Skocz do zawartości
ent

Breakthelimits! Team + Friends @ Eswc Poland 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Siemka!

 

Wczoraj dzieki uprzejmosci firmy Sirius, mielismy okazje pokazac sie na ESWC Poland 2007. Fajna imprezka, sporo ludzi, hostessy znacznie lepsze od tych z Wroclawia tydzien temu, ale niedlugo pewnie na portalu pokaze sie relacja wiec zobaczycie sporo fotek, my nie mielismy za duzo czasu zeby zwiedzac.

 

Caly benching mial odbyc sie na DI, mielismy w planach zamrozic CPU, NB oraz GPU (tutaj OGROMNE THX za pozyczenie parownika na GPU dla OC-Teamu!). Niestety troche nie poszlo tak jak chcielismy z mojej winy :( - dostalem DI w piatek okolo 14, o 20 wstawilismy go na hale gdzie mial sie odbywac pokaz, pudelko bylo w nienajlepszym stanie, ale pomyslalem ze 30 kilo nie zniknie przez jedna noc - obkleilem wiec je kontrolnie tasma i zostawilem, w sobote rano po otwarciu pudelka przerazilem sie - zostala moze 1/3 tego co zostawilem wieczorem :mur: zly na siebie i swoja glupote (moglem skolowac inne pudlo i przesypac DI), zaczelismy benche, wtedy juz wiedzielismy ze nie postawimy grafy na DI, liczylem tylko ze lodu starczy na NB i CPU. Niestety kolo 16 skonczylo sie paliwo :mur: na szczescie Gemmy byl furaka i o 17 lecielismy juz na Ln2 :D, dlatego niektore benche sa robione na Ln2, a niektore na DI :D

 

Dołączona grafika

 

Teraz konkrety:

Team: BreakTheLimits! (Gemmy, ja oraz nasz nowy nabytek - czlowiek o wielu skillach - Lewy :D);

Config:

  • P5B dlx full mod NB subzero cooled - wsyzstkie wyniki na 1066 strapie :D
  • E6700 DI/Ln2 cooled
  • Foxconn 8800GTX
  • 2x1GB OCZ Reaper 8500
  • Tagan U15 530W
  • pare wentyli i takie tam

Wyniki:

2D na DI:

 

1M: 10.578s

Dołączona grafika

Takie tam 1M.

 

16M: 4:52

Dołączona grafika

Calkiem mile 16M.

 

Valid: 5003MHz

Dołączona grafika

Link do validacji: http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=192170

 

5-gigowiec na DI :D

 

I po przelaczeniu sie na Ln2, dokonczylismy robic takie tam 3D:

 

3DMark01: 78,8k

Dołączona grafika

ORB: http://service.futuremark.com/compare?2k1=9191378

 

Nowy Rekord Polski w Aqua :D CPU daje tutaj wiekszego "strzala" niz karta :D - 247,222

Dołączona grafika

Screen z detalami (700kilo)

 

Wiecej fotek:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dołączona grafika

Poznajecie? :D

 

Dołączona grafika

Gemmy ocuje, a uber-lama ryba sie uczy. :P

 

Dołączona grafika

tomcat przed rozpoczeciem imprezy wygrzewajacy nasze krzeselka :P

 

Dołączona grafika

Termo zlozone przez nowego czlonka BTL - szerzej znanego jako Lewy, koszt 30zl, wersja mocno prototypowa, roznice pomiedzy ta konstrukcja a CHY502 - okolo 2C.

 

Dołączona grafika

Cale BTL walczy :D

 

Dołączona grafika

banti z dewarem - ktory mial wygladac na ciezki :wink:

 

Dołączona grafika

Komputerek

 

Dołączona grafika

zaczynamy lac azot

 

Dołączona grafika

sprzet na DI

 

PODSUMOWANIE:

Tak jak pisalem impreza sie udala. Pozdrowki dla wszystkich ktorych tam spotkalem :D, Podziekowania dla Sirius.pl, Efakto.pl, ExtremeMem.pl, a takze dla 2 poznaniaków ktorzy dzielnie nam pomagali: bantiego oraz tomcata! (dzieki chlopaki), dziekowy rowniez dla OC-Teamu za wsparcie duchowe i ruracza na GPU :D. Wyniki są jakie są, myślę że raczej naleza do czolowki niz do dolu, moze to przekona niektorych ze na targach da sie cos pokazac, a nie koniecznie trzeba sie tlumaczyc ze to show a nie podkrecanie - vide PPC we Wrocławiu!

 

Specjalnie wyroznic nalezy rybe ktory zaraz jak dojedzie do domo o 16 wejdzie na forum i bedzie chcial podbudowac sie pokazujac 3 nowe OC rekordy Polski, szkoda tylko ze w kategoriach raczej zupelnie niepopularnych ostatnio w Polsce, no ale lepszy rydz niz nic. Najbardziej imponujacy zdaje sie byc życiowy wynik ryby w kategorii zamykam sie w sobie i sie nie odzywam - dal rade naprawde niezle wysrubowac ten wynik - zrobil cale 5 min :D

 

Czekam na komenty :D

 

BTW: ryba nie wstawiaj tu swoich wyniczkow tylko rusz 4 litery i zaloz nowy topik :D :D :D :D :D

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podziękowania ale ja tam tylko zajmowałem krzesło pół dnia B)

Ogólnie fajnie było, hostessy faktycznie ciekawsze niż we Wrocku.

Muszę powiedzieć,że fajnie sie bawiliśmy, gdyby di tak nie parowało to może jeszcze lepsze wyniki by były.

Tak czy siak jak na pierwsze podejscie do gtx-a rezultaty są moim zdaniem niezłe. Dodać treba ,zę grafa na def chlodzeniu i bez modów...

 

 

Przy okazji -więcej fotek moich i bantiego tutaj:

 

http://skocz.pl/ESWC2007

 

http://media1.filewind.com/g.php?filepath=3947

 

a tutaj mały offtopik- tanczace 2 hostessy sfilmowane prze bantiego :wink:

 

http://rapidshare.com/files/28517485/ESWC_...61_ce_panie.rar

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co można powiedzieć... było fajnie :D

Atmosfera naprawdę bardzo dobra, organizacja również.

Jednak ten klimat, tłumy ludzi dają odpowiedni efekt.

Dobrze że HeadShot był dalej niż ostatnio :wink:

Hostessy też dopisały, dobrze im szło na tej gierce tanecznej :lol2:

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ent, mógłbyś nie być aż taki wredny? :P

 

Dlaczego nie dajecie alph do pi ? już byście meseta odpalili zamiast drugiego cpu-z, bo ile ramu i takty memset też pokazuje.....

 

A azot rozumiem planowany nie był, więc skąd on tak nagle?

 

I byłbym zapomniał: gratki, gratki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ent, mógłbyś nie być aż taki wredny? :P

 

Dlaczego nie dajecie alph do pi ? już byście meseta odpalili zamiast drugiego cpu-z, bo ile ramu i takty memset też pokazuje.....

 

A azot rozumiem planowany nie był, więc skąd on tak nagle?

 

I byłbym zapomniał: gratki, gratki ;)

 

wiesz ..Gemmy to pasjonat-trzyma non stop dewary z azotem w chacie B)

 

 

serio.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również ,najszczersze podziękowania dla wszystkich firm ,oraz BTL Team za umożliwienie fajnej zabawy,i całkiem niezłego pokazu z wykorzystaniem extremalego chłodzenia w postaci DI oraz Ln2.

Oczywiście wielkie dzięki dla nowego człowieka w BTL Team oraz całego supportu w postaci bantieg i tomcata

Mamy nadzieję że wyniczki przyzwoite:D

Edytowane przez Gemmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie wyroznic nalezy rybe ktory zaraz jak dojedzie do domo o 16 wejdzie na forum i bedzie chcial podbudowac sie pokazujac 3 nowe OC rekordy Polski, szkoda tylko ze w kategoriach raczej zupelnie niepopularnych ostatnio w Polsce, no ale lepszy rydz niz nic. Najbardziej imponujacy zdaje sie byc życiowy wynik ryby w kategorii zamykam sie w sobie i sie nie odzywam - dal rade naprawde niezle wysrubowac ten wynik - zrobil cale 5 min :D

 

Czekam na komenty :D

 

BTW: ryba nie wstawiaj tu swoich wyniczkow tylko rusz 4 litery i zaloz nowy topik :D :D :D :D :D

 

ale masz zjeby teraz :D superpi na quad corze ES to wiesz, jedna wielka kila i moglia, szczegole fsb 370 :] porobilem wyniki tam, gdzie quadzik mogl poszalec, czyli wPrime i Cinebench

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ent, mógłbyś nie być aż taki wredny? :P

 

Dlaczego nie dajecie alph do pi ? już byście meseta odpalili zamiast drugiego cpu-z, bo ile ramu i takty memset też pokazuje.....

 

A azot rozumiem planowany nie był, więc skąd on tak nagle?

 

I byłbym zapomniał: gratki, gratki ;)

thx!

 

Wredny jestem bo ryba sobie zasluzyl i on juz wie dlaczego.

 

Memset, hmmmm, przywyczajenie do 2x CPU-Z :D

 

Azot był u Gemmiego w domku :D

 

Widzę, że Panowie breakthelimits "nie opieprzają się":) Oby tak dalej:)

THX!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale masz zjeby teraz :D superpi na quad corze ES to wiesz, jedna wielka kila i moglia, szczegole fsb 370 :] porobilem wyniki tam, gdzie quadzik mogl poszalec, czyli wPrime i Cinebench

Juz jestes w domku :D?, moze wyniczkow bys pogratulowal, a nie od razu krzyczysz :D, no dobrze juz dobrze, a ponoc to my nie znamy sie na zartach? :D

 

Madness: dzieki, tak to ten sam, innego nie ma :D

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gdzie sie człowiek nie obróci tam coś kręcą ;) Gratulacje :D

Skromnie powiedziane "przyzwoite wyniczki"

Masz rację "kolego". Najpierw Wampir wyskrobał topic, tu nagle BTL. Forum chyba powraca do swojego prawdziwego i normalnego trybu życia:) Śmiem twierdzić, że chłopaki budzą się po nie do końca pradziwym śnie zimowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz jestes w domku :D?, moze wyniczkow bys pogratulowal, a nie od razu krzyczysz :D, no dobrze juz dobrze, a ponoc to my nie znamy sie na zartach? :D

 

Madness: dzieki, tak to ten sam, innego nie ma :D

 

wiesz co? gratulki jak wykle, ale teraz ide spac, bo glowa boli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to ja wiem, ale majac LN2 + kontenery + takie hardware moglbym 5razy podchodzic do spi ;)

Nie w tych warunkach :D, 5100 by fruwalo Pi, ale zeby zrobic cos naprawde na poziomie nie bylo szans , bylismy zbyt zmeczeni i nie mielismy odpowiedniej rury, bo Ln2 to na szybko wyszlo.

 

BTW: Od razu napisze czemu czujka przy DI byla w kontenerze a nie tam gdzie powinna byc :D, na DI po prostu sprawdzalismy termometr, nie sluzyl on do kontroli temperatury. Dopiero do Ln2 zalozylismy go na rure, bo testy na DI wypadly bardzo dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jaka była orientacyjna temp zupy?

-110 do -130 na podstawie rury, do wysokiego Spi musialby byc zakres -120 do -125, nie mowiac juz o odpowiedniej temp NBka, a trzymanie czegos takiego w ciemnosciach z ludzmi przed Toba i z cienkodenna rura przeroslo nas, tym bardziej ze bylismy zmeczeni.

 

Widze, ze dla Was wczorajszy dzien tez uplynal pod znakim pracy :lol:

 

Robi wrazenie, nie to co u mnie : :lol:

THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladnie, ladnie BTL :wink:

 

Cepik w Auqa daje kopa, ze ohoho :D Przekonalem sie o tym juz kilkanascie razy.

 

 

Rekord stracilismy na rzecz Waszego teamu, ale jakby na to nie patrzec wsio nadal zostalo w pewnej rodzinie ...

 

 

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ Wyniki są jakie są, myślę że raczej naleza do czolowki niz do dolu, moze to przekona niektorych ze na targach da sie cos pokazac, a nie koniecznie trzeba sie tlumaczyc ze to show a nie podkrecanie - vide PPC we Wrocławiu!

Gratki wyniku panowie, już jak zaczynaliście się bawić na początku targów wiedziałem że coś pokażecie ;)

 

A co tego show, to inaczej sprawa wygląda jak się wystawiasz jako portal a inaczej jako team OC, dla portalu najważniejszy jest show i publika a wyniki niestety trochę dalej, co widać było idealnie na przypadku targów we Wrocku i Poznaniu. We Wrocku nie mogliśmy się opędzić od publiki bo robiliśmy show, w Poznaniu postawiliśmy na wyniki i przy stoisku przeważnie były pustki. Rybie udało się w CB i wPrimie zrobić konkretny wyniczek, a mnie z Costim satysfakcjonuje to 15k w Marku 06 na 1x8800 gtx.

 

A btw. Niech ktoś mi powie czy to 15k to jest rekord polski w singlu czy nie bo ja już z tego wszystkiego zgłupiałem do reszty :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THX!

 

Kvan: nie jest to zaden rekord, OC Team na szybko robiac 06 z grafa na AC i cepkiem tylko na 4,3 wyprzedza was o 200 pkt.

 

http://oc-team.com/img/rekordy/15270.jpg

 

Ale tak jak prosilem nie piszcie tu o swoich wynikach, ino zalozcie wlasny topik, a znalezienie tego wyniku OC Teamu zajelo mi dobre 15 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki wyniku panowie, już jak zaczynaliście się bawić na początku targów wiedziałem że coś pokażecie ;)

 

A co tego show, to inaczej sprawa wygląda jak się wystawiasz jako portal a inaczej jako team OC, dla portalu najważniejszy jest show i publika a wyniki niestety trochę dalej, co widać było idealnie na przypadku targów we Wrocku i Poznaniu. We Wrocku nie mogliśmy się opędzić od publiki bo robiliśmy show, w Poznaniu postawiliśmy na wyniki i przy stoisku przeważnie były pustki. Rybie udało się w CB i wPrimie zrobić konkretny wyniczek, a mnie z Costim satysfakcjonuje to 15k w Marku 06 na 1x8800 gtx.

 

A btw. Niech ktoś mi powie czy to 15k to jest rekord polski w singlu czy nie bo ja już z tego wszystkiego zgłupiałem do reszty :blink:

Przestan wypowiadac sie nie w swoim imieniu i nie tykaj sie nie swoich rzeczy bo mnie juz trafia. Procz MHz nie mialem nic rewelacyjnego, bo to byl ES i wydajnosc z pupy. Wasz show to byl wielki burdel i pokaz dzieciniady. Entu z Gemmim bardzo elo i mlodziezowo podeszli na wariackich papierach do tematu benchu @ ESWC i mi sie to podobalo. Fuck kiedy sie skonczy ta matura :/

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuck kiedy sie skonczy ta matura :/

Myślisz ze zmądrzejesz?

 

Gratz: Ent, Gemmy, Banti, Tomcat no i pozdro dla nowego członka prawego tfu. Lewego! ;)

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz ze zmądrzejesz?

 

Gratz: Ent, Gemmy, Banti, Tomcat no i pozdro dla nowego członka prawego tfu. Lewego! ;)

O mnie sie nie martw bo ciebie jeszcze glowa rozboli od myslenia, martw sie o siebie, ja sobie rade dam :P*

 

 

*Jakie kolwiek powiazania z piosenka nie byly zamierzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mnie sie nie martw bo ciebie jeszcze glowa rozboli od myslenia, martw sie o siebie, ja sobie rade dam :P*

*Jakie kolwiek powiazania z piosenka nie byly zamierzone.

Jeśli tak spójne zdania będziesz tworzyć na maturce to jednak żywcem mogłeś z piosenki skopiować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestan wypowiadac sie nie w swoim imieniu i nie tykaj sie nie swoich rzeczy bo mnie juz trafia. Procz MHz nie mialem nic rewelacyjnego, bo to byl ES i wydajnosc z pupy. Wasz show to byl wielki burdel i pokaz dzieciniady. Entu z Gemmim bardzo elo i mlodziezowo podeszli na wariackich papierach do tematu benchu @ ESWC i mi sie to podobalo. Fuck kiedy sie skonczy ta matura :/

Z tego co wiem to było stanowisku PurePC a nie ryba :P Ja wypowiadam się w swoim imieniu, a co do pokazu to uderz do romka i zobacz co Ci powie :P A Ty spuść odrobinę z tonu, bo zaczyna mnie już męczyć Twoja postawa rozwydrzonego bachora.

 

A co do show tak mi się nie wydaje bo publikę mieliśmy dużą, większą w ciągu godziny niż Ty w przeciągu całych targów o to chodziło. Aq co do OS'u ryba to chciałbym Cię uświadomić że jak po włączasz wył usługi to wszystko będzie chulać jak przed wył :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...