Skocz do zawartości
Jacek'

Poszukiwana Płyta Główna Do Core2duo E4300 Lub E4400!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam się za dobrze na komputerach, a potrzebuję dobrej płyty za ok.500zł... Jeżeli miałby ktoś jeszcze pomysł odnośnie dobrej karty graficznej (ok.400zł) do tego zestawu, to proszę dać znać;)

 

Serdecznie pozdrawiam!

Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus p5n-e SLI

Abit AB9 non pro

Sam mam P5N-e i jestem z niej bardzo zadowolony. Pomimo słabej sekcji zasilania procka. Ale i tak w dzisiejszych czasach 3.0 Ghz na budziku jest nadmiarem mocy oblczeniowej do normalnych zastosowań domowych. Ile zamieżasz podkręcić procka?

Edytowane przez krzysiek9920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz korzystać ze zintegrowanej karty dźwiękowej, to bardziej polecam od P5N-E Sli.

Ale Asus podobno ma koszmarny dzwięk na płycie. Przynajmniej tak piszą na forum. (nie wiem bo odrazu go wyłączyłem po odpaleniu płyty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedzi:) Odnośnie podkręcania, to raczej nie będe tego robił, bo... się niestety na tym nie znam:( I mam pytanie, czy zintegrowana karta dźwiękowa z płyty głównej daje rade czy jest tak beznadziejna, że na pewno musze kupić osobną?

Prosiłbym również o ocenienie przez Was takiego ewentualnego zestawu;)

 

INTEL Dual Core2 E4400

ASUS P5N-E SLI - nForce 650i SLI, SATA II, DDR 2, PCI-Ex, S-775

PCIex PALIT GF 7600 GS 256 MB DDR3, 128 bit (sonic) ---->>>ew. ten 7900 (ale nie znam jego ceny)

SEAGATE 320 GB, 16 MB, SATA II

KINGSTON DDR2 1024 MB / 667, ECC, CL5

LITEON LH-20A1H - 20x DVDRW DL, OEM

CREATIVE X-Fi mX Xtreme Audio

 

ZASILACZ, OBUDOWA, WENTYLATOR -? (Kompletnie nie wiem jaki zasilacz udźwignął by to wszystko...)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym raczej doradzal eVGA nF650i za 350 zl najlepsza plyta pod C2D wydajnosc /cena i reszte wsadzilbym w karte graficzna lub ram ,zostaje ci 150 zl wiecej niz zamierzales wydac wiec 7900gs za 550zl :)

Ta EVGA dobrze się zapowiada, pytanie tylko, czy widziałeś ją już gdzieś w sprzedaży w detalu? Sam chcę ją kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

ASUS P5N-E SLI - nForce 650i SLI, SATA II, DDR 2, PCI-Ex, S-775

Radze przejrzec temat o tej mobo na Pure. W ciagu bodajze dwoch tygodni padla czterem osobom z czego dwie osoby mialy wymieniane na nowki i tez padly...Jednemu nawet bez o.c zaraz po wejsciu do biosa. Ja stawiam na AB9 lub P6N SLI FI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biostar TForce 965PT - masz cały topic o tej mobo - używam, polecam ze szczerym sercem. Lepsza sekcja zasilania niż w Asusie, odpowiednio wzmocnione do możliwości OC komponenty, dobre wykonanie, cena 330 - 380 PLN - i jeśli ma to dla Ciebie znaczenie również atrakcyjny wygląd. Żeby nie przesłodzić - mobo nie lubi się z niektórymi pamięciami, ale to już odsyłam do tematu o tej płycie :)

pozdrawiam

sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew:) Wybór płyt jest przeogromny, mógłbym wydać na nią trochę więcej, byle tylko było "przyszłściowa" tzn. za jakiś czas pozwoliła mi na rozbudowę sprzętu;)

Ostatnio przeszukuję różne fora i doszła do mnie wiadomość, że 22 kwietnia mają niby spaść ceny procesorów Dual Core. Czy warto wstrzymać się zakupem do tego czasu, tzn. czy spadek cen w Polsce nastąpi analogiczmnie jak w USA? Ile ewentualnie musiałbym poczekać, aby ceny u nas spadły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...