Skocz do zawartości
BRAMBOREX

duron 1200 podkręcanie

Rekomendowane odpowiedzi

ile maxymalnie można podkręcić durona 1200 bez stosowania specjalnego chłodzenia. chodzi mi o podkręcenie za pomocą mnożnika. Na k266a idzie mi stabilnie na 111 fsb(mam wtedy 1333). mam sdramy. Na mojej płycie nie ma zmiany mnożnika a fsb podkręcam CPUFSB. Wiem że się łączy jakieś mostki żeby zmienić mnożnik ale szczegółów nie znam. Napiszcie jak to zrobić albo dajcie jakiś link najlepiej po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukaj, szukaj i jeszcze raz szukaj :x

a tak w skrocie to ten duron duzo wiecej ci nie pojdzie bez WC lub cos w tym stylu, wiem sam mialem D1200 i max co dalo sie z niego wycisnac to 1350mhz (fsb112mhz), zeby odblokowac mnoznik laczy sie mostki L1, ale twoja plyta z tego ci piszesz nie moze zmieniac mnoznika to raczej ta metoda odpada, jest jeszcze inna, przecina sie i laczy mostki L3( nie jestem pewien czy L3) w odpowiednie kombinacje co w rezultacie daje mnoznik odpowiedni ukladowi na mostku, jesli nie idzie dalej go podkrecic to podnies napiecie do 1.85V i sprobuj wyzej krecic

ufffffffffffffffff, napisz jeszcze cos wiecej o twoim konfigu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno, zmieniajac mnoznik metoda L3 (chyba) tracisz gwarancje na procka :wink:

a zeby przeciac mostek na procu to musialbys najlepiej oddac go grawerowi, samemu nie masz sie cos z tym bawic, bo co najwyzej mozesz tylko cos spier**lic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinacje z grawerami chyba niemają sensu za dużo zachodu i tak maksymalną granicę już chyba prawie osiągnołem(1350) ale mam jeszcze pytanie co do tego napięcia jak lepiej je ustawić na 1,75 czy 1,85 nawet jak nie podkręcam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...