Skocz do zawartości
BOB

RAJDÓWKI

Rekomendowane odpowiedzi

no spoko raNKINGG TO JA TEŻ MAM al echodzi o jakieś nowe tytuły

To nie miejsca na podium, choć wyliczone, a ustawienie w kolejnoci gier, w ktore polecam zagrac majac kierownice. Sam takowa posiadam i przyznaje, ze najlepsza gra pod wzgledem realnosci to byl Colin2, ale po zmianie pewnych nawykow Colin3 jest tez Ok.

Coz sama scigalka (nie widzac innych - Colin3) po pewnym czasie (dosc krotkim) staje sie nudna. Dlatego na pierwszych dwoch miejscach mojego podium umiescilem TOCE.

Milego scigania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatw sobie colina 3 i nie bedziesz chcial patrzec na inne symulatory gdzie nawet klejacy sie z potu fotel kierowcy oraz mucha na bierzniku przejechana przed chwila sa brane pod uwage jako utrudnienie.

Aby zaczac sie scigac musisz zrobic licencje w pradziwym zyciu, zrobic potem w grze 30000 kolek na tym samym torze jezdzac po 30000 ten sam zakret. To jest sam miod. A po 10 godzinach i 10000 okrazeniach w jednym z wyscigow na ostatnim zakrecie kierowcy sie zachce s.r.a.c. i bedzie pisalo "game over". Uwielbiam to - szkoda, ze nie ma podpietych receptorow z kompa do mozgu coby Cie usmiercily jak rabniesz dzwona - a szkoda.

 

Colin 3 rulezz - cud, miod i orzeszki. Olac multi i inne wozy. Gdy sie mknie miedzy drzewami to nie myslisz o niczym innym jak tylko o tym zeby zadne drzewo nie zblizylo sie zanadto :)

Spocone pachy i bolaca reka beda Ci mowily pod koniec kazdego OS-a, ze dales z siebie wszystko.

 

3..2..1..GO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no muszę sobie załatwić a jak się gra na kierownicy bo myślę że lepiej niż na klawie a pozatym dużo słysząłem o tej grze i podobno realizm jest strasznie spokpany , i jest strasznie trudna na początku bo trzeba sie przyzwyczajać do nowego sposobu jazdy samochodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no muszę sobie załatwić a jak się gra na kierownicy bo myślę że lepiej niż na klawie a pozatym dużo słysząłem o tej grze i podobno realizm jest strasznie spokpany , i jest strasznie trudna na początku bo trzeba sie przyzwyczajać do nowego sposobu jazdy samochodu

Roznie ludzie to odbieraja (zachowanie samochodu).

Jedni mowia, ze plywa, inni ze rzuca, jeszcze inni ze tyl wyprzedza przod. Najsmieszniejsze komentarze to takie, ze auto sunie jak poszynie w arcade :D

Moim zdaniem gra oferuje dokladnie to co ogladamy na ekranach TV gdy widzimy rajd. Dokladnie tak sobie wyobrazalem sciganie sie w rajdach gdy ogladam relacje i gdy gram w C3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no muszę sobie załatwić a jak się gra na kierownicy bo myślę że lepiej niż na klawie a pozatym dużo słysząłem o tej grze i podobno realizm jest strasznie spokpany , i jest strasznie trudna na początku bo trzeba sie przyzwyczajać do nowego sposobu jazdy samochodu

Roznie ludzie to odbieraja (zachowanie samochodu).

Jedni mowia, ze plywa, inni ze rzuca, jeszcze inni ze tyl wyprzedza przod. Najsmieszniejsze komentarze to takie, ze auto sunie jak poszynie w arcade :D

Moim zdaniem gra oferuje dokladnie to co ogladamy na ekranach TV gdy widzimy rajd. Dokladnie tak sobie wyobrazalem sciganie sie w rajdach gdy ogladam relacje i gdy gram w C3.

szkoda tylko, ze po 2 dniach mi sie znudzil, a w Colina 2 gram od 2 lat i mi sie nie znudzil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestetylko jedna dobra scigalka i zwie sie NFS 2 SE ale zeby sie nie smiac tylko sie doweidziec czemu tak stara gra na dzisiejsze sprzety jest tak fajna to posluchajcie i zrobcie wg instuckji:

 

1)Wlaczcie NFS 2SE ( Nie bez SE bo to 2 inne gry)

2)Zapomnijcie o grafice

3)Znajdzcie osoby do gry na split screenie (1 gra lepsza niz sieciowa,chyba ze grasz na wiecej niz 5 osob)

4)Wlaczcie menu i wejdzcie do muzy i sciszcie silnik i zgloisnijcie muze u wybierzcie, Gore,sanuaaqua lub heinerkleingle (jest znacznice wiecej do wyboru,ale te sa moje ulubione) :)

5)Wejdzcie do opcji na samej gorze menu glownego :P i wlaczcie split screen, tryb wild na single race

6)Wejdzcie do drugiej opcji od gory i wybierzcie North Coutry albo pacyfic spirit

7) Wybierzcie mclareny w w opcjach wyboru samochodow

8) Wlaczcie Traffic

9) Na tel napisu Race wiszcie najpierw "RUSHHOUR' Apare razy (im wiecej X tym wiekszy korek) a potem "PIONEER"

10)Nacisnijcie Race

11)Polecam kamere ktora my nazywamy w grach samochodowych sanki (czyli z przodu samochodu - nie widac go)

12) Cieszcie sie zabawa, polecam

 

 

Dobry jest jeszcze Hot Persuit 2 ale nie da sie nagrywac ryplayi i to jest wielka wada,z niecierpliwoscia czekam na Undergorund

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no muszę sobie załatwić a jak się gra na kierownicy bo myślę że lepiej niż na klawie a pozatym dużo słysząłem o tej grze i podobno realizm jest strasznie spokpany , i jest strasznie trudna na początku bo trzeba sie przyzwyczajać do nowego sposobu jazdy samochodu

Roznie ludzie to odbieraja (zachowanie samochodu).

Jedni mowia, ze plywa, inni ze rzuca, jeszcze inni ze tyl wyprzedza przod. Najsmieszniejsze komentarze to takie, ze auto sunie jak poszynie w arcade :D

Moim zdaniem gra oferuje dokladnie to co ogladamy na ekranach TV gdy widzimy rajd. Dokladnie tak sobie wyobrazalem sciganie sie w rajdach gdy ogladam relacje i gdy gram w C3.

szkoda tylko, ze po 2 dniach mi sie znudzil, a w Colina 2 gram od 2 lat i mi sie nie znudzil

Sluchaj, diablo 2 znudzilo mi sie po 1 dniu a gierka jest ponoc wypasna.

Przeszedlem colina 3 i gram jeszcze raz na wyzszym poziomie.

Bede tak gral az sie porzygam. Predko to nie nastapi zwazajac na to iz gralem w C2 podobnie dluga jak Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no muszę sobie załatwić a jak się gra na kierownicy bo myślę że lepiej niż na klawie a pozatym dużo słysząłem o tej grze i podobno realizm jest strasznie spokpany , i jest strasznie trudna na początku bo trzeba sie przyzwyczajać do nowego sposobu jazdy samochodu

Roznie ludzie to odbieraja (zachowanie samochodu).

Jedni mowia, ze plywa, inni ze rzuca, jeszcze inni ze tyl wyprzedza przod. Najsmieszniejsze komentarze to takie, ze auto sunie jak poszynie w arcade :D

Moim zdaniem gra oferuje dokladnie to co ogladamy na ekranach TV gdy widzimy rajd. Dokladnie tak sobie wyobrazalem sciganie sie w rajdach gdy ogladam relacje i gdy gram w C3.

szkoda tylko, ze po 2 dniach mi sie znudzil, a w Colina 2 gram od 2 lat i mi sie nie znudzil

Sluchaj, diablo 2 znudzilo mi sie po 1 dniu a gierka jest ponoc wypasna.

Przeszedlem colina 3 i gram jeszcze raz na wyzszym poziomie.

Bede tak gral az sie porzygam. Predko to nie nastapi zwazajac na to iz gralem w C2 podobnie dluga jak Ty.

 

ja na wszystkich poziomach przejechalem

zagraj sobie na ps2 w wrc 2 to odechce ci sie colina

 

ps

co ma diablo do colina, bo nie nadazam :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Colin3, ale w realizmie to Colin 2 w ktorym sie jedzie jak w Lotusie z 1993 roku moze umyc stopy NFP: Porsche 2k. Mialem na mieszkaniu studenckim czterech maniaków C2 i jego "realizmu". Jak przynioslem Porsche to juz C2 wiecej nie wlaczyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Colin3, ale w realizmie to Colin 2 w ktorym sie jedzie jak w Lotusie z 1993 roku moze umyc stopy NFP: Porsche 2k. Mialem na mieszkaniu studenckim czterech maniaków C2 i jego "realizmu". Jak przynioslem Porsche to juz C2 wiecej nie wlaczyli.

Co z tego ?

Dwie rozne gry i takie porownanie.

Mialem w akademcu maniakow Commandos 2 ale jak odpalilem RTCW to juz nie grali w nic innego. Jaki z tego wniosek ?

Ze Commandos 2 jest kiepska gra w porownaniu do RTCW ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mame,Neo Geo,Callus,Nebula - mowi Wam to cos ?:) Zamiast sie podniecac gierkami typu Fifa,Doom3,Hl2 :),zagrajcie sobie w klasyke,gry wrakowe - automaty,hehe,Polecam szczegolnie SNOW BROS,DARK SEAL,SHINOBI,SHADOW DANCER,WONDER BOY,CHAMPIONSHIP SPRINT,BOMBERMAN,FLYING SHARK,ENDURO RACER,MIDNIGHT RESISTANCE,CALIBER 50,WHIZZ,RAIDEN,PAPER BOY - oto najlepsze pozycje z tej serii,zagrajcie a Wam sie przypomna stare dobre czasy a nie jakies doomy,jaka to ma g :) :D rafike :P :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...