Skocz do zawartości
uosiu

Rosetta@home Team Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

http://boinc.bakerlab.org/rosetta/team_dis...php?teamid=5593

kto liczy rosette- dolaczac sie!!

 

btw-zna ktos optymalki do rosetty?

Bez sensu robić dwa forumowe teramy na Boinc :/ Zresztą straszny tłum w tym teamie....

 

Ja proponuje zrobić dyskusje co liczymy, propozycje, potem ankietę i liczyć coś oprócz SETI, ale dlaczego Rosette - ja uważam, że to głupi wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze szukanie ufo nie ma sensu. lepiej cos przydatnego dla medycyny.

 

Poza tym rosetta jest w miare lekka (chodzi o to by serwerek na pIII 500 liczyl to spokojnie) i duze kredyty przyznaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze szukanie ufo nie ma sensu. lepiej cos przydatnego dla medycyny.

 

Poza tym rosetta jest w miare lekka (chodzi o to by serwerek na pIII 500 liczyl to spokojnie) i duze kredyty przyznaje

Akurat dużej różnicy nie ma, bo SETI to liczenie czegoś co nie ma sensu, a Rosetta to liczenie czegoś co ma sens, ale i tak mimo ogromnego wkładu nic z tego nie wyszło.

 

Zresztą zamiast tworzyć broń chemiczną może lepiej jednak szukać ufoludków.

 

Kolejna sprawa to to, że bez niczyjej zgody założyłeś team - nie ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa to to, że bez niczyjej zgody założyłeś team - nie ładnie.

Chyba żartujesz :blink: A kogo niby się miał pytać? Bez przesady

Niech sobie zakłada ile mu sie chce teamów pod jakimi nazwami tylko mu przyjdzie do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz :blink: A kogo niby się miał pytać? Bez przesady

Niech sobie zakłada ile mu sie chce teamów pod jakimi nazwami tylko mu przyjdzie do głowy.

Kultura wymaga zapytać się userów teamu czy może założyć konto teamu w innym projekcie. Jakby sobie założył pod inną nazwą to spoko, ale od początku chcieliśmy być teamem JEDNO projektowym - ja liczyłem einsteina, nie podobało mi się SETI, ale jeżeli większość tego nie chciała to zwyczajnym chamstwem jest bez dyskusji z innymi założyć team w innym projekcie (Niemca się zapytałeś chociaż drogi uosiu?) i zepsucie Nam (bądź co bądź) statystyk.

 

Już nie wspomnę, że akurat rosetta, czyli tak śmierdzący projekt.

 

Takie jest moje zdanie, szczególnie, że jak widać są tłumy w tej drużynie i wszyscy zawzięcie liczą - autor jeszcze ani jednaj jednostki nie odesłał - jak dla mnie to jest nie w porządku i tyle, inni wcale nie muszą się z tym zgadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...