Skocz do zawartości
Jarogniew

D-tek Fuzion W Angela.pl

Rekomendowane odpowiedzi

wizualnie niezbyt mi się podba, natomiast wygląd spodu i wydajność robią wrażenie.Jak za tej kalsy blok cena jest wręcz okazyjna :wink:

 

Mam tylko pytanie-wie ktoś jak powstają spody? Są frezowane czy np odlewane-tak czy siak porobić takiego "jeżyka" na srodku to nielada sztuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest jego wydajnosc bo ja nie "elo" jestem ?

To bądź chociaż "google"

Różnie wypada zazwyczaj jest lepszy od Apogee GT

Edytowane przez Koen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widze że Angela ładnie poszerza swoją oferte bloków, najpierw KTC teraz D-TEK oby tak dalej :D mam nadzieje że konkurencja pójdzie w ślad za nimi ;)

 

edit: @Jaro mógłbyś podać jakiś przybliżony termin tego testu ?

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[off] google sa za slabe na ten blok i nie ma tam zadnego artykulu porownujacego ten blok do innych [/off]

 

mam lepsze google od Ciebie :P

 

2578852[/snapback]

edit: @Jaro mógłbyś podać jakiś przybliżony termin tego testu ?

ten.. no.. niby mam czas do piątku przyszłego ;)

Edytowane przez Jarogniew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wygląda mi to jak dokładna kopia bloku Termita - Flowpina - który wygląda niemal identycznie...

 

hmmm wychodzi na to ze firma z USA buchnela projekt Termita :mur: :mur: :damage_wall::damage_wall: :lol: :lol:

 

ludzie spojzcie z czym do ludzi... konstrukcja jest duzo bardziej skomplikowana niz jakis tam 'flowpinik' (nie mowie ze zly blok, ale w porownaniu do D-teka to jak drewniana zbijana samemu hulajnoga do mercedesa...)

 

a do tematu... super ze powieksza sie oferta WC w Polsce... no i bardzo przystepna cena :)

 

da sie w ten blok wkrecic SK 8/10 ?

 

tak, one maja gwint 1/4", wiec wszystko co ma 1/4" jest wkrecalne ;)

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wygląda mi to jak dokładna kopia bloku Termita - Flowpina - który wygląda niemal identycznie...

Proponuje wizytę u okulisty, a później poszperanie na google...

 

da sie w ten blok wkrecic SM 8/10 ?

da się , są gwinty g1/4"

Edytowane przez Jarogniew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wygląda mi to jak dokładna kopia bloku Termita - Flowpina - który wygląda niemal identycznie...

bo oni chyba podkradli mu pomysła........ :lol2:

bez jaj, juz do mnie jedzie :)

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dokładnej kopii nie widze :shock: widze tylko że w spodzie Fuziona są pręciki w podstawie, a czy Termit jako pierwszy na świecie wpadł na taki pomysł ? A jeśli nawet to co z tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjadę dziś do sklepu, jak mają na stanie to biorę, jak nie to obadam KTC - zawsze mi się cholernie podobał.

 

EDIT: kolejny test na xtremesystems - widać, że dają do niego raczej twarde sprężynki (trzecie foto) :D

 

EDIT 2: info dla Warszawiaków - bloki dostępne następnego dnia po złożeniu zamówienia do 15-tej. Dziś jest tylko jeden i już zamówiony - przyznać się, kto to? ;)

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odległość pomiędzy podstawami króćców to około 6mm. Przymierzałem - spokojnie da się wkręcic i zakręcic złączki skręcane 8/10

 

P.S. Jesli ktoś by chciał ze złączkami skręcanymi, to pisać - może da się coś z tym zrobić ;)

 

P.S.2 Technologia wykonania - odlew ciśnieniowy. Co do bloku termita - te piny są spoooro mniejsze :D w zasadzie na żywca wyglądają niesamowicie :)

Edytowane przez Darmach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odległość pomiędzy podstawami króćców to około 6mm. Przymierzałem - spokojnie da się wkręcic i zakręcic złączki skręcane 8/10

P.S. Jesli ktoś by chciał ze złączkami skręcanymi, to pisać - może da się coś z tym zrobić ;)

P.S.2 Technoligoa wykonania - odlew ciśnieniowy. Co do bloku termita - te piny są spoooro mniejsze :D w zasadzie na żywca wyglądają niesamowicie :)

właśnie to mnie najbardziej interesowało..... czekam na jakieś dobre fotki spodu...., bo chętnie zobaczę jak to dokładnie wygląda przy styku.

 

//

 

ładnie wygląda top, bonie ma śrub (sprytnie wkręcane od dołu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli bede kupowal jakis nowy blok na cpu to bedzie wlasnie ten - najwieksza wydajnosc a przy okazji calkiem dobrze sie prezentuje a i cena przystepna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...