Skocz do zawartości
DrKleiner

Targi Tuningu Komputerów We Wrocławiu

Rekomendowane odpowiedzi

Obetnij sobie dawkę snu przez te 2 tyg , a nie prymitywizuj moda B)

na to co chciałem tam wrzucić potrzebowałbym jeszcze miesiąca :)...

 

I weź wolne w pracy/szkole u kobiety i dawaj czadu :ploom:

że tak powiem, a mie sie chce? :D i tak nie przewiduję zajęcia wysokiego miejsca więc nie ma co panikować :).. niech sie wszystko toczy swoim tempem Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowimy o piatku czy sobocie? Bo jak o piatku to miej litosc, mam o 7. rano z Wawy wyjezdzac? ;)

imo o sobocie bo w sobote sa targi ... no chyba ze wpadasz juz w piatek do wroclawia, ogolnie planowany byl odbior chetnych ktorzy przyjada w sobote ;)

Edytowane przez leiber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jedzie ktoś w niedziele o 23.40 tym pośpiesznym do wawy ? wcześniej po 2-3 przesiadki a mi się szczerze w ogóle nie chce tyle siedzieć w tym ...

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo o sobocie bo w sobote sa targi ... no chyba ze wpadasz juz w piatek do wroclawia, ogolnie planowany byl odbior chetnych ktorzy przyjada w sobote ;)

Wolalbym przyjechac w piatek po poludniu, zeby sie nie zrywac w sobote z samego rana, ale to jest jeszcze kwestia otwarta.

 

A jedzie ktoś w niedziele o 23.40 tym pośpiesznym do wawy ? wcześniej po 2-3 przesiadki a mi się szczerze w ogóle nie chce tyle siedzieć w tym ...

A ile jedzie ten pospieszny? Bo znam i takie, ktore sa raptem o 15 minut wolniejsze od ekspresu :)

 

BTW. ja pewnie bede korzystal z biletu weekendowego: http://www.intercity.pl/36, wiec na bujanie sie pospiechami raczej sie nie pisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak przyjade w sobote... zeby skorzystac z biletu weekendowego, musze wyjechac w piatek po 18.00, dojechalbym wtedy do Wrocka przed polnoca, co jest kompletnie bez sensu.

 

W sobote rano z Wawy sa takie pociagi: http://rozklad.pkp.pl/bin/query.exe/pn?ld=...22&OK#focus

Najprawdopodobniej bede jechal o 6.25, na miejscu jest o 11.50 - akurat na piwo :P

Powroty wygladaja tak: http://rozklad.pkp.pl/bin/query.exe/pn?ld=...13&OK#focus

 

Musze sie na dworcu o ceny dopytac, bo moze sie okazac, ze jednak pomecze sie pospiechami, jesli wyjdzie duzo taniej. Na pewno odpadaja jakiekolwiek przesiadki, bo cena tego rozwiazania jest po prostu koszmarna :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile jedzie ten pospieszny? Bo znam i takie, ktore sa raptem o 15 minut wolniejsze od ekspresu :)

Wrocek-Wawa jedzie prawie dokładnie 6h kosztuje 50zł już dokładnie.

 

BTW. Jeśli chodzi o dojazd to chętni niech wsiadają do obciągu nr. "P 16201" jade nim z jarogniewem do wrocka zawija o 5:20 (:S) jedzie krótko i kosztuje mało....

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem z Wrocka i mieszkam blisko to wpadnę z nowym kontenerkiem, który jeszcze nie był ochrzczony. Moge też starego dobrego NetBursta (PD 920) wziąć to się jakies sensowne wyniki ponad 5GHz zrobi.

BTW: znajdzie się zastosowanie dla mojego kontenera? czy jest ich już tyle ze będzie stal i się kurzył? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem z Wrocka i mieszkam blisko to wpadnę z nowym kontenerkiem, który jeszcze nie był ochrzczony. Moge też starego dobrego NetBursta (PD 920) wziąć to się jakies sensowne wyniki ponad 5GHz zrobi.

BTW: znajdzie się zastosowanie dla mojego kontenera? czy jest ich już tyle ze będzie stal i się kurzył? :>

wszystko sie przyda :P a pd daj mi przynajmniej na chwile ^^ :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to tak 12 pod dworcem max się powinienem zjawić. Oczywiście możemy pomóc przyjezdnym.

Piwo proponuje w Spiżu na rynku,no chyba że ktoś ma inny pomysł.

 

Wezmę swój proc i oby znalazł się jakiś dobry człowiek z dobrą płytą i pamiątkami to bym sobie małe OC zrobił. ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci mogę pożyczyć dowód:D Już wkładam do napędu, wysyłam;p

 

Jeśli jest ktoś ze świętokrzyskiego, niech pisze na pm, w zależności od tego, czy będzie i jakie rozmiary miał jakiś unit Luke'a, będę mieć jakieś miejsca wolne w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie ułatwienie, może komuś pomoże :)

 

Rozkład autobusów:

http://www.zdik.wroc.pl/komunikacja/rozklady.html

 

I mapka z miejscem targów i numerami autobusów jakie tam kursują :)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję transportu na targi, mieszkam w Radomsku przy trasie nr 1, jak była by potrzeba to można mnie odebrać np. z Częstochowy albo z Łodzi.

 

Oczywiście dokładam się do paliwa i pewnie coś extra $, nie sprawiam problemów.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie ułatwienie, może komuś pomoże :)

 

Rozkład autobusów:

http://www.zdik.wroc.pl/komunikacja/rozklady.html

 

I mapka z miejscem targów i numerami autobusów jakie tam kursują :)

 

 

 

(Mod. by ULLISSES: nie cytujemy obrazków)

Coś ten twój drugi link nie działa. Także ja napiszę co i jak. Z pod dworca mamy autobus 146 ,którym dojedziemy na Wróblewskiego ,wysiądziemy koło Hali Ludowej,

Dołączona grafika Prawda że piękna ;)

 

Jest tam fajne miejsce by usiąść i wypić piwo. Zresztą sami zobaczycie ;)

 

Dalej już tylko czeka nas parę kroków na Wystawową. Myślę że to połączenie jest odpowiednie. Najbliższe połączenie spod dworca to 12:26.

 

Tu macie rozpisane pozostałe godziny.

 

http://www.wroclaw.pl/rozklady/przystanki/146_8_1.html

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...