Jump to content
Shake

Catalyst 7.4

Recommended Posts

Ten Gigabyte (płyta) jest zdaje się na nForce3 i z AGP? K8NSxx to bardzo średnio udane płyty. Spróbuj zmienić mnożnik AGP na 4x, jeśli jest na auto, i wyłączyć Fast Writes. BTW... sprzedaj płytę i kartę na allegro jeśli nie będzie rezultatów i kup coś na PCI-E.

Gdy miałem 6600Gt to frezów nie miałem, a po zmianie na x1950pro wystepowaly na sterach 7.4 :mur: ale na cale szczescie po zmianie sterow na 7.3 juz ich nie ma :damage_wall:

A zmiana na PCI-e mija z celem według mnie, no przynajmniej na razie ;)

Gdy miałem 6600Gt to frezów nie miałem, a po zmianie na x1950pro wystepowaly na sterach 7.4 :mur: ale na cale szczescie po zmianie sterow na 7.3 juz ich nie ma :damage_wall:

A zmiana na PCI-e mija z celem według mnie, no przynajmniej na razie ;)

Catalysty 7.4 rozwaliły mi sys wogóle - masz kilkanaście postów wyżej o tym - natomiast od wczoraj jadę na WarCat XG 7.4 i jak do tej pory nie widzę żadnego problemu. In + natomiast tekstury w FIFA07 (poprzednio miałem poza stadionem negatyw, teraz jest ładnie-zielono-drzewkowo). Wygląda na to, że ATi znów zepsuło stery, na szczęście grupie od WarCat udało się je chyba poprawić...

pozdrawiam

sansaba

Spróbowałem znowu zainstalowac stery 7.4, no i udało mi się :damage_wall:

Nie mam już resetow etc. A oto co zrobiłem: Ściągnąłem sobie stery ale wszystko osobno (drivery, ccc, wdm, każde z osobna instalką) i zaczalem instalowac stery, potem ccc, a na koncu wdm. I teraz nawet moge podkrecac karte :D dotychczasowy rezultat to 620 dla rdzenia i 750 dla pamieci. :D

Pozdrawiam

Edited by Proofit

mam problem ze starami do visty, przy starcie systemu pokazuje ze nie mam uprawniec do uruchomienia ccc mimo ze jestem na koncie administracyjnym, czasem tez zdarza sie ze normalnie sie uruchamia, o co chodzi, od niedawna mam karte ati