Skocz do zawartości
maSTHa212

Homm 5: Tribes Of The East

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero co skończyłem HoF, a producent zapowiedział już premierę następnego dodatku. Tribes Of The East, bo tak sie bedzie nazywac, przyniesie oczywiscie kontunuacje fabuly a takze nowa frakcje: Orkowie. Poza tym dojdzie opcja alternatywnego upgradu KAZDEJ jednostki z grze dzieki czemu bedziemy miec do dyspozycji az 170 typow!!! (ok. 120 w H3, bez dodatkow). Co ciekawe dodatek nie bedzie wymagac podstawki. Termin ukazania sie do jesien 2007. Coz moge rzec, tylko czekac!! :D

Pare screenow :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Fajnie sie to prezentuje, jeszcze nie jezdzilem na bawole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada spoko, tylko... to sa orkowie czy Indianie? ;)

Orkowie. ;)

 

Twórcy inaczej wyobrazili sobie i czarne elfy, i jak widać orków (co widać na screenach). Inaczej niż w tradycyjnym fantasy...

A sam dodatek zapowiada się ciekawie. Nie wymaga podstawki... Tylko teraz niewiadomo, czy będzie też w to włączony zamek krasnoludów. :? Teoretycznie tak, bo jakby miała się toczyć dalej fabuła?

No cóż, trzeba czekać do jesieni. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi ten alternatywny sposób rozwoju jednostek (pewnie coś a'la HOMM 4).IMHO był to nietrafiony pomysł , zobaczymy jak będzie tym razem.Zgodnie z tradycją jeden dodatek jeden zamek , a więc w myśl pokemonów "musisz mieć je wszystkie !!" :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy inaczej wyobrazili sobie i czarne elfy, i jak widać orków (co widać na screenach). Inaczej niż w tradycyjnym fantasy...

Dark Elfy sa zywcem zerzniete z Warhammera Fantasy Battle ;) Jedyna roznica, ze siedza pod ziemia, a nie na powierzchni (skad my to znamy... czyzby D&D? ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze cały czas gram w HoMM5 + HoF, a tu kolejne kilkadziesiąt godzin dodatkowej gry :)

Trochę te jednostki takie... dzikie :huh: Zgadzam się z costim przypominają mi bardziej Indian niż, orków, może jeszcze to dopracują.

 

Co do alternatywnego upgradu to myślę, że chodzi o to, że każda jednostka będzie miała 2 inne postacie na wyższym poziomie :)

Aczkolwiek, brzmi to enigmatycznie i z niecierpliwością czekam na następnego newsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kiedy "wrzucili" do sklepu, ale na gram.pl sa juz pre-ordery TotE. Cena 49 PLN wydaje mi sie calkiem atrakcyjna.

 

edit.

Klamie, spojrzalem na cene przed zalogowaniem. Ja mam za 39.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za posta pod postem, ale pomyslalem ze wrzuce. Na forum Heroes Community sa zdjecia alternatywnych upgradow i pare innych ciekawostek z nadchodzacego dodatku. Poza tym concept arty i foty jednostek Orków, centaurzy i cyklop miazdzy.

 

http://heroescommunity.com/viewthread.php3...mp;pagenumber=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz gralem, lezy tez na neostrada.pl I juz wiem, ze Centaurzy to bedzie fajna jednostka :D Poza tym stary, dobry H5. Inna sprawa, ze grajac w demo po ang ma sie dobre porownanie do tego jak w PL wersji jest marnie zrobiony dubing :(

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktos w to gra , ale mam problem z ostatnia misja w grze ...

 

po zdobyciu wszystkich kopalni , pojawia sie krasnolud i atakuje zamek demonow , jak przejsc te cholerna bitwe ? tj jak zrobic zeby skubussy( czy jak je sie tam zwie ) nie hipnotyzowaly mi wladcy burz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem u kolegi, wkrecilismy sie w ten dodatek naprawde niezle wyglada, dodaje cos nowego do samej gry, faktycznie jest lepsza grafika no i Orkowie sa niezli, ale dosc trudna rasa, bez magi to jak bez jednej reki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też gram, orkowie mi się bardzo podobają btw moja ulubiona rasa z RPG. Nie ma tych błędów co w podstawce i jest więcej zamków, artefaktów, artefakty łączone jak W HoM&M 3. To jest to. Duży powrót do trójki z niektórymi aspektami z czwórki które są fajnie dobrane do reszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem - mianowicie przy przechodzeniu z misji 2 do 3 (kampania nekra) komputer odmówił posłuszeństwa i wyzerowało mi campaign.sav. I teraz po załadowaniu sejwa i ukończeniu misji ponowanie wywala mnie do głównego menu zamiast przejść do kolejnej misji .... Poratowałby mnie któryś campaign.sav (żeby tylko był dostęp do misji 4 kampanii nekra - Bestie i kości).

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...