Skocz do zawartości
DrKleiner

Targi Tuningu Komputerów We Wrocławiu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariush190

są bilety dobowe albo coś w tym stylu we wrocku? Bo to by było dla mnie optymalne. Duo bileciken i jazda na cały weekend..

Czy są ważne całą dobę jak u nas w Gdyni, czy tylko od 6-22 np.

 

 

Aha i czy na targach będzie jakiś hotspot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z was ma nocleg tam gdzie ja i GRUX?

w tym rolniczym czy jak on tam.

Fajnie by było po nocy w wiecej niz dwie osoby sie bujać, zeby nie było potrzeby uzywania "pałki teleskopowej"

Ja, i pewnie ktos jeszcze z redakcji. Fajne miejsce znalezli, nie ma co :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są bilety dobowe albo coś w tym stylu we wrocku? Bo to by było dla mnie optymalne. Duo bileciken i jazda na cały weekend..

Czy są ważne całą dobę jak u nas w Gdyni, czy tylko od 6-22 np.

Aha i czy na targach będzie jakiś hotspot?

 

Oczywiście że są ważne całą dobę. Normalny 9 PLN ,a ulgowy 4.50 PLN.

 

Tu jest aktualny cennik.

 

http://www.zdik.wroc.pl/komunikacja/cennik.html

 

Hmm fajne noclegi (tanie) są w schronisku dla młodzieży blisko moich dawnych rejonów zamieszkania. A konkretnie na ulicy Kiełczowskiej.

 

Tu macie adres i cenny ,oraz zdjęcia. Dojazd do dworca jakieś 25 minut. Jak ktoś ma ochotę to zapraszam bo pokoje nie są złe ,a ceny przyzwoite.

 

http://www.ssm-lzn.com.pl/cennik.html

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

info z http://www.zdik.wroc.pl/komunikacja/cennik.html

NA OKAZICIELA JEDNODNIO Wszystkie linie normalne i pospieszne w granicach miasta normalny 9,00zł, ulgowy 4,50zł

Przecież już podałem cennik. Po co sie powtarzasz ? Jak ktoś chce to mogę osobiście doprowadzić was do tego schroniska. Blisko jest biedronka albo Lidl.Można zrobić tanio zakupy.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

Ja, i pewnie ktos jeszcze z redakcji. Fajne miejsce znalezli, nie ma co :|

no to nieźle, nie zgubimy się przynajmniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@toman jeżeli to nie problem to czy możemy się z kuzynkiem dopisać a AP ? nie będziemy długo bo musimy w Kraka wracać, ale chcielibyśmy się pokazać .... I czy jest jakieś połączenie na pkp bo musimy na jakiś pociąg zdążyć ...

@ liber, capone do zobaczenia o 12 na dworcu :D

 

Edyta : co do AP czy z targów jakąś ekipą tam podążymy ? bo ja się nie znam na wrocku :D

Edytowane przez wegorz91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

BTW. mam niecny plan zabrania bardzo sympatycznej planszoweczki pt. AtoMUUUówki - pod piwo idealna ;]

My z gruxem będziemy odpowiednio zaopatrzeni na hotel w napoje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja też może tam będę ;) możesz dopisać mnie do listy :P

Mnie tez prosze na AP dopisac B)

@toman jeżeli to nie problem to czy możemy się z kuzynkiem dopisać a AP ? nie będziemy długo bo musimy w Kraka wracać, ale chcielibyśmy się pokazać .... I czy jest jakieś połączenie na pkp bo musimy na jakiś pociąg zdążyć ...

@ liber, capone do zobaczenia o 12 na dworcu :D

Updated :) Bardzo mnie cieszy tak duży odzew z waszej strony. Jakby kogoś to interesowało, to piwko już czeka :) Co do połączenia, to jest chociażby tramwaj nr 5, 10-15 minut i jesteście na dworcu głównym,a przystanek tuż pod naszą firmą :)

Aktualna lista gości (beta 0.2 build 010):

capone

uosiu

meeron, Unckle, toman [;)] (wrOC_Crew)

DEVILEK, Matiz (OC Team Poland)

Devil

leiber, Flik

KvaNfield

pwlj

Mayo

Mariusz190, GRUX

Wolan

Kas

rrymek

Banti, Ent, Gemmy, 99tomcat, (Pisarz!?), Chase1 (Ekipa z poznania)

Kean, Warwoch + kolega

bryce

costi

wegorz91 + kuzyn

Edytowane przez toman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie przed Dworcem też się zjawię.Także proszę mnie dopisać do komitetu powitalnego. Niestety jak koszulki PPC nie było tak dalej nie ma. Czyżby marco zapomniał wysłać. Zaczyna mnie to powoli irytować. Te nie odpowiadanie na PM'ki z jego strony. A zależało mi by mieć koszulkę na targach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@toman dzięki za dopisanie , ten kuzyn to gumis88krk z naszego forum , ( chciał żeby go ujawnić ) musiałem się przyznać ze to kuzyn :lol2:

 

@ Ci co się spotykają na dworcu : zróbmy też listę żeby wiedzieć na kogo czekać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec

aktualna lista komitetu powitalnego na dworcu sobota 12:00-12:10 v2.0 toman odgapilem troszku

Capone

Devil niestety szef zajal weekend

Flik

Leiber

Mayo

Pwlj

Edytowane przez leiber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witam witam... :)

Patrze na ta wasza liste i widze "wegorz91 + kuzyn" a to ci kuzynek, nie chcial sie przyznać ze ja tez jade... :lol2: haha... jak juz zbieramy liste, to niech juz bedzie konkretna... :razz: To widzimy sie we Wrocku B-)

 

@toman: jak mozesz to zmien na liscie gości "wegorz91 + kuzyn" na "wegorz91 + gumis88krk" z góry dzieki :)

Edytowane przez Gumis88Krk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

łohohoo tyle osób, miło :D

ciekawe jak szybko piwco sie skonczy.

moze nie wezme swojego maka mini, ale lapka, moze se skołuje jakos łajfaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łohohoo tyle osób, miło :D

ciekawe jak szybko piwco sie skonczy.

moze nie wezme swojego maka mini, ale lapka, moze se skołuje jakos łajfaja.

hehehe ja tam piwkiem nie pogardze :wink:

jakas wycieczka po Wrocku wchodzi w rachube? czy raczej czasu nie styknie? :lol: myslę o sobocie, bo musimy na noc do domu "jakos" wrocic :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz maka zawsze chciałem się jabcokiem pobawić, ale jeszcze nigdy nie miałem okazji :D. Ja z leiberem zaczynam już jutro przygotowania chmielowe do targów :)

 

Jeszcze jedno mam na picasaweb do spożytkowania 1gb na zdjęcia. Więc Po targach Prosił bym żebyście mi je wysłali. Zrobimy sobie albumik, wszystkie zdjęcia w jednym miejscu.

Edytowane przez capone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno mam na picasaweb do spożytkowania 1gb na zdjęcia. Więc Po targach Prosił bym żebyście mi je wysłali. Zrobimy sobie albumik, wszystkie zdjęcia w jednym miejscu.

Ja mam na photobucket 5 GB na zdjecia i filmy (jeden film max 100MB, zdjecie max 2MB), bez limitu transferu - tez mozna jakis album zrobic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze jak tak czytam te posty, to az zal mi ze nie dam rady tam byc :(, sam niebede sie tlokl pociagiem do wroclawia i wracal po 23 :(

Mmmm ;) Ja się zmusiłem :lol2:

 

BTW. mam niecny plan zabrania bardzo sympatycznej planszoweczki pt. AtoMUUUówki - pod piwo idealna ;]

Weź :P

 

wiec

Więc? Więc proszę dopisać mnie do listy AP :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi powie czemu nie ma planu targów żadnego? Kiedy mam się tam zjawić z budą?

otóż to, nawet kartki do wydruku nie ma żebym mógł wypisać co mam w doniczce, pomimo iż chwalić się nie można, chociaż w charakterze zabytku to jak na

najbardziej

 

btw to przed chwilą mnie prąd poraził, szczęście że delikatnie bo była mała powierzchnia styku, jak oni [ciach!]a teraz te wyłączniki robią :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i tak zamierzam wziąć aparat i popstrykać parę fotek. Ale to głównie na samych targach i AP. Co do piwa to trza będzie chyba beczkę załatwić i lać do kufli ,bo tyle wiary z PPC zawita. Jeśli o spacer po Wrocku to jak znajdzie się czas to na pewno pójdziemy chociażby na rynek. Ja osobiście na targi wolałbym pójść w niedzielę ,ale przychylę się do woli pozostałych.

 

Hmm przy okazji mam trochę gratów do oddania. Pentium 3 500 mhz i jakąś sieciówke 10/100 mbit. Jak ktoś chętny to wezmę ze sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otóż to, nawet kartki do wydruku nie ma żebym mógł wypisać co mam w doniczce, pomimo iż chwalić się nie można, chociaż w charakterze zabytku to jak na

najbardziej

 

btw to przed chwilą mnie prąd poraził, szczęście że delikatnie bo była mała powierzchnia styku, jak oni [ciach!]a teraz te wyłączniki robią :huh:

Plan już jest, a z te kartki to raczej już chyba na miejscu będą uzupełniane.

 

A te wyłączniki to robią tak aby skutecznie zniechęcały użytkownika do ich przełącznia :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm przy okazji mam trochę gratów do oddania. Pentium 3 500 mhz i jakąś sieciówke 10/100 mbit. Jak ktoś chętny to wezmę ze sobą.

A mocno ten P3 się grzeje? Bo jak mi z miejscówką w DSach tudzież w jakimś hostelu nie wypali to na dworcu będzie jak znalazł jako grzałka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mocno ten P3 się grzeje? Bo jak mi z miejscówką w DSach tudzież w jakimś hostelu nie wypali to na dworcu będzie jak znalazł jako grzałka :lol:

Ja ci dam kocyk, tylko nie zapomnij swojej spoconej koszulki! :lol:

 

Ja też się piszę na after picie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...