Skocz do zawartości
DrKleiner

Targi Tuningu Komputerów We Wrocławiu

Rekomendowane odpowiedzi

dobra.. zgłoszony jestem.. ciekawe czy zdążę wymodzić obudwę :D

 

pesymiści milczeć ! :lol:

Milczymy ;) w oczekiwaniu na magiczne: At last... :P

 

Są te targi we wrocu czy nie bo już nie wiem?

No są pełną gębą jak już Janio pisał a i Pure na nich nie zabraknie ;) :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zacznijcie już chłodzić piwo ;)

a na jaka okazje piwko ?

 

jest cos o czym inni nie wiedza ? :>

 

 

btw ciekawe kiedy pojawi sie program prelekcji... no chyba ze w tym roku bedzie tylko wystawka :/

Edytowane przez leiber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował jakieś spotkanko zaraz przed targami wszystkich z Wrocka. Ja będę na 90% o ile szef mnie do roboty nie zaciągnie w tych dniach. Piwko jak najbardziej wskazane. Co do mojej budy ... to lepiej ją zostawię :D po co robić wiochę . :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował jakieś spotkanko zaraz przed targami wszystkich z Wrocka. Ja będę na 90% o ile szef mnie do roboty nie zaciągnie w tych dniach. Piwko jak najbardziej wskazane. Co do mojej budy ... to lepiej ją zostawię :D po co robić wiochę . :D

Dobra wiocha nie jest zła zwłaszcza po kilku głębszych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kto zalatwia lodowke turystyczna i azot do chlodzenia browarow ? :D

 

a tak na serio ma ktos jakis patent zeby piwerko po calym dniu noszenia w plecaku byl odalej chlodnawe ? (powiedzm yze rano zostanie z zamrazarki wyjete :>)...no chyba ze nie dane mu bedzie dotrwac do konca imprezy i polegnie w trakcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kto zalatwia lodowke turystyczna i azot do chlodzenia browarow ? :D

 

a tak na serio ma ktos jakis patent zeby piwerko po calym dniu noszenia w plecaku byl odalej chlodnawe ? (powiedzm yze rano zostanie z zamrazarki wyjete :>)...no chyba ze nie dane mu bedzie dotrwac do konca imprezy i polegnie w trakcie :D

Spoko dood ;) Z samego rana można wychylić jedno piwko, nie więcej, bo jeszcze czeka mnie cały dzień z nieswoim sprzętem :P A na afterparty pójdzie się do jakiegoś monopola gdzie mają lodówki i po problemie :) Tylko niech jakiś miejscowy mnie prowadzi do tegoż monopola, żeby nie było tak jak w tamtym roku :lol2:

 

A i jeśli ktoś jak ma i nie sprawia mu to problemu, to prosiłbym żeby zabrał jakieś zwykłe głośniki komputerowe z wbudowanym wzmacniaczem, co bym mógł jakąś porządną muzę z mp3 playera zapuścić :)

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z leiber'em możemy was tam zaprowadzić. Tylko trzeba ustalić o której godzinie zbiórka i gdzie ? Moja podobizna jest na avatarze jak by co :P

 

Ja tam proponuje zrobić spotkanko pod Galerią Dominikańską. I na targi dość blisko i do monopolowego ;) Z godziną to już jak innym pod pasuje.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej być w sobotę czy w niedziele we wrocku ? i czy będzie jakieś spotkanie pure ? i czy ktoś nas z Krakowa ogarnie we wrocku tzn pokaże jak dojść do celu ( targi ) ...

Najlepiej być w piątek i sobotę :] Impreza jak sądze, będzie w sobotni wieczór. W niedzielę popołudniu większość zacznie się zmywać do chaty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej być w piątek i sobotę :] Impreza jak sądze, będzie w sobotni wieczór. W niedzielę popołudniu większość zacznie się zmywać do chaty :)

a gdzie ma byc ta impreza ? moze chociaz rabek tajemnicy zebysmy wiedzieli czego sie spodziewac :>

Edytowane przez leiber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie więcej chętnych na piwko z okazji lub bez okazji to jadę ;) No przynajmniej taki jest plan ;)

Mardok Ty to musisz przyjechac :D Tylko nie stajesz przede mna w kolejce po zarcie bo znowu ostatniego kotleta mi zwiniesz sprzed nosa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu masz wszelkie info

nie doczytales watku ;) chodzilo mi o impreze w tzw "sobotni wieczor " jak to janio nazwal ;)

 

same targi wiadomo sobota - niedziela ... tylko gdzie ta rozpiska "wykladow" ktos ma jakies info o nich, wykraczajace poza stronke targow ?

Edytowane przez leiber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie doczytales watku ;) chodzilo mi o impreze w tzw "sobotni wieczor " jak to janio nazwal ;)

 

same targi wiadomo sobota - niedziela ... tylko gdzie ta rozpiska "wykladow" ktos ma jakies info o nich, wykraczajace poza stronke targow ?

Panie! Spokojnie, na targach zapewne będzie wisiała rozpiska wykładów, tak jak w zeszłym roku. Wracając do imprezy, to na targach wszyscy ustalimy razem gdzie i kiedy idziemy, bo teraz to możemy sobie tylko gdybać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakiegos przed targowego spotkania nie robimy? myslalem ze moze walniemy sobie cos wczesniej dla integracji(ludzie z Wroc), ale jesli mamy to robic tylko w czsasie targów, to nie wiem czy ja sie na to załapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok Ty to musisz przyjechac :D Tylko nie stajesz przede mna w kolejce po zarcie bo znowu ostatniego kotleta mi zwiniesz sprzed nosa :D

To jakaś prowokacja ! Proszę nie wieżyc w te oszczerstwa ! Kotlet był jak najbardziej mój ! :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakaś prowokacja ! Proszę nie wieżyc w te oszczerstwa ! Kotlet był jak najbardziej mój ! :lol2:

Ten spór może rozstrzygnąć tylko sąd Boży ;)

 

A co do imprezki, to hmmm.... Można by pomyśleć na małym bro przed targami oraz nad organizacją konkretnej imprezki forumowej :)

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...