Skocz do zawartości
jaan

Laptop Benq

Rekomendowane odpowiedzi

Poproszone mnie zebym poszukal jakiegos ciekawego lapa do 2000 PLNów i natknalem sie na tego BenQ. Nie znam sie za bardzo na producentach laptopow a ta cena i parametry sa zachecajace.

Jak z jakoscia BenQ? Czy warto sie skusic? Moze jakies inne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszone mnie zebym poszukal jakiegos ciekawego lapa do 2000 PLNów i natknalem sie na tego BenQ. Nie znam sie za bardzo na producentach laptopow a ta cena i parametry sa zachecajace.

Jak z jakoscia BenQ? Czy warto sie skusic? Moze jakies inne propozycje?

konkretnego modelu Ci nie podam, ale podobają mi sie laptopy firmy acer. Mają bogate wyposarzenie, są niedrogie i solidnie wykonane.

Co do firmy BENQ to uważam że nie ma się czego obawiać, mam komórkę z tej firmy i jestem bardzo mile zaskoczony jej jakością wykoania, dbałością o szegóły, jakość obrazu i dzwięku.....niestety nie orientuje się jak wygląda sytuacja z laptopami ale myśle że można tej firmie zaufać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie Acer, poczytaj na forum ile osób ma z nimi kłopoty, a o gwarancji nie wspomne (laptopy wysyłane są za granice, trzeba czekać miesiąc albo dłużej) ... odradzam Acera, za 2000 masz używanego DELLa, IBM, HP na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie Acer, poczytaj na forum ile osób ma z nimi kłopoty, a o gwarancji nie wspomne (laptopy wysyłane są za granice, trzeba czekać miesiąc albo dłużej) ... odradzam Acera, za 2000 masz używanego DELLa, IBM, HP na allegro.

Wszyscy moi znajomi którzy mieli Acery są zadowoleni.

Może dlatego że nie musieli wysyłać swoich laptopów do serwisu .

No i wszystkie kupione w 'normalnym' sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...