Skocz do zawartości
krisoo

Adobe Acrobat 8.0 Prof

Rekomendowane odpowiedzi

Instalka idzie bez problemu. Schody zaczynają się kiedy otwieram program. Po otwarciu zamyka się sam po ok. 10 sekundach. Jeśli najadę myszką na pasek zadań i coś rozwinę, to program się nie zamknie dopóki ja nie zjadę z tego paska. I tak ciągle. Odinstalowywałem wielokrotnie i ciągle to samo.

Edytowane przez krisoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm dziwne powiem tak

 

jezeli tylko otwierasz pdfy to polecam foxit reader jest darmowy sam go uzywam instalka ma tylko 20 mb

(eh acrobat mnie ostatnio wnerwia nie dosc ze platny to taka kobyla ze hoho pozatym laduje sie dlugo)

jezeli zas tworzysz pdfy to poszperaj w sieci. Jest od groma roznych programow do pdfow nikt ne mowil ze trzeba korzystac z adobe pozatym schodzi na psy i wazy ze hej i ho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne problemy z Acrobat'em, jak nie zwiechy, to ciągłe sypania bez powodu. Wkońcu się zdenerwowałem i postanowiłem znaleść jakiś zamiennik. I znalazłem Foxit Reader, program szybki, zużywa mało pamięci i jeszcze mi się nie wysypał ;). Do ściągnięcia TU!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adobe Acrobat nie słuzy do otwierania pdf'ów, tylko do ich tworzenia, ale to taki szczegół.

 

Miałem podobne problemy z Acrobat'em, jak nie zwiechy, to ciągłe sypania bez powodu.

Miałes problem z Adobe Readerem nie Acrobatem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...