Skocz do zawartości
guru

Telewizor Dla Mamy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie , mama poprosila mnie o wybranie jakiegos lcdka a ze nie interesuja mnie tv wiec daje tu pytanie to specjalistow:

-cena 4000-5000 zl

-nie wiekszy niz 40''

-bedzie kupowany w sklepie z rtv wiec przydalaby sie przynajmniej 1 alternatywa

 

i chyba to tyle nie wiem jakie dane moge jeszcze podac :)

 

edit przypomnialo mi sie ze tv (moze lepsza plazma) bedzie podlaczone do n tv i jakies dvd do tego

Edytowane przez guru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV wysokiej rozdzielczości tak na prawdę wyświetlają wspaniale obraz dopiero przy HD. Jeśli chcesz kupić coś "przyszłościowego" to LCD jest dobrym wyborem choć przy PAL ( czasy obecne ) to zachwycony nie będziesz. Polecam mniejszy panel ale najwyższej rodziny - lepiej jakość nie wielkość. Ja niejednokrotnie polecałem Sony Bravia V2500 32" i zrobię to ponownie - widziałem, porównałem i jest to doskonały TV .... ale przy HD. Oczywiście jeśli stać Cię ( mamę ) na model 40" Sony serii V2500 , W lub X to oczywiście polecam. Pewnie inne firmy też mają świetne modele ale ja wiem że sony używa świetnych paneli S-PVA i ich modele dokładnie oglądałem ( mam salon sony nie daleko uczelni ) - świetna czerń i brak efektu srebrzenia który może być na panelach AUO MVA ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o fundusz to max 5000 tys i domyslam sie ze tv za 7000-8000 tys sa dobre i nie trzeba byc do tego expertem , prosze o rade jaki kupic do 5000 tys bo nie sztuka jest kupic drogo :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o fundusz to max 5000 tys i domyslam sie ze tv za 7000-8000 tys sa dobre i nie trzeba byc do tego expertem , prosze o rade jaki kupic do 5000 tys bo nie sztuka jest kupic drogo :|

Sony Bravia V2500 32" można kupić za 4200 PLN z darmową przesyłką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej by bylo 40" wiem ze jest bravia s2000 ale cena zbizona do 6000 :/ moze jakies spadki cen niedlugo ?

S2000 nie ma Live Color Creation ( taki procesor przetwarzający kolory, w praktyce są bardziej "żywe" ). I S2000 ma tylko jedno HDMI - w przyszłości to może być uciążliwe.

 

ps. w S2000 pewnie jest też starszy typ matrycy - czyli wszystkie jego właściwości będą nieco gorsze ( kontrast , czas reakcji ) .... ale nie wiem który model S-PVA tam użyto

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...