3p3

kabelek cyfrowy audio - gdzie kupić Warszafka

Rekomendowane odpowiedzi

Służy do połączenia CD-ROMu z kartą dźwiękową bez użycia przetwornika w C/A w napędzie.

Od prawie 3 lat pytam o taki kabelek w sklepach komputerowych a Panowie Sprzedawcy robią takie miny jakbym się pytał o beztłuszczową słoninę.

 

Mam taki kabelek od Sounblastera 5.1, ale sprzedaję go kolesiowi, który też potrzebuje takiego kabelka.

 

Gdzie mogę go kupić w Warszawie albo w necie?

 

help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wziąc kabelek cd-audio, obcinarka do paznokci obciac 2 kabelki, plastykowa koncowke tez obrzezac zeby dwie dziurki zostalo, brzegi wypilowac pilniczkiem, wsadzic - dobrze podlaczajac bo to istotne w przypadku spdifa, i gotowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MediaMarkt zaskoczył mnie...

 

mam kabelek (0,9m)

 

7 zł/szt

slyszysz jakas roznice w dzwieku? ja chyba zadnej zadnej... fakt, ze juz nie pamietam, jak brzmi na zwyklym kabelku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszysz jakas roznice w dzwieku? ja chyba zadnej zadnej... fakt, ze juz nie pamietam, jak brzmi na zwyklym kabelku...

Zwykły analogowy kabelek audio potrafi zbierać wszelkiej maści zakłócenia, szczególnie podczas pracy napędu CD. Słychać to wyraźnie po podkręceniu volume we wzmacniaczu. Na kabelku cyfrowym to zjawisko nie występuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MediaMarkt zaskoczył mnie...

 

mam kabelek (0,9m)

 

7 zł/szt

slyszysz jakas roznice w dzwieku? ja chyba zadnej zadnej... fakt, ze juz nie pamietam, jak brzmi na zwyklym kabelku...

kabelek cyfrowy pozwala włączyć się w kino domowe i można oglądać DiVIX'y na telewizorze mając dźwiek AC-3 rzucony na prawdziwe kolumny. :-)

 

 

BTW, mam jakieś przebicie na kompie bo gdy podłączyłem dźwiek do wzmacniacza sciachał się obraz.

Pomaga uziemienie (drut przyczepiony do kompa i kaloryfera)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...