Skocz do zawartości
lukaszek1905

Czego Używacie Do łączenia Z Neo?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakiego programu używacie do po.lączenia się z NEO??

NApiszcie nazwę; na jakim chodzi dany program Windowsie. Czy jest dobry, niezawodny?

I czy czasem przerywa połączenie?

Ja używam AutoConnect 0.1.2.5, ale czasem sie rozłącza połączenie, od czego to jest zależne? Dlaczego rozłącza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy router z modemem ADSL będzie dla ciebie rajem w porównaniu do AutoConnecta ;)

 

// D-Link G604T - najtańszy markowy z modemem ADSL ;)

 

PS.

Problemu rozłączania co dobę nie rozwiąże nic, oprócz łącza ze stałym IP ;)

Edytowane przez Vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez go uzywam i jest swietny :)

 

Kiedy ci rozlacza? Raz na 24h?

Ja rowniez posiadam ta wersje AutoConnecta i nie sprawia mi zadnych problemow - szybko laczy i nie rozlacza :) To bardziej cos z twoja linia i centrala telepsa

Kiedy korzystalem z aplikacji dostepowej neostrady rozlaczalo mnie z 2 razy na dzien, a od kiedy mam autoconnecta nie przypominam sobie zeby mnie rozlaczylo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy router z modemem ADSL będzie dla ciebie rajem w porównaniu do AutoConnecta ;)

 

// D-Link G604T - najtańszy markowy z modemem ADSL ;)

 

PS.

Problemu rozłączania co dobę nie rozwiąże nic, oprócz łącza ze stałym IP ;)

1. Jak można polecać te zwieszające się D-Linki...

2. Mam router Linksysa i ani razy nie miałem niekontrolowanego rozłączenia, raz komputer działał razem z netem i przez 48h...

 

Rozłączanie to wina modemów - jeśli macie te [ciach!]iane modemy po 1zł to już macie rozwiązanie - kupić lepszy modem/router

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta tp rozłacząło zawsze po 24 godzinach... plusem w wszybkim reconnecie jest to ze można praktycznie bez ograniczej korzystac z rapidsharów itp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi rozłącza bardzo różnie, czasem w ciągu dnia nie rozłączy, a czasem raz, a czasem jak rozłączy raz, to połączy się znó, i odrazu drugi, i trzeci raz rozłącza.

mam modem thomson speedtouch 330. CO PROPONUJECIE??

do HUD:

a co to jest "rapidshar"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie rołtry się rozłącząja...

 

zafajdana tepesica rozłacza co 24h połączenie zeby oduczyc ludzi bawienia sie w hostingowanie...

i kupienie od nich dsla

 

 

a;le dzieci neostrady myślą ze to wina rołtra... i jak zwykle się mylą... i teraz panuje tkai głupkowaty osąd...

 

spoktałam sie z linksysami dlinkami asmaxami...

po akualce firemwire do najnowszych wersji nigdy nie widizłem zeby ktos miałproblem...

 

acha ktos tutaj się łaczył modemem adslowskim i sie usługa rozłanczała...-ostnio probuje przebudowywac siec bo ludzie po zniesieniu limitów sciągają na potęgę...(i przerwy są spowodowane albo przebudową albo przeciazeniem)

Edytowane przez Gierek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mayo gdzies to wyczytal, ze dlink dsl-604 sie rozlacza?? a co do linksysa z adsl to jaknajdalej zdala (48h to mozna w gre pograc i nawet niezauwazyc, ze juz drugi dzien mija)

 

najlepsze rozwiazanie: cellpipe(allegro za ~60pln) + wrt54gl lub wrv200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do linksysa z adsl to jaknajdalej zdala (48h to mozna w gre pograc i nawet niezauwazyc, ze juz drugi dzien mija)

Bez komentarza.

Mayo gdzies to wyczytal, ze dlink dsl-604 sie rozlacza??

D-Link = kupa :mrgreen: "pozdro"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoktałam sie z linksysami dlinkami asmaxami...

po akualce firemwire do najnowszych wersji nigdy nie widizłem zeby ktos miałproblem...

y o co w tym chodzi> niewiem czy dobnrze myślę, ale zrozumiałem to jak.... aktualizowanie firemwire, ale co to???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do linksysa z adsl to jaknajdalej zdala (48h to mozna w gre pograc i nawet niezauwazyc, ze juz drugi dzien mija)

Jakies argumenty? Moj WAG200G chodzi jak zloto juz ponad rok, ani razu nie zdarzylo sie, zeby zrobil jakas siurpryze, zasieg Wifi przerosl moje najsmielsze oczekiwania (mieszkam na parterze, u kumpla na 2. pietrze po przekatnej budynku lapie 2-3 kreski zasiegu na 5).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam jakikolwiek router z modemem adsl do neo. sam używam już 2 lata router Canyon (cena wtedy to z 230zł) - ŻADNYCH problemów. przy utracie połączenia sam elegancko się łączy ponownie. nie ma też problemów z portami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: jakikolwiek to zle podejscie, bo jak trafisz na wieszajace sie badziewie, to bedziesz tylko klal ;)

 

Co do rozlaczania sie przez modemy: zajrzyjcie do Menedzera Urzadzen i we wlasciwosciach kontrolera USB odznaczcie opcje "zezwalaj na wylaczanie tego urzadzenia w celu oszczedzania energii" - u mnie pomoglo.

 

fajnie, a jak sie do tego zabrać? np za mojego Thomsona speedtouch330 ? i czy to naprawdę pomoże?

Wybrac sie na strone producenta i zobaczyc, czy nie ma nowszego firmware. Aczkolwiek w tych Thomsonach chyba sie aktualizacji nie da zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mayo Dlink nie ogranicza sie do robienia domowych routerkow!

ogolnie stare routery serii X04 sa dobre, na nowe X24 ludzie nazekaja

 

a jesli modem w linksysie nie robi Ci problemow, to nic jak sie cieszyc

 

a co do samych modemow, to podtrzymuje zdanie, ze niema nic lepszego jak lucent cellpipe 20 lub 50

 

@costi 3/4 znajomych posiadajacych adsl linksysa marudzi co do dzialania modemu, co do reszty to nieznam lepszych routerow domowych :)

 

posiadam troche sprzetu linksysa i dlinka i jedyne co mnie wk... to print serwer dlinka, ktory nonstop lapie jakiegos freeza i musze go resetowac i odnowa konfigurowac - co wlasnie musze zrobic w tej chwili :(

Edytowane przez HiPhO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...