Skocz do zawartości
dziadek lucek

Pomóżcie Mi Złożyć Zestaw Na Am2

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o szybką odpowiedź. Ten X2 3600 65nm jest strasznie trudno dostępny u nas. A jak jest to znika w kilka sekund. Co polecicie w zamian ? Chciałbym podkreślić że nie jestem zapalonym overlockerem i nie wyciskam ze sprzętu siódmych potów. Pozdrawiam

Edytowane przez dziadek lucek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o szybką odpowiedź. Ten X2 3600 65nm jest strasznie trudno dostępny u nas. A jak jest to znika w kilka sekund. Co polecicie w zamian ? Chciałbym podkreślić że nie jestem zapalonym overlockerem i nie wyciskam ze sprzętu siódmych potów. Pozdrawiam

 

Moze jednak zamow proca przez net.Co do dostepnosci w wawie,to jest chyba najbardziej zacofane miasto.Co niektorzy na wge,w ogole nie wiedza ze takie cos jak x2 3600 65nm istnieje :mur: ,juz nie wspominajac inne sklepy.Tez teraz bede zmienial sprzet,ale o zakupach na miejscu juz nie mysle,bo tylko ... dostaje

Jezeli sie nie myle,to od jutra amd obniza ceny.Wiec moze na cos lepszego sie szarpniesz.

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... to ja się na sępa podkleję momentami. Również przymierzam się do czegoś podobnego, nie robiłem dotąd oc (ale kto wie...) i kasy nie za dużo, a to co tu wydumaliście wygląda ciekawie.

Dziwi mnie tylko sprawa tego Athlona 3600+ - zniknął. Nie mogę go na ten moment nigdzie odnaleźć, zewsząd wyszedł. Mówicie że to koniecznie ma być 65nm?

We Wrocku w jednym sklepie jest, ale jak sie przyjrzeć - 90nm na jądrze Manchester, w innym to samo na jądrze Windsor, a rzeczonego ni śladu.

EDIT:

Hm, a ten proc to aby pewny? Znalazłem o nim takie np. opinie że mnożnik połówkowy (9,5 ma ponoć) wpływa ujemnie na wydajność...

Edytowane przez Juzef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, na dniach raczej nie będę działał, więc nie problem mi poczekać. Czy kręcę to nie jest takie pewne. Zawsze można zacząć... Ale nie zauważam perspektyw aby gdzieś 3600+ był dostępny...

A jak to jest z tymi wyższymi okazami? Tam też jądra różne? Bo natknąłem się tylko na WIndsor w 3800+, Brisbane ani śladu...

Edytowane przez Juzef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... czyli coś w okolicach 3600+/3800+ zależnie od tego co będzie, a do tego Abit KN9, ta? Hm.. tylko u nas słabo z tą marką ogólnie po okolicznych sklepach... jaki jest pewny netowy sklep gdzie by to mieli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobiłem tak kupiłem niby okazyjnie bo za 190 zł Athlona 3500 Am2 ( BOX 24 msc gwary) i go ładuje w Abita KN9 i kręcę ile sie da i działam na tym do póki ceny x2 sie nie ustabilizują. Bo w sumie i tak teraz 2 jajek nie wykorzystam w niczym.

A słyszeliście że AMD ma wypuścić jakieś nowe proce (AM3 chyba) zgodne z płytami Am2 ?

Edytowane przez dziadek lucek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, to co innego. Tylko teraz gdzie tu łapnąć tę mobo Abita KN9? Z tego co dotąd na tym forum wyczytałem, to chyba ten okaz by mi stykał, chyba że DFI jakiś jest, ale to ponoć głośne i droższe. Który sklep netowy godzien zaufania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe... zapamiętam. Ale póki co... kiedy ta obniżka ma być u AMD? Na ten moment jej nie widzę raczej.

np tu :

http://www.apollo.pl/store/show_detail/17/32673

dzisiaj wprowadzili jako dostępne

potanieją zapewne przy następnej partii o jakieś ~30zł

wątpie zeby bardziej zjechały w najbliższym czasie

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...