Skocz do zawartości
Xtreme Addict

Pierwsza Recenzja/test Prison Pro V2

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt wyroku nie wydal. Czekamy na reakcje ze strony ww pana, ale nie sadze aby cokolwiek napisal. No cos zdarza sie.

to wpisz w wyszukiwarce PPc jego pseudo...zrozumiesz czemu nie pisze...

 

No tak bo bloczki mozesz w PL reklamowac w TV. Allegro , fora , sklep www , targi , cos wiecej ? Cos jest niedostępne dla Kynka ?

Telewizja ? :D Reklamy bloczków jeszcze w pl tiwi nie widziałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taki joke był :D Tm kropek jest i buźki zabrakło ;d A reszta z wymienionych na serio ;p

 

 

ps.

 

Co do tematu czemu Kyniek nie pisze.

 

Naciśnijcie przycisk w jego profilu , ostatnie wiadomości użytkownika czy cus takiego

Edytowane przez kądziel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wpisz w wyszukiwarce PPc jego pseudo...zrozumiesz czemu nie pisze...

Ni cholery nie mogę zrozumieć czemu nie pisze. Nie jest zbanowany, forum odwiedza, ale w temacie o swoich blokach żadnego posta nie napisze. Wytłumaczysz mi to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni cholery nie mogę zrozumieć czemu nie pisze. Nie jest zbanowany, forum odwiedza, ale w temacie o swoich blokach żadnego posta nie napisze. Wytłumaczysz mi to?

 

Pewnie robi tak samo jak Misiu od dluzszego czasu. Nie wypowiada sie bez potrzeby, gdyz to tylko dodatkowe spory wywolywalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo teraz jak widzę główne konto ma odblokowane...kilka dni temu jak patrzyłem miał same bany...pewnie nie wie o tym :D

3 tygodnie temu bana nie miał, tydzień temu też nie miał ;]

 

Co do testów, nie mógłby ktoś wysłać swojego bloku do Jaro na 2-3 dni do testu ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo teraz jak widzę główne konto ma odblokowane...kilka dni temu jak patrzyłem miał same bany...pewnie nie wie o tym :D

Już od dłuższego czasu jest wolny na głównym koncie - cos ci się musiało przewidzieć - a nie wypowiada się, bo tutaj się już nie wybroni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do testów, nie mógłby ktoś wysłać swojego bloku do Jaro na 2-3 dni do testu ? ;]

Zwykłu user miałby wysłać blok ? Neee Później jakies niedomówienia , że za mało wydajny , nie było pasty czy coś :D

 

Tak serio to chyba w interesie Kyńka leży wysłanie bloczków na test. Najwidoczniej nie chce ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak serio to chyba w interesie Kyńka leży wysłanie bloczków na test. Najwidoczniej nie chce ...

zacytuje co pisałem na szaku:

(...)nie wyśle bo nasz testujący bloki Kuba jest "negatywnie nastawiony...." do Kynka, a jak wiadomo "osoba negatywnie nastawiona może źle założyć blok..." oczywiście takie pogłoski krążą w sieci i niestety producent będzie zwlekał z wysłaniem bloku. Ale to jego problem nie nasz.

Edytowane przez Jarogniew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacytuje co pisałem na szaku:

 

A czy ty jesteś negatywnie nastawiony do Kyńka i jego bloczków :> Z pewnością nie i podjąłbyś się testów ;d;d

 

Nie chce - jego sprawa, nie ma co tego roztrząsać.

 

btw: zmieniłeś nicka? Coś Ci "a" ucięło na końcu :D

Ahaha :D A pamietasz jak sie pytalem jakie AC kupic na 478 i zasilacz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacytuje co pisałem na szaku:

No to zróbcie stoisko na targach, postawcie w komisji kilku niezależnych ludzi, którzy będą sprawować kontrolę nad prawidłowym przebiegiem testów i oficjalnie testujcie bloczki. Chociaż kyniek zaraz powie, że jury zostało przekupione :lol:

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zróbcie stoisko na targach, postawcie w komisji kilku niezależnych ludzi, którzy będą sprawować kontrolę nad prawidłowym przebiegiem testów i oficjalnie testujcie bloczki. Chociaż kyniek zaraz powie, że jury zostało przekupione :lol:

tyle ze takie testy to nie 5 minut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu nagonki...

 

Opisze to w ten sposób:

 

- Kupując blok czy cokolwiek w RN jeżeli coś jest nie tak - dostaniesz nowe cosik ewentualnie zwrot kasy, wielkie przeprosiny i jakiegoś gratisa przy kolejnym zamówieniu...

 

Jeżeli kupisz blok od Kyńka który będzie uwalony/cieknący/pęknięty i będziesz na tyle bezczelny że wyślesz chodźby maila do niego w tej sprawie dowiesz sie ze [ciach!]o wiesz, w [gluteus maximus] byłeś i wogóle o co Ci chodzi frajerze przecież on robi najlepsze nieomylne bloki i wogóle jakiś śmieszny jesteś bo to nie ma prawa nie działać...

 

miałem przyjenmość kupować u Sama.. i mimo że 2 razy mi cieknący rez przysłał całą sprawę potraktował poważnie i zachował się bardzo profesjonalnie. Od Kyńka kilka lat temu kupiłem wąż (sam zagadał mnie na PW że ma mega wypaisone super ekstra ze prawie tygon sie chowa...), jasne ;D Wąż przyszedł połamany (a podobno sie nie łamał ;> Na stwierdzenie, że gutasyny z ogrodniczego sie lepiej nadają dowiedziałem się jak to sie nie znam i wogole burak jestem...

 

I to by było chyba na tyle... Szkoda, że Mate odpuścił.. bo był klasą samą dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos ponad tydzien temu zarzucil mi ze pinowce wcale nie sa najwydajniejsze

trafilem taki tescik

http://shackit.pl/display.php?iid=93&page=6

 

wygral oczywiscie bardzo dopracowany pinowiec

logika gora ;)

 

Czekamy na cos podobnego z naszej najwieksze polskiej firmy produkujacej bloczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos ponad tydzien temu zarzucil mi ze pinowce wcale nie sa najwydajniejsze

trafilem taki tescik

http://shackit.pl/display.php?iid=93&page=6

 

wygral oczywiscie bardzo dopracowany pinowiec

logika gora ;)

 

Czekamy na cos podobnego z naszej najwieksze polskiej firmy produkujacej bloczki

Cos podobnego w sensie technologicznym czy wygladu??

 

W obu przypadkach jest to slabo oplacalne. Bie doczytales pewnie ze ten blok jest odlewany a nie frezowany na CNC. Odlewaniem mozna wykonac bardziej skomplikowane ksztalty ale technologia jest drozasza. Chodzmy formy, wtryskarki ogolnie mowiac narzedzia i koszty chocby stopienia samej miedzi. Nie mowiac o problemach np z utlenianiem sie miedzi. Przy produkcji tych "kilku" blokow nie byloby to za bardzo oplacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos ponad tydzien temu zarzucil mi ze pinowce wcale nie sa najwydajniejsze

trafilem taki tescik

http://shackit.pl/display.php?iid=93&page=6

 

wygral oczywiscie bardzo dopracowany pinowiec

logika gora ;)

 

Czekamy na cos podobnego z naszej najwieksze polskiej firmy produkujacej bloczki

Ja Ci zarzuciłem i ja jestem autorem zalinkowanego przez Ciebie testu... Chodziło mi o to, że nie zawsze pinowce są najwydajniejsze, zresztą zobacz na blok black water, z taką powierzchnią oddawania ciepła powinien wygrać nie sądzisz ? a np taki KTC nie jest pinowcem a pokonał apogee ? how ?

nie porównuj nowych amerykańskich konstrukcji do zwykłego jeża ;] IMHO blok kyńka będzie porównywalny/gorszy od apogee i tyle. OFC mogę tylko spekulować, bo nie mam jego bloku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...